Ako hovoriť o bolesti chrbta, krku a kĺbov

Ako hovoriť o bolesti chrbta, krku a kĺbov?

Moderníkovi sa môže zdať, že sprisahania, kúzla a ďalšie ozveny starodávnych tradícií sú iba fantáziou a invenciou. Moderná veda začína rozpoznávať silu myslenia a slova, najmä silu sprisahania.

Prvé sprisahanie

Keď sa pozriete na svoj odraz, postavte sa do zrkadla a zašepkajte nasledujúce slová:

“Trosky, bolesti, žily odišli a prežili?” prst a kĺby. Vrana je silná a pichľavá, natáča deň i noc, poludnie a polnoci a ide do jasného poľa, do modrého mora, do temného lesa, do zhnitej krajiny. Nechcem ti pomôcť, nechcem chodiť a túžiť, chcem sa zbaviť sivého, čierneho, žltého, zlého a zlého oka. Zbavte sa všetkého smútku. Amen! “

Druhý pozemok

Toto sprisahanie musí čítať milovaná osoba! Rituál sa vykonáva nasledovne: ten, kto vstúpi do domu, konkrétne číta sprisahanie; osoba trpiaca bolesťou sa umiestni na stôl s kúskom ražného chleba v rukách; pacient začne jesť chlieb a hosť trikrát zašepká sprisahanie; ten kus chleba, ktorý zostane v rukách chorého, po prečítaní deja vezme hosťa so sebou; na ceste domov rozpadá chlieb a podáva ho vtákom.

“Kosti neubližujú!” Kosti sa vyliečia (meno pacienta). Rukoväte bolia, bolia ramená, bolia prsty a kolená! Kíby sa nepoškodia, polovičné kĺby a stavce sa nepoškodia! Kosti by nemali ublížiť, relikvie nebudú bolieť. ““.

Tretí sprisahanie

Táto scéna sa musí čítať, keď Mesiac klesá. Vezmite kúsok ražného chleba a trikrát potiahnite konšpiračné slová. Okamžite uchopte tento kus a otrite ho bolesťami kĺbov. Potom choďte von a hodte chlieb túlavému psovi.

Slová sú: „Žiadam vás, aby ste mi odobrali bolesť, moju chorobu a dali psa bezdomovcovi. Moje slovo je silné a tvrdohlavé pre kúsok chleba!.

Štvrté sprisahanie

Choďte do obchodu a kúpte iba jeden bochník čierneho ražného chleba. Doma nakrájajte krajec chleba a odtrhnite malú drobček. Roll tento kus do gule s priemerom do troch centimetrov. Použite túto guľu na uchopenie každého boľavého miesta a musíte si prečítať slová o sprisahaní. Keď je rituál kompletný, hodte túto loptu na túlavého psa. Musí ho zjesť, a ak nie, rituál sa musí opakovať od začiatku.!

Slová o sprisahaní sú: „Shell, nestojaj tu kvôli tebe, ani si neporazuj moje kosti!“ Hovorím o tebe odkiaľkoľvek: od hlavy, k nohám, krku a rukám; z bieleho mora, z hnedej, našuchorené oči piesku, z mocných vlasov, z krvi a živých – zo všetkej moci! Choďte tam, kde sú vínne révy silné, piesok je mokrý, oheň močiara, kde slnko nevychádza, nie je nastavený mesiac, kde vták nepočuje, a pes žuva! Tam, šrot, žiť a rásť! Slovo, skutok a hrad! Pomôžem si s kosťami a hodím všetky svoje nohy! “

Leave a Reply