Artritída, ktorá zmierňuje bolesti kĺbov

Artritída, ktorá zmierňuje bolesti kĺbov

Artritída je charakterizovaná zápalom kĺbov, bolesťou a ťažkosťami pri pohybe. Niektoré bylinky môžu pomôcť zmierniť príznaky zápalu. Liečba, pravidelné cvičenie a správna výživa môžu tiež pomôcť s bolesťou. Zvážte niektoré bylinky, ktoré by mohli pomôcť zmierniť bolesť kĺbov..

Semená uhorkovej trávy obsahujú omega-6 mastné kyseliny s vysokým obsahom kyseliny gama-linolénovej. Táto kyselina pomáha regulovať imunitnú odpoveď tela. Ľanový olej zmierňuje bolesť a zlepšuje funkciu ľudí trpiacich bolesťami kĺbov.

Kurkuma je žltá indická liečivá bylina, ktorá obsahuje vysoké hladiny kurkumínu..

Štúdie preukázali, že kurkumín má účinný protizápalový účinok, ktorý znižuje zápal v dôsledku artritídy..

Olej z listov eukalyptu má antibakteriálne, antivírusové vlastnosti. Flavonoidy a triesloviny v eukalyptových listoch majú antioxidačné vlastnosti, ktoré môžu pomôcť zmierniť zápal a bolesť…

Kadidlo – živica z boswellianskej kôry. Táto živica má silnú aromatickú kvalitu, vďaka čomu je obľúbenou voňavkárskou zložkou..

Kadidlo môže tiež pomôcť s bolesťou kĺbov. Jeho účinné látky majú protizápalové vlastnosti, ktoré zmierňujú bolesť..

Aloe vera je šťavnatá rastlina obľúbená pre výhody Move & Flex. Väčšina lubrikantov a produktov na hojenie rán obsahuje antimikrobiálne vlastnosti. Aloe má rovnaký účinok ako nesteroidné protizápalové lieky.

Mnoho ľudí sa venuje liečbe artritídy, cvičeniu a správnej výžive. Použitie niektorých bylín však môže byť ďalšou možnosťou liečby. Je však potrebné si uvedomiť, že pred užitím akýchkoľvek prírodných doplnkov a výrobkov by ste sa mali poradiť so svojím lekárom.

Leave a Reply