Ezoterizmus, prečo podľa Sinelnikova bolí kolená

Bolesti Sinelnikov v ľavom a pravom kolennom kĺbe: metafyzické príčiny

Ezoterika, ktorá sa pýta, prečo bolí koleno, vyjadruje neštandardný prístup. Ezoterika je veda o mystike a jej vedomosti nemôžu získať neinteligentné osoby, pretože majú osobitnú tajomnú povahu. Pre niekoho, kto zďaleka nerozumie mieru a harmónii a ktorý prevzal každodennú zodpovednosť, je ezoterizmus nejasným a nejasným konceptom, v ktorom myšlienky a myšlienky vychádzajú z viery v iný svet a sú založené na nadprirodzených tvrdeniach…

To však nezodpovedá skutočnému stavu vecí, pretože ezoterizmus je súbor výučby o poznaní sveta, niekedy od seba dosť vzdialený. Ich cieľ je vždy rovnaký – vytvoriť harmóniu, ktorú človek môže dosiahnuť, ak neustále monitoruje svoju myseľ, rozvíja schopnosti, ktoré mu príroda dáva a získa dôveru v každú situáciu, akokoľvek náročnú môže byť…

Kĺbová patológia neobvyklým prístupom

Kúzla a teosofia, qigong a osmoenergetika, prax snívania a liečenia podľa systému Reiki sú rozhrania v jednom logickom obvode, ktorý nakoniec vytvára spojenie medzi duchovným a telesným. Každý je skutočný, presvedčený o svojej hlbokej prepojenosti a schopnosti interagovať a snaží sa toto spojenie využiť praktizovaním zmien vo svete okolo seba. Ale či už ide o uzdravenie ľudského tela alebo o nasmerovanie kozmickej energie, záleží to na toku človeka, ktorý je duchovne a fyzicky spojený.

Pre lekára, ktorý sa lieči súčasne z hľadiska modernej medicíny a esoteriky, sú rovnako dôležité biochemické procesy v tele a jeho duchovná energia, pretože hlavným postulátom takejto liečby je spoločné úsilie lekára a pacienta. Ak je niektorý z nich neaktívny, nedôjde k žiadnemu výsledku.

Kritika Move & Flex nevyvolá ochorenie, ak sa pacient nevedome snaží obkľúčiť ľudí, ktorí hovoria o svojich chybách zmysluplnejším a nemilosrdnejším spôsobom ako on. Sinelnikov je presvedčený, že hlavným problémom týchto pacientov je nedostatok lásky k svetu a životu a obvyklý prístup k životu ako obrovská a frustrujúca záťaž…

Podľa inej, menej rozšírenej teórie, spoločné patológie začínajú trpieť pre tých, ktorí často prežívajú a udržiavajú negatívne emócie. Stres pri testovaní spôsobuje v tele biochemické procesy a zvyšuje produkciu hormónov, čo vedie k nezvratným zmenám v kĺboch. Pri hip-hneve, nespokojnej sexualite, podráždenosti a záchvatoch hnevu, predĺženom alebo nadmernom strese v kolennom kĺbe v dôsledku ťažkých emocionálnych zážitkov..

Pre tých, ktorí sa pýtajú, prečo sú bolesti kolena pri absencii takého stresu, existuje druhé vysvetlenie, trochu podobné psychológovi Sinelnikovovi – dôvod je jednoduchý a zrejmý a spočíva v nesprávnom pohľade na životnú cestu. Radosť a emocionálna únava, prístup k životu nie ako prirodzený proces, ale ako ťažká a radostná záťaž – hlavná duchovná príčina choroby kolenného kĺbu..

V tomto prípade, ak sa pozriete, nejde o nijaký konkrétny mysticizmus. Hormóny a mozog ovládajú emócie ľudí, ale testované pocity môžu tiež produkovať hormóny. Toto spojenie spôsobuje, že akýkoľvek negatívny proces spôsobuje ochorenie a akýkoľvek pozitívny proces bráni jeho rozvoju..

Kolená a lakte sú špeciálne upravené

Loketné a kolenné kĺby sú dva z najkomplexnejších kĺbov určených na vykonávanie špeciálnych funkcií, s ktorými je symbolická symbolika spojená s ezoterikou. Cesta je symbolom napredovania, odhodlania a hľadania nových spôsobov rozvoja. Preto ženy po 50 rokoch často trpia artritídou, presvedčenou, že na tom nie je nič príjemné, iba každodenný život, obavy a úzkosti..

Emocionálne starnutie spôsobuje zastavenie, ktoré vedie k narušeniu toku krvi a kĺbov nôh, ktoré ovplyvňujú hmotnosť denných starostí, chýbajú potrebné zásoby, vysychajú a strácajú mobilitu. Keď osoba vpredu dosiahne emocionálny a radostný cieľ, jeho držanie tela sa nedeformuje a nevyvinie sa ochorenie kolena..

  • emocionálny – od márnosti, tvrdohlavosti a neochoty počúvať rady iných ľudí alebo nedostatok túžby po budúcich zmenách;
  • fyzická, vyplývajúca z neochoty konať každý deň;
  • mentálne – kvôli vplyvu vnútorného kruhu a neochote zmeniť budúcnosť kvôli strachu zo straty alebo kontroly vlastného komunikačného kruhu.

Ezoterizmus spája bolesť ľavého kolena s nedostatkom dôvery v seba samého, so strachom z vystupovania v pozadí, a preto s kritikou práva; Zbavením tejto schopnosti v dôsledku starnutia stráca fyzickú príťažlivosť alebo vodcovské pozície, môže viesť k nižšej emocionálnej úrovni, strate túžby pohybovať sa a nakoniec k artritíde alebo artróze..

Ezoterika aj psychosomatika, ku ktorej už niektoré postuláty prešli, majú tendenciu interpretovať patológiu s emocionálnymi zážitkami a spájať určité procesy s emočnou oblasťou…

Rozdiel medzi ezoterikou a psychosomatikou je v tom, že sa títo snaží vysvetliť, čo sa deje z vedeckého hľadiska, a liečiť ich dvoma spôsobmi – emóciami a účinkami na telo, zatiaľ čo ezotericizmus zvyšuje zásadu sebazlepšovania a získavania emočnej alebo duchovnej energie…

Metafyzické príčiny jednoznačne interpretujú bolesť pravého lakťa a kolena: ľavý lakeť je ženský archetyp a pravá strana mozgu, pravý lakeť je mužský archetyp a ľavá strana mozgu. Ručná otvorenosť voči svetu, kontakt s inými ľuďmi alebo ich neprítomnosť.

Pravý lakť a pravé koleno trpia dominantným a hrdým mužom. ktorý nechce nadviazať kontakt s ostatnými a prestal sa rozvíjať. Pravdepodobne stratil základný zmysel života..

Niet divu, že ezoterika padne na kolená – zažiť krízu a pôvab, vidieť neschopnosť vybuchnúť a bezmocná a zároveň cítiť nutkanie vstávať a ísť ďalej. Dva prúdy kozmickej energie sa zrazia a Move & Flex a ďalšie budú závisieť od toho, ktorý vyhrá..

Leave a Reply