Fereydun Batmanghelidzh ★ Ako liečiť chrbát a reumatickú bolesť kĺbov Prečítajte si knihu

Fereydun Batmanghelidzh: Ako liečiť bolesti chrbta a reumy

Tu je možnosť si prečítať online „Fereydun Batmanghelidzh: Ako liečiť bolesti chrbta a reumatického kĺbu“. Celý e-mail Text knihy je úplne zadarmo (plná verzia). V niektorých prípadoch je uvedený súhrn. Mesto: Minsk, Rok vydania: 2006, ISBN: 985-483-629-0, Vydavateľ: Potpourri, Kategória: Medicína / ruština. Portál obsahuje popis úlohy, úvod a recenzie návštevníkov. Knižnica Lib Kat – LibCat.ru je navrhnutá pre fanúšikov, ktorí hľadajú dobrú knihu a ponúka široký výber žánrov:

Výberom kategórie pre svoju dušu nájdete skutočne hodnotné knihy a užívajte si ponorenie sa do sveta fantázie, prežívanie hrdinov alebo učenie sa niečoho nového pre seba, čím získate vnútorný objav. Podrobnosti o spoznávaní vašej aktuálnej žiadosti:

  • 80
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ako liečiť bolesti chrbta a reumatické bolesti kĺbov: stručné zhrnutie, popis a zhrnutie

Odporúčame vám prečítať si abstrakt, popis, stručné zhrnutie alebo úvod (na základe toho, čo napísal autor knihy „Liečba bolesti chrbta a reumatická bolesť kĺbov“). Ak ste nenašli informácie, ktoré potrebujete o knihe, napíšte do komentárov a pokúsime sa ju nájsť.

Fereydun Batmanghelidzh: Ďalšie knihy autora

Kto napísal, ako liečiť bolesti chrbta a reumatických kĺbov? Nájdite meno autora a zoznam všetkých jeho diel v rade.

Každý registrovaný používateľ má možnosť písať knihy na naše stránky. Ak bola kniha vydaná bez vášho súhlasu, pošlite svoju sťažnosť na adresu [email protected] alebo vyplňte formulár so spätnou väzbou.

Do 24 hodín zablokujeme prístup k nezákonnému obsahu.

Ako liečiť bolesti chrbta a reumy – Čítať celú knihu online zadarmo (plný text)

Nižšie je text knihy usporiadaný do strán. Systém automatického ukladania polohy na poslednej stránke umožňuje online čítanie knihy „Ako liečiť bolesti chrbta a reumatických kĺbov“ online bez toho, aby ste museli vyhľadávať zakaždým, keď prestanete. Nebojte sa zatvoriť stránku, len čo sa k nej dostanete – uvidíte rovnaké miesto, kde ste skončili čítanie.

Ako liečiť bolesti chrbta a reumatických kĺbov

Ďakujem Pánovi za to, že mi dal príležitosť publikovať túto knihu..

Je to pre každého, kto trpí extrémnou bolesťou chrbta a ničivými následkami, najmä pre môjho priateľa H. G. Jamesa

Táto kniha je venovaná nedávnej smrti Arthura Dixona-Wrighta, posledného z veľkých profilových chirurgov, šialeného muža, priekopníka výskumu rakoviny, mojej rodiny..

Všetky informácie a cvičenia v tejto knihe sú založené na našich vlastných pedagogických skúsenostiach a rozsiahlom výskume. Autor, či už priamo alebo nepriamo, žiada, aby lekárske poradenstvo bolo odmietnuté a neposkytuje žiadne ďalšie ošetrenie, ktoré si nevyžaduje lekára; kniha poskytuje iba všeobecné informácie o anatómii a fyziológii človeka, ktoré vám môžu pomôcť predchádzať problémom s chrbtom a reumatickému poškodeniu kĺbov. Kniha nemôže v žiadnom prípade nahradiť odporúčania lekára. Všetky tu popísané koncepty, postupy a cvičenia budete musieť používať na svoje vlastné riziko, ale v prísnom súlade s pokynmi. Sú to aj tehotné ženy, ľudia, ktorí utrpeli zranenia alebo zranenia chrbta. ktorí majú spinálne ortopedické problémy alebo patológie. Odporúčania tejto knihy sú k dispozícii až po predchádzajúcej konzultácii s kvalifikovaným odborníkom. Autor, vydavatelia ani ich zástupcovia nezaručujú účinnosť všetkých odporúčaní a cvičení obsiahnutých v knihe. Autor a vydavatelia nezodpovedajú za akékoľvek použitie informácií obsiahnutých v knihe..

Doktor Batmanghelidje odmietol licenciu na „liečebné a invazívne lekárske praktiky v USA“. Absolvoval lekárske vzdelanie v St. Mary z University of London. Jeho štúdie bolesti a metabolizmu vody v tele viedli k radikálnym zmenám zmeniť vedecké paradigma, na ktorých bola založená všetka lekárska prax. Práce popisujúce jeho prístup boli publikované vo vedeckých časopisoch. Princípy, z ktorých vychádzajú všetky jeho odporúčania a liečebné postupy, sa požičiavajú na základe najnovších poznatkov z anatómie a fyziológie…

Prudký odpor obchodných a profesionálnych kruhov veľmi sťažuje zmenu základnej paradigmy lekárskej praxe. To je takmer nemožné bez paralelného vzdelávacieho programu, ktorý môže prispieť k pozitívnym zmenám. Preto sa musí vynaložiť všetko úsilie na správne informovanie verejnosti a formovanie verejnej mienky. Autor píše: „Teraz je za dvadsať rokov úplne možné vyrovnať sa so všetkými chorobami na Zemi za predpokladu, že sa zmení paradigma lekárskej vedy. Spoločnosť však musí túto zmenu vyžadovať. Čas konať “..

Nezávislá právnická firma Global Health Solutions Inc. bola založená za účelom distribúcie vzdelávacích materiálov pre verejnosť. Prvým z nich je svojpomocný sprievodca „Ako liečiť bolesti chrbta a reumatických kĺbov“ a video „Ako liečiť bolesti chrbta“…

PREDHOVOR: FOND „PRE LEKÁRSKU ZJEDNODUŠENIE“

Charitatívna nadácia (For Science Simplicity) bola založená v roku 1983 s cieľom zmeniť chápanie základných princípov správania vo všetkých aplikovaných výskumoch v oblasti ľudského pohybu a flexie…

Moderná lekárska prax je založená na predpoklade (paradigma), že absorpcia vody v tele je regulovaná fyzikálnymi a chemickými vlastnosťami iónov („ión“ je najčistejšou formou základných prvkov, ako je chlorid sodný, draslík, vápnik, horčík atď.) A látkou, ktorú nazývame „Voda“ – rozpúšťadlo prítomné v tele – hrá iba pasívnu úlohu, pokiaľ ide o tieto prvky a vo všeobecnosti so všetkým, čo je v ňom rozpustené..

Prečo? Áno, pretože predchádzajúce štúdie ukázali, že látky rozpustené v telesných tekutinách sú veľmi chemicky aktívne. Klinická prax ukázala, že táto hypotéza nie je vždy použiteľná, pretože telo sa môže s vekom dehydratovať…

Leave a Reply