Fytobalm je určený na bolesti kĺbov a svalov

Fytobalm na bolesť kĺbových a svalových aromátov

s extraktom Sabre, éterickými olejmi eukalyptu a Juniper

Fytobalm s výťažkami z marshmallowových čeľustí (bežne známych ako „kĺby“) a arnikou, ako aj s komplexom éterického oleja, je výborným liekom pre každého, kto trpí reumatizmom, osteochondrózou, dnou, artritídou…

Vlastnosti: Zmierňuje choroby kĺbov a svalov a predlžuje vianočný čas.

zloženie: destilovaná voda, extrakt zo sabelnika, extrakt zo žihľavy, denaturovaný etylalkohol (15,0 ± 3%), izopropylalkohol, PEG-40, hydrogenovaný ricínový olej, propylénglykol, gáfor, karbopol, trietylénamín, éterický olej z eukalyptu, éterický olej z borievky , tymiánový éterický olej, trietylénglykol, močovina imidazolidinyl, metylparabén, propylparabén, kyselina dehydrooctová.

Cinquefoilový extrakt sa považuje za bezkonkurenčný liek na všetky poruchy pohybového aparátu (osteochondróza, artritída, polyartritída, artróza, reumatizmus, dna, radikulitída). Cinquefoil pomáha normalizovať metabolizmus; Má všeobecný povzbudzujúci účinok; má schopnosť odstraňovať soli z kĺbov a kostného tkaniva; má protizápalové, protinádorové, analgetické a antibakteriálne vlastnosti.

Výťažok z arniky – má protizápalové sedatívne a antimikrobiálne účinky, zvlhčuje pokožku a má ochranné vlastnosti.

Žihľavový extrakt – má protizápalové účinky.

Eukalyptový éterický olej – pomáha pri znižovaní bolesti kĺbov a svalov, podporuje regeneráciu tkanív, znižuje opuchy.

Esenciálny olej Juniper – pomáha zlepšovať krvný obeh a zrýchľuje metabolizmus, čo zase pomáha rýchlo zmierniť bolesť a cítiť teplo.

Esenciálny olej z tymiánu – zahreje sa a pomáha pri úľave od bolesti pri reumatizme, artritíde, osteochondróze, myozitíde, podvrtnutí, neuralgii, neuritíde.

Ricínový olej – zjemňuje a vyživuje pokožku.

Kafr – je dobrý stimulant a zmierňuje bolesť kĺbov a svalov. Má antiseptické, analgetické a protizápalové vlastnosti.

Spôsob použitia:

Naneste malé množstvo fytobalmu na problémovú oblasť a vmasírujte ju do pokožky masážnymi pohybmi 2 až 3-krát denne. Ak je to potrebné, na ošetrenú pokožku naneste teplý obklad nasiaknutý fytobalmom.

Leave a Reply