Homeopatia Poznámky alebo Pravda o homeopatickej bolesti kĺbov, svalov, kostí a miechy

Homeopatia poznámky alebo celá pravda o homeopatii

Na tomto blogu uverejňujem svoje myšlienky a informácie o homeopatii v prospech pacientov a kolegov..

PODOBNÉ ZLÉ KURENTÚRY

HOMEOPATIA je metóda založená na princípe podobnosti a liečby pri extrémne nízkych dávkach.

SIMILIA SIMILIBUS CURANTUR – akoby sa chovala.

„Hlavnou úlohou lekára je vrátiť pacienta do spoločnosti Move & Flex – aby ho uzdravil.

S. Hahnemann. Organon Medical Art

2011. Pondelok 5. decembra.

Bolesť kĺbov, svalov, kostí a chrbtice

Dnešný príspevok je o bolesť – najbežnejším príznakom porúch pohybového ústrojenstva. Nedávno sa sezónne prahy zvýšili, pretože tieto choroby sa zhoršujú a vek nástupu týchto problémov sa stáva mladším. Závisí to od mnohých dôvodov – výživa, moderný životný štýl, zmeny životného prostredia a ďalšie. Bez ohľadu na to, ako sa choroba začína – náhle alebo postupne, takmer vždy, je osoba v bolesti.
Bolesť môže byť iná náhle, ostré, bolestivé, nudné; prerušovaný alebo nepretržitý; pohyb alebo nesúvisiaci; noc alebo deň; bolesť sa môže meniť so zmenou polohy vzduchu alebo tela; bolesť môže byť sprevádzaná stuhnutosťou, stuhnutosťou, zápalom, poruchou funkcie a tvarom postihnutého orgánu alebo časti ľudského tela. Teraz uvádzam najčastejšie znaky bolesti kĺbov, svalov, kostí a chrbtice. V skutočnosti existuje veľa druhov bolesti a každý pacient má svoje vlastné nuansy.
Pri vyšetrení a konvenčnom zaobchádzaní sa zvyčajne berú do úvahy hlavné črty 3-5 a liečba sa podáva podľa schémy. V niektorých prípadoch sa používajú lieky novej generácie, ale bohužiaľ mnohé z nich majú vedľajšie účinky na telo pacienta, ktoré sú nebezpečnejšie ako ich terapeutické účinky. Príkladom takýchto vedľajších účinkov je inhibícia hematopoetického systému, zvýšené riziko infarktu myokardu a mozgovej príhody. Ľudia trpia celé roky a menia sa na pacientov s chronickými patológiami av ťažkých prípadoch na ľudí so zdravotným postihnutím.
homeopatie , viac ako 200 rokov trpí chorobami kĺbov, svalov, kostí a chrbtice. V mojej praxi boli pacienti, ktorí sa vzdali najsilnejších liekov proti bolesti a protizápalových liekov iba jedným homeopatickým liekom. Účinnosť homeopatických liekov je vždy vyššia bez akýchkoľvek vedľajších účinkov alebo komplikácií spôsobených liečbou. Homeopatia tiež nespôsobuje chronický proces a tzv. „Hojenie“.. Homeopatická metóda umožňuje nielen zbaviť pacienta bolesti , ale tiež ovplyvňujú príčinu choroby a vo väčšine prípadov ona vyhladiť .

Leave a Reply