Inštrukcia spazmalgónu, tlakové efekty

Spazmalgon

p, riadok citácie 1,0,1,0,0 ->

Jedným z účinných narkotických analgetík s ďalšími antispasmodickými účinkami je Spazmalgon. Obsahuje tri hlavné zložky – metamizol sodný, pitofenón hydrochlorid a fenpiveriniumbromid, ktoré sa vzájomne kombinujú, aby sa vzájomne zlepšili vlastnosti každého z nich. Užívanie tohto lieku znižuje telesnú teplotu pacienta, uvoľňuje hladké svaly a takmer úplne zmierňuje bolesť..

p, citácia 2.0,0,0,0 ->

Indikácie pre použitie (tablety)

Tento liek je vhodný na silnú až stredne silnú bolesť.. Spazmalgon je účinný proti bolesti hlavy a iným typom. Môže byť použitý v antispasmodických hladkých svaloch vnútorných orgánov, ako sú napríklad močový mechúr a močové spazmy. Používa sa tiež pri bolestivých ochoreniach, ako sú pečeň, žlč, črevá a obličky. Ďalšie stavy predpísané pre tento liek zahŕňajú biliárnu dyskinézu, chronickú kolitídu, postcholecystektomický syndróm, algodysmenoreu a choroby postihujúce panvové orgány…

p, bloková citácia 3,1,0,0,0 ->

Spazmalgon sa môže používať na krátkodobú liečbu bolesti kĺbov, myalgie a neuralgie. Často sa používa ako pomôcka na zmiernenie bolesti po diagnostických alebo chirurgických zákrokoch..

p, riadok citácie 4,0,0,1,0 ->

Spazmalgon: návod na použitie

Tablety Spazmalgon sa majú užívať po jedle s veľkým množstvom vody. Dávka tohto lieku závisí od stavu ochorenia a veku pacienta..

p, citácia 5,0,0,0,0 ->

  • V závislosti od ochorenia a veku dieťaťa by mal tento liek predpísať iba lekár. Napríklad, ak je dieťa vo veku 6 až 8 rokov, potom môže užívať 1/2 tablety niekoľkokrát denne, alebo ak má 9 až 12 rokov, užite 3/4 tablety niekoľkokrát denne. Ak sa vek dieťaťa pohybuje od 13 do 15 rokov, potom môže užiť 1 tabletu spazmalgónu niekoľkokrát denne. Je dôležité si to pamätať Spazmalgon sa má užívať počas tehotenstva a dojčenia iba pod dohľadom špecialistu.
  • Dospelým a deťom starším ako 15 rokov sa predpisuje spazmalgon 1-2 tablety niekoľkokrát denne. Maximálna denná dávka je 6 tabliet. Tento liek môžete užívať samostatne na päť dní, iba ak sa po tomto období nezlepšíte – navštívte svojho lekára.

kontraindikácie

Tak ako všetky lieky, aj Spazmalgon sa má používať opatrne av prísnom súlade s pokynmi. Buďte pohybliví a flexibilní!

Leave a Reply