Japonská soľná kúra na bolesť kĺbov – užitočné tipy

Japonská solná kúra na bolesť kĺbov

Japonská solná kúra na bolesť kĺbov. Extrémne efektívny recept! Pozrite sa na to na fotografii a vložte triedu! Na svoju stránku ju uložte! Lacné a efektívne!

Japonci tvrdia, že muž zostane mladý, kým budú jeho kĺby upravené. A je ťažké nesúhlasiť! So spojmi Move & Flex vám zostanú k dispozícii všetky radosti života: turistika, romantické prechádzky a cestovanie, dokonca aj tanec, ak si budete priať. Tancovať môžete, keď ste mladí, bez toho, aby ste sa pozreli na to, čo sa už desaťročie „zmenilo“. Bohužiaľ však vek nevyhnutne vedie k ochoreniu kĺbov.

Taký hrniec by mal byť v každej domácnosti.

Pour 1 polievková lyžica. Pridajte lyžicu hrubej soli do 1 litra vody a premiešajte. Berte oddelene 80 – 100 ml 10% amoniaku a pridajte 10 g gáforového alkoholu. Zmes sa pretrepáva a kombinuje sa so soľným roztokom. Objavia sa biele vločky. Panvicu uzavrite vekom a panvicu trepte, kým vločky nezmiznú. Lektvar je pripravený. Ak chcete zmierniť bolesti hlavy, zahrejte liek vo vodnom kúpeli, zvlhčite celú hlavu a zvlhčujte celú noc pomocou vreckovky. Ak chcete ublížiť na kĺboch, urobte krém na svojom kĺbe nanesením stlačeného papiera alebo celofánu na vrch a zabalením. Pleťová voda sa môže uskutočňovať 2 až 3-krát denne.

Leave a Reply