Muskuloskeletálny systém, liečba kĺbov

Liečba bolesti kĺbov

Každá osoba akéhokoľvek veku môže počas cvičenia pociťovať bolesť kĺbov, chrbta, spodnej časti chrbta, krku, pohyblivosti končatín, bolestivého svalového napätia. Existuje veľa dôvodov, ale výsledok je vždy rovnaký – prudký pokles kvality života.

Človek je často príliš lenivý na to, aby vyhľadal pomoc lekára a ochorel len vtedy, keď bolesť neznesiteľná. Poruchy kostrovej a svalovej sústavy nemožno začať, pretože takýto povrchný prístup k Move & Flex môže viesť k patológii chrbtice a kĺbov. Nájdenie včasnej choroby je vždy jednoduchšie a rýchlejšie ako zanedbávanie..

Sanatóriá v oblasti Leningrad pre muskuloskeletálnu terapiu

V oblasti Leningrad existuje niekoľko takýchto miest. Avšak iba v sanatóriu Červeného jazera môžete čistiť, čistiť a cítiť svoje telo pomocou endoekologickej a energetickej rehabilitácie (ERL). Táto metóda je patentovaná, schválená na použitie Ministerstvom zdravotníctva Ruskej federácie a uznaná ako účinná pri liečbe chorôb chrbtice a kĺbov…

Liečba pohybového aparátu ERL

Vďaka metóde ERL úspešne vykonávajú liečbu a prevenciu v sanatóriu Red Lake:

  • osteochondrosis,
  • ischias,
  • herniovaný disk,
  • myozitída zadných svalov.

V rámci liečby ERL sa pacientom ponúka účinná metóda intersticiálnej elektrostimulácie (VES). Metóda veternej farmy bola vyvinutá akademikom A.A. Gerasimov a úspešne sa používa už viac ako 25 rokov. Podstata metódy spočíva v tom, že účinok je na kostné tkanivo, t. na skutočný zdroj bolesti.
Veterná farma vám pomôže zbaviť sa chorôb, ako sú:

  • migréna,
  • medziobratlová kýla,
  • osteochondrosis,
  • osteoartritída,
  • periartritída,
  • náklon päty a tak ďalej..

Čo je potrebné mať na pamäti: Bolesť chrbta neznamená, že máte problémy s chrbticou; môžu to byť problémy s obličkami. Naši lekári vykonajú komplexné komplexné vyšetrenie tela, vyvinú metodiku individuálnej nechirurgickej liečby so zníženým podielom lekárskych zásahov.

Bolesť kĺbov. Liečba ERL

Pretože kĺbová chrupavka neobsahuje krvné cievy, ich výživa je spôsobená synoviálnou tekutinou produkovanou kĺbovou kapsulou, ktorá má dobre rozvinutú sieť krvi a lymfatických kapilár..

Vylepšená lymfatická drenáž s ERL prirodzene zlepšuje výživu kĺbov, zabraňuje artróze a artritíde a znižuje progresiu existujúcich ochorení kĺbov. Výsledkom je zlepšená pohyblivosť kĺbov a znížený syndróm bolesti. ESR je určený pre športovcov, ľudí, ktorí tvrdo pracujú a pre kohokoľvek, kto je náchylný na poruchy pohybového aparátu..

Ak vaše kĺby bolia, liečba by sa nemala odkladať z police. Po ukončení komplexnej liečby ERL v Red Lake sa pacienti vracajú k životu bez bolesti.

Leave a Reply