Neustála slabosť, únava, ospalosť

Neustála slabosť, únava, ospalosť?

Neustála únava a ospalosť, apatia, ľahostajnosť ku všetkému, nízka pracovná kapacita – Takmer každá osoba označí takéto znaky najmenej raz. Je zaujímavé, že tento stav prežíva veľa energických, podnikavých, zodpovedných a úspešných ľudí. Odborníci sa domnievajú, že mnohí z nich zanedbávajú svoju pohodu, čo vedie k zníženiu odolnosti organizmu proti stresu a infekciám, čo zase znižuje hladiny serotonínu (stimulačný hormón, hormón radosti)…

serotonín, Mimochodom, je to veľmi dôležitý hormón, ktorý nielen vytvára pozitívny emocionálny postoj, pretože každý je zvyknutý myslieť, ale tiež reguluje väčšinu procesov v tele. V dôsledku zníženej hladiny krvi v zime sú litovskí obyvatelia s nadváhou, cítia sa unavení, slabí a ospalí, stávajú sa krehkými a vypadávajú a koža mizne…

Podľa vedcov, keď sú hladiny serotonínu v mozgu nízke, človek začína prežívať silné chute po potravinách s vysokým obsahom uhľohydrátov: cukor, cukrovinky, koláče, čokoláda. Keď sa človek snaží takýmto nekontrolovaným spôsobom zbaviť nedostatku serotonínu, človek začína priberať na váhe.


A Dr. Wartman (Massachusetts) si myslel, že príčinou sú nízke hladiny serotonínu na pretrvávajúca únava, sezónna depresia, slabá výkonnosť, premenštruačný syndróm.

Neustále unavený a ospalý – vážnym dôsledkom nízkych hladín serotonínu v krvi je, že telo nadobúda postoj: Som zlý, nie som nešťastný, nemôžem byť atraktívny pre opačné pohlavie, som slabý a potrebujem odpočinok. Zdá sa, že všetky procesy v tele šetria energiu a ukladajú tuk (budúce palivo)..

Mnoho žien vo veku 20 a 40 rokov sa cíti neustále unavených. Po práci majú často neodolateľné nutkanie sa čo najrýchlejšie dostať na gauč a vzdialiť sa od vonkajšieho sveta. Vyzerá to, že si len musíte ľahnúť – a všetko pôjde. Ale nie. Ráno príde – a spolu s tým sa budú objavovať nové problémy a starosti ako snehová guľa. Opäť platí, že nízky výkon.

Pretrvávajúca únava a ospalosť môžu byť spôsobené podmienkami prostredia, častým stresom, nedostatkom vitamínov, chronickou nedostatočnosťou spánku. To je miesto, kde je potrebná liečba, inak sa Move & Flexier začne zhoršovať a obrana tela sa znižuje.

Ak pretrvávajúca slabosť a únava pretrváva aj po dlhom odpočinku a tento stav trvá dlhšie ako šesť mesiacov, tento stav sa nazýva liek syndróm chronickej únavy.

Najdôležitejším príznakom syndrómu chronickej únavy je pretrvávajúca únava a pocit slabosti, a to aj bez výrazného stresu. To, čo používate ľahko a bez námahy, sa stáva veľkou záťažou, nepríjemnou a doslova. Dokonca aj pravidelná prechádzka alebo výlet do obchodu môžu byť veľmi frustrujúce, nehovoriac o fyzickom a emocionálnom strese, ako je fitnes, vyjednávanie, predajný proces, dlhý kontakt s ľuďmi..

Iné pretrvávajúce (chronické) únavové syndrómy

Ťažkosti s pamäťou – zapamätanie a zapamätanie, ťažkosti so sústredením, bolesti hlavy, poruchy spánku, slabý výkon

Podráždenosť, nekontrolovaná agresia, náhla zmena nálady

Bolesť rôznej lokalizácie

Nízky arteriálny tlak na stúpanie, búšenie srdca

Ťažkosti s dýchaním pri najmenšej námahe, slabosti, nevoľnosti

Niektorí vedci opisujú tieto faktory, spôsobuje pretrvávajúcu únavu a často spôsobuje chronický únavový syndróm:

zvýšená tvorba kyseliny mliečnej vo svalovom tkanive po cvičení,

znížená intenzita alebo zhoršená dodávka kyslíka do tkanív,

zníženie mitochondriálneho počtu a ich dysfunkcie.

Je to druh komplexného ochorenia, ktoré ovplyvňuje telo aj mozog..

Zaujímavé fakty o pretrvávajúcej únave.

Najčastejšie ľudia vo veku 40 – 50 rokov trpia slabostí a neustále únavou. Deti a dospievajúci však môžu vykazovať aj znaky syndrómu pretrvávajúcej únavy. Väčšina výskumných poznámok častejšie príznaky CFS u dievčat ako u chlapcov.

Pokojný, harmonický a dobré osobné vzťahy s rodinou a priateľmi – dôležitý faktor pri dosahovaní úplného zotavenia u pacientov s chronickým únavovým syndrómom. Ukazuje sa, že vaša rodina je tiež kľúčom k odstráneniu neustálej únavy

Môže spôsobiť syndróm chronickej únavy bolesť kĺbov. Preto ľudia, ktorí trpia pretrvávajúcou únavou, často užívajú lieky proti bolesti..

Podľa inej všeobecnej teórie mitochondrie buniek spôsobujú prerušenie energetického metabolizmu v dôsledku kombinácie stresu, alergií a vírusových ochorení. V mitochondriách je znížená syntéza ATP, ktorá obsahuje energiu, ktorú telo potrebuje. Napríklad energia potrebná na kontrakciu svalov sa tiež uvoľní, keď sa rozpadne ATP. Všetci pacienti s CFS majú nízke hladiny ATP. Môžeme tiež povedať ľuďom, ktorí sa neustále cítia unavení a ospalý..

alergie – jediná abnormalita imunitného systému pozorovaná u väčšiny pacientov s CFS. Niektoré štúdie uviedli, že až 80% pacientov s CFS je alergických na jedlo, peľ a kovy.

Ľudia sa cítia neustále unavení, najmenej náchylné na spontánnu liečbu (alebo inými slovami efekt placeba). V štúdiách s rôznymi chorobami sa uvádza priemerne 30 – 35% liečby placebom.. U pacientov s diagnózou CFS je táto miera nižšia ako 30%..

Toto ochorenie si vyžaduje integrovaný prístup. Prehľad životného štýlu, zvýšená fyzická aktivita, spánok a výživa, zneužívanie alkoholu a fajčenie.

Čo robiť na udržanie pretrvávajúcich slabých stránok a nízkej pracovnej kapacity v minulosti?

Liečba sa môže líšiť na prekonanie únavy. Ideálnou voľbou je zmeniť svoj životný štýl správnym odpočinkom, dobrým stravovaním, cvičením na čerstvom vzduchu, cvičením a bez stresu. Dobré výlety na vodopády, more alebo hory.

Nie je k dispozícii pre každého a nie vždy. Ľudia preto hľadajú iné možnosti..

Pri vodopáde vysoko v horách more po búrke obsahuje negatívne ióny, ktoré pozitívne ovplyvňujú telo, zlepšujú pohodu, zvyšujú hladiny serotonínu v krvi. Slabosť a únava samy zmiznú.

Záporne nabité ióny alebo anióny, Sú to najmenšie častice, ktoré prenikajú vzduchom do nášho tela a majú nasledujúce účinky:

Zlepšuje schopnosť krvi absorbovať a prenášať kyslík,

Majú silné antioxidačné účinky podobné účinkom vitamínov. Anióny zastavujú oxidačné procesy v tele a odstraňujú príčinu slabosti a únavy

Majú silné antivírusové a antimikrobiálne účinky. Táto skutočnosť sa už dlho používa na dezinfekciu modernej medicíny. Napríklad chirurgické rukavice sa ošetrujú špeciálnymi ionizovanými práškami. Ale o nej neskôr.

Zvyšujú počet mitochondrií. Mitochondrie sú medzibunkové útvary, ktoré v tele produkujú energiu. Syntetizujú kyselinu adenozíntrifosforečnú ako hlavnú jednotku energie pre živé organizmy a sú miestom, kde je potrebná energia pre akýkoľvek životný proces,

Stimulujte zvýšenú duševnú aktivitu a metabolické procesy v tele,

Prispievajte k omladeniu tela. Ukázalo sa, že bunky sa v prítomnosti ionizovaného vzduchu množia 2,5-krát rýchlejšie.,

Nakoniec prispievajte k produkcii seratonínu v krvi.

Táto funkcia sa používa na vytváranie energetických náramkov. LifeStrength neustále prežíva únavu a ospalosť počas prvého týždňa nosenia alebo výrazne stráca pôdu.

Zjednodušenie silikónové náramky, používa vysoko ionizovaný prášok, ktorý pomáha lekárom dezinfikovať rukavice. Špeciálne zloženie siedmich minerálnych práškov umožňuje náramku udržať si iónový náboj po dlhú dobu. Náramok aniónov v LifeStrength (preložený z angličtiny: Life Force) pomáha bojovať proti pretrvávajúcej slabosti a únave po dobu 5 rokov. Toto je ich čas služby..

Ľudia, ktorí si náramky vyskúšali sami, prerušili to, čo sa myslí nízkou pracovnou schopnosťou alebo neochotou pracovať. Vedci dokázali, že negatívne ióny spomaľujú proces starnutia. Preto sú energetické náramky LifeStrength s vysokou koncentráciou negatívnych iónov tak populárne ako skutočné stránky ľudstva.

Energetické náramky LifeStrength –je “Vitamíny” pre telo, ktoré môžete vždy nosiť.

Neustály pocit únavy nie je pre vás. V takom prípade nemusíte meniť svoj normálny životný štýl. Pracujete, relaxujete, cvičíte – a nízka energia na zápästí zlepšuje pocit pohody a má spoločné telo…

Prečítajte si viac informácií o klinických skúškach s náramkami LifeStrength. kliknite sem >>>

Leave a Reply