Športová výživa na vysušenie tela

Top 10 sušiacich doplnkov

Strava a cvičenie sú najlepším spôsobom, ako sa zbaviť telesného tuku. Niekedy však nestačí a na to, aby ste svoje telo vysušili, musíte tiež vziať športovú výživu – pomáha dosiahnuť rýchlejšie výsledky pri spaľovaní telesného tuku..

„Sušenie“ vyžaduje veľa tréningov, ale ak si vyberiete správne doplnky, môžete ušetriť viac svalovej hmoty a spaľovať viac tuku…

Ak chcete vybudovať chudú svalovú hmotu spaľovaním tukov, musíte urobiť cvičenia a jesť správne, pomocou športovej stravy spáliť tuk a udržiavať svalovú hmotu. Ak cvičíte príliš veľa, môžete vyčerpať živiny, vitamíny a ďalšie zlúčeniny, ktoré sú nevyhnutné na sušenie..

Príjem všetkých týchto životne dôležitých prvkov v potrave môže byť veľmi ťažký, najmä ak sušenie vyžaduje maximálne krájanie jedla. Na záchranu prichádzajú doplnky..

Ďalej nájdeme, ktorý športový python je potrebný na vysušenie tela. Pamätajte, že spaľovače tukov nie sú vždy potrebné pre krásne rezané telo a nie sú vhodné na chudnutie. Naučte sa, čo športová výživa robiť pri sušení.!

Top 10 rýchloschnúcich doplnkov

Najefektívnejšie doplnky tela na sušenie tela a spaľovanie tukov, ktoré nielenže pomáhajú zrýchliť chudnutie, ale počas tohto cvičenia tiež podporujú pohyb a ohýbanie tela…

1. Multivitamíny

Cvičenie vyžaduje veľa sily a energie, takže často sa snaží udržať si váhu, ktorú chcete, chýba v vitamínoch a mineráloch. Sušiareň musí obsahovať minerálne a multivitamínové komplexy. Doplnením stravy o multivitamín poskytnete svojmu telu množstvo životne dôležitých výživných látok potrebných na udržanie silného Move & Flex a chudého tela…

2. Srvátkový proteín

Proteín je dôležitým prvkom pri podpore rastu svalov pred a po cvičení. Bohužiaľ, veľa ľudí nemôže jesť pred alebo po odchode do posilňovne. Tu je srvátkový proteín. Je vyrobený zo srvátky a považuje sa za kompletný proteínový produkt, ktorý obsahuje všetkých 9 esenciálnych aminokyselín, ktoré naše telo potrebuje..

Proteín hrá dôležitú úlohu pri rýchlom zotavovaní svalovej hmoty. Celodenne zvyšuje váš metabolizmus a hladinu energie, čo vám umožňuje spáliť viac kalórií

Proteín tiež prispieva k rastu svalov. Srvátka je mliečna bielkovina, ktorá sa rýchlo vstrebáva a dodáva svaly takmer okamžite aminokyseliny, čo pomáha urýchliť ich rast..

Proteín navyše zvyšuje výkon..

Skúsení športovci a mnohí odborníci na výživu odporúčajú pri sušení asi 2 g proteínu na kg telesnej hmotnosti. Bielkoviny by sa mali užívať ráno, pred a po cvičení, ako aj medzi jedlami, a je možné brať kazeínový proteín pred spaním. Na prípravu koktailu nepoužívajte viac ako 1 lyžicu produktu.

Ako používať proteín na sušenie

Pokúste sa konzumovať bielkoviny zo všetkých zdrojov potravy počas celého dňa..

3. Glutamín

Glutamín je najbežnejšou aminokyselinou v tele. Zvyšuje prirodzenú produkciu rastového hormónu, znižuje bolesť a zabraňuje katabolizmu. Glutamín môže tiež stimulovať rast svalov reguláciou hladín glykogénu. To môže spomaliť deštrukciu svalového tkaniva počas intenzívneho tréningu a zvýšiť silu a vytrvalosť.

Glutamínové doplnky pomáhajú chrániť svalové tkanivo a umožňujú telu spaľovať viac tukov. Pamätajte: čím vyššia je vaša svalová hmota, tým aktívnejší je váš metabolizmus. Štúdie preukázali, že takéto doplnky poskytujú pozitívne výsledky pri posilňovaní imunitného systému. Je to veľmi dôležité, pretože počas intenzívneho cvičenia je pod silným stresom..

Glutamín pomáha obnovovať svalové tkanivo a podporuje Move & Flexier ako celok. Je tiež známy svojou schopnosťou zvyšovať hladiny rastového hormónu v plazme..

Ako používať glutamín v sušičke:

Kreatín sa prirodzene nachádza v kostrových svaloch. Zvyšuje produkciu energie, zvyšuje silu, zlepšuje fungovanie svalov počas tréningu s vysokou intenzitou, podporuje produkciu rastového hormónu, zlepšuje regeneráciu svalov po tréningu a podporuje rast svalov. Aký skvelý doplnok pre vysušenie tela.

Ako používať kreatín pri sušení:

5. Konjugovaná kyselina linolová (CLA)

Nie všetky tuky sú škodlivé. Konjugovaná kyselina linolová (alebo CLA) obsahuje omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú známe ako dobré tuky. Vedci zistili, že CLA pomáha znižovať telesný tuk a chráni svalové tkanivo. Môžete tiež poskytnúť omega-3 mastné kyseliny vo vašej strave..

Ako a kedy používať konjugovanú kyselinu linolovú

6. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA)

Komplex BCAA pozostáva z troch aminokyselín: valínu, izoleucínu a leucínu. Zohrávajú kľúčovú úlohu pri podpore syntézy proteínov a regulácii ich metabolizmu..

Užívanie BCAA pred a po tréningu na vysušenie vášho tela významne zníži mieru poškodenia svalov a zníži bolesť svalov. Komplex tiež pomáha spaľovať tuk, zmierňuje únavu a pomáha pri regenerácii.

BCAA je zdrojom energie počas tréningu a doplňuje živiny, ktoré sa spotrebúvajú počas intenzívneho cvičenia..

Ako vziať Bcaa na sušičke

Pamätajte, že väčšina hladín BCAA proteínov a pred tréningom je rôzna..

7. Extrakt zo zeleného čaju

Extrakt zo zeleného čaju má mnoho prospešných vlastností. Je bohatý na antioxidanty vo forme katechínov, ktoré znižujú hladinu cholesterolu, pomáhajú predchádzať rakovine a podporujú pohyb a pružnosť črevnej funkcie. Ukázalo sa tiež, že vám pomáha schudnúť. Ak chcete zvýšiť účinky kofeínu, vyskúšajte extrakt zeleného čaju, ktorý sa považuje za jeden z najlepších spaľovačov tuku..

Extrakt zo zeleného čaju obsahuje kofeín, ktorý stimuluje metabolizmus, čo je veľmi užitočné pri „sušení“. Pri výbere značky si vždy prečítajte štítok a zistite, koľko miligramov katechínov je v každej tablete. Väčšina extraktov zo zeleného čaju obsahuje asi 50% ECGC (epigallocatechin gallate) a látky znižujúce chuť do jedla..

8. Rybí olej

Rybí olej obsahuje omega-3 mastné kyseliny, ktoré majú mnoho prospešných vlastností, vrátane znižovania hladiny LDL cholesterolu (tzv. Zlý cholesterol) a zlepšovania duševných funkcií. Pomáhajú tiež bojovať proti zápalom a používajú tuk ako energiu na vysušenie tela..

Zápal je častým problémom, ktorý sa vyskytuje u ľudí, ktorí sa podrobujú silovému tréningu. Vyberte si rybí olej, ktorý obsahuje kyselinu eikosapentaén (EPA) dokosahexaénovú (DHA) v pomere 2: 1. Má najlepší protizápalový účinok..

Ako používať sušený rybí olej

9. Pohybujte a ohýbajte oxid dusnatý

Štúdie ukazujú, že oxid dusnatý stimuluje prirodzenú produkciu rastového hormónu, zvyšuje silu a zlepšuje krvný obeh. Spolu s aminokyselinami s rozvetveným reťazcom a glutamínom umožňuje intenzívnejšie cvičenie. Je však potrebné poznamenať, že tieto výsledky sa pozorovali počas štúdie, ktorá trvala 90 dní.

Ako používať oxid dusnatý

10. Spoje na spevnenie spojov

Po náročnom cvičení sa môžu vyskytnúť bolestivé kĺby. Môžete to zmierniť pomocou špeciálnych doplnkov v kombinácii s rybím olejom. Mnoho doplnkov na zlepšenie kĺbov obsahuje metylsulfonylmetán (msm), chondroitín, glukozamín a ďalšie užitočné látky..

Všetky tieto doplnky majú vedecky dokázanú účinnosť a pomôžu vám rýchlo a bezpečne schudnúť. Keď však nosíte telocvičňu na sušičke, mali by ste ju kombinovať s diétou a cvičením s nízkym obsahom sacharidov, než aby ste sa spoliehali výlučne na športové doplnky…

Potraviny počas sušenia

Počas sušenia musíte znížiť obsah uhľohydrátov dvakrát, ale neodstraňujte ho úplne, pretože to privádza vaše telo do stavu ketózy a začne produkovať veľa ketónov. Telesá ketónov spaľujú tuk a používajú ho ako zdroj energie, preto sa musia sacharidy konzumovať pri zachovaní ich nedostatku. Ak ich odstránite zo svojej stravy, bude vám chýbať energia. Kľúčom je inteligentná rovnováha..

Zelenina by mala byť hlavným zdrojom uhľohydrátov.

Je tiež veľmi dôležité jesť viac chudého proteínu (pri každom jedle) a tuku, aby sa kompenzovali stratené kalórie „uhľohydrátov“. Konzumujte nenasýtené tuky ako olivový olej, avokádo a orechy. Zdrojom bielkovín sú biele ryby, kuracie prsia, losos, moriak, tuniak a vajcia.

Odstráňte cukor a sodík

Odstráňte väčšinu cukrov z vašej stravy. Vždy si pozorne prečítajte štítok produktu, aby ste zistili jeho obsah. Uchovávajte mimo dosahu potravín obsahujúcich viac ako 5 gramov cukru na jednu porciu.

Sodík spotrebuje až 2000 mg za deň. Pri vysokých koncentráciách potravín si telo začne zadržiavať vodu, čo sťažuje stratu tuku. Príliš vysoký obsah sodíka môže navyše spôsobiť vysoký krvný tlak..

Tipy na výživu pre sušenie tela

Posilnenie svalov a odbúravanie tukov je veľmi ťažké, preto nikdy nezabudnite na správnu výživu. Športová výživa počas sušenia je iba doplnkom k základnému jedlu. Bez ohľadu na to, ako tvrdo pracujete v telocvični, bez vyváženej stravy nedosiahnete úžasné výsledky. Budete prekvapení, ako dobre vaše telo reaguje na cvičenie, ak je sprevádzané správnou výživou..

Prestávky medzi jedlami môžu trvať dlhšie ako dve hodiny, ale je vhodné jesť pravidelne, pomáha to športová výživa tela.. .

Musíte získať kalórie, aby ste získali svalovú hmotu. Konzumujte 2 až 4 gramy bielkovín na kg telesnej hmotnosti. Uistite sa, že tento makronutrient vždy obsahuje občerstvenie Move & Flex.

Proteínové trasenie pred spaním a ráno pomôže chrániť telo pred katabolickým stavom, v ktorom svaly strácajú na váhe, sile, hustote a sú definované. Existuje mnoho doplnkov, ktoré pomáhajú posilňovať svaly a podporujú regeneráciu po energickom tréningu. Pre väčšinu ľudí sú rovnako účinné, ale v niektorých prípadoch na ne telo reaguje odlišne..

Vyskúšajte rôzne doplnky, aby ste našli tie potraviny výživy, ktoré sú pre vás najlepšie. Vždy postupujte podľa pokynov na obale a užite správnu dávku. Výhody doplnkov uvidíte až vtedy, keď ich začnete pravidelne používať..

Leave a Reply