Prečítajte si knihu Liečba artrózy

Text knihy „Liečba artrózy – zbavenie sa dolných prahov bolesti, depresie a únavy“

Odovzdaný útržok práce bol poskytnutý po dohode s distribútorom zákonného obsahu Liters LLC (až 20% zdrojového textu). Ak si myslíte, že zverejnenie materiálu porušuje práva niekoho iného, ​​oznámte nám to.

Platené, ale nie ste si istí, čo ďalej?

Autor knihy: Vitalijus Gitas

Žáner: Move & Flex, Home & Family

Aktuálna stránka: 1 (celkom 10 strán) [prečítať výpis: 7 strán]

Vitaly Demjanovich Gitt
Liečba artrózy. Zníženie bolesti, depresie a únavy po dosiahnutí prahu

ČASŤ 1. LIEČBA AROTÓZY

(Namiesto predslovu)

Vitaly Demjanovich Git je čarodejník. Robí zázraky, robí nemožné veci každý deň. Zázrak, ktorý je neustále pred našimi očami, prestáva byť vnímaný ako taký, ale … zázrak zostáva.

Technika, ktorú vyvinula Vitaly Gitt, je jedinečná. Počas liečby sa kĺby obnovujú, mení sa tvar rebier a chrbtice, noha sa narovnáva a hernie disku zmiznú bez stopy. Ako to ide? Sú tu nejaké tajomstvá? Ako môžem zmeniť tvar pevnej kostry? Je obvyklou praxou, že klasická manuálna terapia má krátkodobé a intenzívne účinky. A Vitaly Demyanovich to plne využíva. Toľko chorôb sa dá vyliečiť, ale nie všetky sú. Hernia disku sa dá opraviť, ale skolióza sa nedá vyliečiť. Môžete sa zbaviť osteochondrózy, ale nemôžete sa zbaviť artrózy. Je možné vyliečiť nervové poranenie sprevádzané strašnou bolesťou, ale nohu nemožno narovnať … Ale to všetko je Vitali Gita. Lieči skoliózu, narovnáva končatiny a obnovuje zničenú chrupavku v kĺboch.

Na prvý pohľad je všetko jednoduché. Bije, klepe, tlačí, točí … Plus cvičenia. Skvelý originálny súbor cvičení. Zvyčajne veľmi jednoduché, veľmi ľahké … Vyzerá to ako homeopatia. Nízka dávka, dlhodobé mierne účinky. A viac stimulácie. Zmenou tvaru skeletu sú možné obnovené kĺby, pretože telo je živým a vyvíjajúcim sa systémom.

Vývoj kostry je v akomkoľvek veku. V živom kostnom tkanive existujú dve skupiny buniek, ktoré majú presne opačný účinok. Jedna skupina neustále ničí kosť a druhá sa hromadí. Kostra sa teda môže prispôsobiť stresom, ktoré sa počas života menia. Podobné procesy sa vyskytujú v kĺbovej chrupavke, pri ktorej sa chrupavka počas pohybu ničí a tento pohyb podporuje jej rast. V dôsledku toho sa tvar nôh, chrbtice a hrude mení s vekom. A pretože taký proces práve prebieha, znamená to, že je možné ho riadiť a dokonca ho aj nahradiť. Ak budete konať v kľúčových bodoch, môžete podporovať rast spojivového tkaniva (chrupavky, šľachy) na správnych miestach. To znamená, že zmenou hrúbky menisku môžete narovnať artrózu kolena a vyliečiť koleno a pôsobením na medzistavcové platničky eliminovať skoliózu, kyfózu, lordózu alebo zvýšiť rast. Hovorí 68-ročná Olga S: „Vedela som, že moja choroba je nevyliečiteľná – bedrová kôra štvrtého stupňa bola zničená. Pripravuje sa ich výmena. Náhodne sa stretol s Vitalym Gittom. Urobil zázrak. Teraz kráčam voľne, bez bolesti. Zabudol som na operáciu. Kíby sa zotavili. “.

Tu je Tatyana P., 40 rokov, ktorá hovorí: „Celý život som strávila skrátenou nohou dva centimetre. V dôsledku toho sa vyvinula skolióza. Mal som veľa bolesti chrbta. Neustále sa cítil podradný. Teraz som úplne Move & Flex. Moja noha sa rozrástla, niet skoliózy! “

Pred návštevou Vitaly Gitta bolo 90% pacientov považovaných za absolútne nevyliečiteľné, napriek tomu boli vyliečení! Autorova technika mu umožňuje meniť kostrovú podobu detí a dospelých. Preto je možné upraviť tvar nôh, hrudníka a chrbtice. Kuracie a lievikové prsia, kyfóza, skolióza bola úspešne liečená – väčšina chorôb dnes trpí väčšinou.

A čo krása vytvára Vitaly Demyanovich od najjednoduchších dievčat! Módne modely a modely v rukách čarodejníkov sa stávajú jednoducho neodolateľnými …

MD

Každý, kto chce byť Move & Flex. Každý chce mať deti Move & Flex. Nie vždy a nie každý. Pomerne často je príčinou zhoršenia Move & Flexy chyba alebo nedostatok informácií od rodičov, samotných pacientov alebo navštevujúcich lekárov. Pokiaľ ide o Move & Flex, je nebezpečné a niekedy nemožné poučiť sa z vašich chýb … Nemenej sa spoliehať na radu „informovaných“ ľudí. Osobitným článkom je reklama. Televízia, rádio, tlač sú neustále bombardované neskúsenými mysľami a propagujú stovky magických nástrojov. Masti, drvenie, potravinárske prídavné látky, „magické“ zariadenia, amulety … Podľa reklamy veľa z týchto výrobkov ľahko „vylieči“ stovky (!) Chorôb … Možno sa medzi nimi nájde niečo užitočné, ale stáva sa to zriedka. Ak by ponúkané prostriedky boli veľmi efektívne, nebolo by potrebné každý mesiac propagovať čoraz viac mien …

Materiál pre túto knihu sa zhromažďuje už viac ako desať rokov. Niektoré z nich boli publikované v periodikách. Som zoskupený podľa témy podľa mojej sily a schopností. Za zmienku tiež stojí, že špecifickosťou chorôb, ktoré budeme zvažovať, je interakcia komplexných kostrových systémov, svalov a mozgu. Tieto interakcie môžu mať mnoho rôznych kombinácií..

Z uvedených dôvodov sa problémy, ktorých sa dotýkam, niekedy opakujú, presnejšie sa riešia z trochu iného uhla, čo umožňuje hlbšie prenikanie..

Možno to je to, čo vám pomôže lepšie porozumieť príčinám choroby, sledovať jej priebeh a zoznámiť sa s liečebnými technikami..

Niektorí čitatelia môžu byť zmätení mojím filozofickým postojom. Áno, väčšina otázok diskutovaných v knihe sa dá vysvetliť materialisticky. Nemali by sme však vylúčiť možnosť, že by sa veľký demokrat mohol mýliť, keď si bude myslieť, že na svete nie je nič okrem atómov a prázdnoty. Početné dôveryhodné liečebné zázraky, jasnovidectvo, telepatická komunikácia a ďalšie sa nezmestia do pevnej postele moderného materializmu Proclus …

ČASŤ I
Poruchy kostrovej a svalovej sústavy

Ak chcete žiť múdrym životom, musíte toho veľa vedieť.

Slávni šachisti, politici, vojenský personál, umelci a lekári sa vyznačujú schopnosťou predpovedať budúcnosť alebo presnejšie výsledok ich konania a reakciou ľudí v ich okolí. S rozvojom takýchto zručností sa dosahujú úspechy a objavy v mnohých oblastiach ľudskej činnosti..

Od detstva som bol prekvapený, koľko energie a energie sa niekedy vynakladá na prakticky zbytočné činnosti a ako málo času sa venuje najcennejšiemu umeniu – umeniu dlhého života v pohybe a flexi! Dôvod je v logike našej filozofie: „Túra v rukách je lepšia ako žeriav na oblohe.“ Štyridsaťročné odložené ocenenie sa nikomu nepáči, aj keď je to skvelé Move & Flexier.

Všetky ľudské potreby možno pripísať menším hodnotám. Kľúčovými sú dýchanie, pitie, konzumácia jedla, rozmnožovanie, zábava … Potreba byť Move & Flex.

Young a Move & Flex ľudia nemyslia na Move & Flex, ani väčšina z nás nemyslí na potrebu dýchať. Je tu dostatok vzduchu a táto potreba je sama osebe uspokojená..

Všetko sa mení s vekom. Starostlivosť o Move & Flex je jedným z prvých miest – zvyčajne príliš neskoro. Je o tom dosť pochmúrny vtip: prebudíte sa, nič vás neobťažuje … Ste v inom svete.

Takýto vtip je možný v spoločnosti, ktorej väčšina členov trpí chronickými chorobami, veľmi zlými liekmi, v spoločnosti, ktorá sa nestará o ľudí. Nie je žiadnym tajomstvom, že v našej krajine existuje epidémia, ak chrípka dosiahne 5%. Obyvateľstvo okamžite prijíma vážne opatrenia – očkovanie, očkovanie, karanténa …

Staroba je však choroba, ktorá spôsobuje stopercentnú úmrtnosť. Staroba prichádza ku každému, kto to chce vidieť. U 99% starších ľudí je sprevádzaná neznesiteľnou bolesťou, bezmocnosťou, stratou pamäti, sluchu a zraku. Problematike starnutia sa v dnešnej dobe venuje oveľa menšia pozornosť ako chrípka alebo zriedkavé ochorenie, ako je cholera. Pacient veľmi často počuje od lekára, že v tomto veku je všetko prirodzené. Toto je neprirodzená vec! Neprirodzené a neobvyklé. V každom veku človek môže a mal by byť Move & Flexy a žiť bez utrpenia.

Čo robiť a ako žiť, aby v neskoro klesajúcom období bolo veľmi bolestivé? Nie, nie s cieľom prežiť rok, ako napísal Nicholas Ostrovský, ale jednoducho preto, aby sa zabránilo chronickým chorobám. Je potrebné včas konať.

FREKVENCIA VŠETKY PRIPOJENIA ZRANENIA. Celý náš život závisí od našej schopnosti pohybovať sa, takže závisí od našich kĺbov. 90% biologického veku a miera starnutia človeka je určená stavom kĺbov a chrbtice, čo tiež znamená súvislý reťaz kĺbov. Netraumatické ochorenie kĺbov sa vyvíja už mnoho rokov. Bolesť je mierna alebo príliš prahová. Potenciálni pacienti jednoducho nechodia k ortopédovi alebo chirurgovi kvôli nedostatku silnej motivácie. Včasná diagnóza ochorenia kĺbov je veľmi zlá. Röntgenové lúče vykazujú zmeny v kĺbe mnoho rokov po vzniku choroby. A ak zostanete schopní pracovať a nezvýšite múr v bolesti, potom s vami nebude nikto obchodovať. V určitom štádiu ochorenia je silne znížená motorická aktivita človeka a trpí srdce, pľúca a celé telo..

FOOT LANGUAGE – Alarm je alarmujúci. Veľmi nepríjemné, keď sa bolesť šíri po celej nohe. Tento typ bolesti sa vyskytuje nečakane a je mimoriadne silný. Vyskytujú sa v dôsledku traumy alebo dysfunkcie nervov a sú viac spojené s chrbticou ako nohy, hoci bolesť chrbtice môže byť mierna. Ak sa ochorenie nelieči, môže v postihnutej končatine spôsobiť stratu svalovej hmoty a degeneráciu nervov, stratu citlivosti a paréziu (z pohánky).. čiastočná paralýza – “Fade”; neúplná paralýza, strata funkcie ktoréhokoľvek svalu alebo skupiny svalov v dôsledku poškodenia nervového systému).

NOČNÉ ÚRAZY SOMETIME SÚ KOMPATIBILNÉ S COOKAPAPTOZOM, ktorý má podobný obraz bolesti. Diagnóza koartrózy je komplikovaná nízkou informativitou röntgenového vyšetrenia v skorých štádiách ochorenia. (Jedného dňa som sa stretol s chirurgom, ktorý bol liečený 12 rokov na radikulitídu, ktorú nemal.) Pri koxartróze je to funkcia bedrového kĺbu, často so skrátením nôh (reverzibilné v skorých štádiách). Ochorenie sa vyvíja pomerne pomaly av pokročilých prípadoch spôsobuje neznesiteľnú bolesť, ktorá nekončí ani v noci, ani v noci. Vo všeobecnosti je toto ochorenie bežné u dospelých, ale postihuje aj deti. Coxartróza sa často vyvíja u ľudí narodených s dislokáciami, zraneniami alebo závažnou hypotermiou bedra.

KNEES sú najväčšie a najčastejšie zranené kĺby. V lete je zriedkavé vidieť dieťa bez cesty. Zranenia v detstve a dospievaní často vedú k vážnym chorobám po mnohých, mnohých rokoch.

Členkové kĺby bolia najmenej rovnako ako kolenné a bedrové kĺby, a hoci sú bolesti veľmi bolestivé, majú menší vplyv na proces chôdze. Tieto kĺby sa liečia ľahšie ako kolenné a bedrové kĺby.

Teraz o nohách. Choroby nôh sa vyskytujú pri nosení tesných čižiem alebo vysokých podpätkov, ako aj pri dlhodobom používaní, nehovoriac o rôznych zraneniach. Choroby sa vyvíjajú zvlášť ľahko na pozadí plochých nôh. Sú také bežné, že veľa ľudí, najmä ženy, považujú bolesť nôh za celkom normálnu. A márne …

Všetky uvedené choroby sa dajú vyliečiť. Úspešnosť liečby závisí od štádia ochorenia – čím skôr je začatá liečba, tým ľahšie je vykonávať a tým lepší je výsledok..

Predpokladá sa, že artrózu, najmä koxartrózu, možno liečiť intenzívnym telesným tréningom alebo joggingom. Prax ukazuje, že tento názor sa mýli. Pri tomto „ošetrení“ dochádza k rýchlemu zničeniu kĺbov..

Spoje rúk a prstov určujú viac schopnosti človeka slúžiť. Bolesť v nich nie je o nič menej nervózna ako v nohách a liečia sa podobným spôsobom..

A nakoniec držanie tela. Dokonca aj drobné abnormality držania tela v detstve môžu v priebehu rokov spôsobiť veľké utrpenie. Po zistení sa s takýmito porušeniami zaobchádza pomerne ľahko, hoci ministerstvo zdravotníctva nevie ako …

ČAS Liečba osteochondrózy, artrózy a rôznych porúch držania tela pomôže udržať pohyb a flex, bdelosť a mladosť do najmodernejšieho roka, vďaka čomu bude tento rok príjemný a bezbolestný…

Všetky tieto choroby som vymenoval iba na informačné účely, aby ste jasne videli, o čom sa bude diskutovať neskôr..

Prvá vec, o ktorej chcem začať hovoriť, je artróza. Predmet liečby artrózy je nesmierne dôležitý. Artróza veľkých kĺbov – bedra, ramena a kolena – sa považuje za najviac beznádejné ochorenie a za jednu z najbežnejších príčin zdravotného postihnutia. To znamená, že chorý človek sa každý mesiac, a najmä každý rok, cíti horšie a horšie. S postupným zhoršovaním kvality možno pozorovať sezónne zmeny – jesenné a jarné exacerbácie. A skôr alebo neskôr je človek nútený súhlasiť so závažnou operáciou alebo barlami. Táto operácia však odďaľuje používanie bariel len o niekoľko rokov..

Osteoartritída sa zvyčajne vyvíja pomerne pomaly, niekedy po celé desaťročia. Zároveň sa vyskytujú prípady, keď sa choroba vyvíja obzvlášť rýchlo, s rokom alebo menej od prvých príznakov po závažné postihnutie..

Z prieskumu pacientov vyplýva, že rýchly rozvoj artrózy je zvyčajne spojený s intenzívnou liečbou cvičením, zlomeninami a chirurgickým zákrokom. Mnoho ľudí začína telesnú výchovu z vlastnej iniciatívy, zatiaľ čo iní sú presvedčení svojimi príbuznými, priateľmi alebo lekármi. Cirkulujú nejasné fámy, ktoré niekto podobne niekde volal. Pokusy o zopakovanie výkonov bohužiaľ skončia – dokonca aj fyzioterapeutické cvičenia môžu urýchliť deštrukciu kĺbov.

Je pravda, že existujú dôvody na liečbu pohybov kĺbov. Nehybné kĺby sa prevrátia veľmi rýchlo a prestanú fungovať. Zdá sa, že jediný záver ukazuje na seba: kĺby Move & Flexee majú väčší pohyb. Áno, to platí pre kĺby Move & Flex. Ak však už kĺb prechádza deštruktívnymi procesmi, tento záver stráca moc.

Zvážte, čo sa stane s kĺbom postihnutým artrózou počas bežného cvičenia a prečo tieto cvičenia kĺb ničia.

Artróza je trofické ochorenie. Začína chrupavkou, ktorá je z rôznych dôvodov pokrytá vápenatými soľami. V túto chvíľu človek stále necíti nič, choroba je skrytá. Kardiovaskulárne tkanivo, veľmi husté a klzké, nemá žiadne krvné cievy a výživa prechádza cez povrch. Chrupavka dodáva živiny do kĺbovej (synoviálnej) tekutiny. Vápnikové soli narušujú výživu chrupavky. Bunky chrupavky bez výživy odumierajú. Povrch spoja je drsný a nerovný. Prvé bolesti v pohybe začínajú, pretože chrupavka obsahuje veľa citlivých nervových zakončení. Pokusy zbaviť sa bolesti aktívnym fyzickým cvičením, behom, drepom alebo dlhými prechádzkami spočiatku zmierňujú niektoré bolesti, pretože endomorfíny sa uvoľňujú do krvného obehu počas cvičenia. Keď človek cíti úľavu, začne sa angažovať ešte intenzívnejšie a dúfa, že sa úplne uzdraví. Rovnaké cvičenia však spôsobujú rýchlejšiu deštrukciu chrupavky (nerovnomerné povrchy!) A často vyvolávajú zápalovú reakciu v reakcii na podráždenie..

Zápalový proces zahŕňa vak na kĺb a šľachy. Bolesť sa zintenzívňuje, kĺby sa zväčšujú, endomorfíny prestávajú pomáhať a človek je na chvíľu nútený zdržať sa zbytočných pohybov. Ale zdržanie sa pohybu má tiež negatívny vplyv na kĺb – artróza sa rýchlo vyvíja. Pohyb je nevyhnutný pre správnu funkciu kĺbov! Stručne povedané, kĺb bez ohľadu na to, čo robí, je zničený.

Problém lekára a jeho vlastnou úlohou je prerušiť tento proces a nahradiť ho.

NÁMOR Na zničenie sú potrebné dve podmienky – pohyb a náklad. Väčšina cvičení poskytuje tieto podmienky. Aj pri pomalom chôdzi a zdvíhaní nôh pri ležaní, zaťaženie bedrových kĺbov presahuje hmotnosť osoby. (A tieto cvičenia na artrózu sa často odporúčajú na cvičebnú terapiu!) A viete si predstaviť, aké je zaťaženie pri behu, drepe a skákaní?! Preto je prirodzené, že chrupavka je drsná a kĺb je silne zaťažený a chrupavka je zničená..

Nezomierajú na artrózu, len skracujú život.

Nie je to zle, ak nenávidíš bolesť? … KURZ, OK! Najmä ak poviete: „VAŠE CHOROBA NIE JE VHODNÁ“.

NEVERÍ! – ARTHROSIS ZAOBCHÁDZA S VÁM.

Len málo ľudí dokáže žiť do stredného veku, takže kĺby Move & Flex sú flexibilné. Je známe, že kĺby NonMove & Flex spôsobujú bolesť – niekedy sú závažné a niekedy nepredstaviteľné.

Predpokladá sa, že ochorenie kĺbov neumiera. Štatistiky o tom nehovoria nič. Štatistika zahŕňa straty v dôsledku kardiovaskulárnych a pľúcnych chorôb, automobilových a leteckých nehôd, fajčenia, alkoholizmu a rôznych epidemických chorôb. Ak má niekoľko ľudí choleru alebo percento populácie s chrípkou, bežné obavy sú: „Epidémia. “

Samotné stovky tisíc ľudí v Moskve trpia rôznymi chorobami kĺbov a nikoho to neobťažuje. Bolestivé kĺby spôsobujú veľa problémov. Chorá osoba stráca schopnosť voľného pohybu. Chodiť do obchodu sa stáva spoločnosťou nepredstaviteľnej komplexnosti. Existujú problémy s osobnou hygienou – je ťažké sedieť v kúpeľni alebo ísť na záchod … A existujú účinky (skôr vplyvy), ktoré štatistika nezohľadňuje..

Strata mobility predisponuje k srdcovo-cievnym ochoreniam. Pľúca, endokrinné žľazy, tráviace orgány a psychika v súčasnosti trpia. A ako výsledok – infarkt, mozgová príhoda, zápal pľúc, žalúdočné vredy a dokonca aj rakovina.

Špecializované jednotky sa volajú, aby zachránili životy na vode, je však známe, že utopení ľudia sú prácou samotných utopiteľov, ako tí, ktorí ich najviac zaujímajú. Rovnaká situácia ako v prípade nášho lieku. Napriek veľkej armáde lekárov a mnohým zdravotníckym zariadeniam je jedinou účinnou liečbou niektorých chorôb svojpomoc.

Artróza a artritída sú choroby, pri ktorých má liečba konvenčnou medicínou veľmi zanedbateľné výsledky a často vedie k invalidite..

Ak máte kĺb, hneď sa začne niekoľko procesov. Na niektorých miestach je chrupavka kalcinovaná a zničená a na niektorých miestach rastie. Spoločný vak je stiahnutý a často obsahuje zlúčeniny vápnika. Podobné zmeny sa vyskytujú v blízkych šľachách a väzoch. Stonky sú drsné a nepružné. V dôsledku toho sú pohyby kĺbov čiastočne blokované a pri pokusoch o zvýšenie amplitúdy sa objavujú prvé bolesti. V neskorších štádiách sú zapojené susedné svaly a nervy a niektoré kĺby začínajú strácať kosť..

Všeobecné zmeny, ktoré sa vyskytujú v bolestiach kĺbov, sú veľmi podobné procesu starnutia. Vo väčšine prípadov sa zníži pohyblivosť kĺbov pomaly a postihnutá osoba sa viac alebo menej prispôsobuje týmto zmenám. Vynára sa staromódny typ správania, opatrné chôdza. A obmedzené pohyby sú spojené s vekom … To všetko vedie k kardiovaskulárnym a svalovým poruchám. Nie je divu, že Východ už dlho veril, že ľudský vek je určený stavom kĺbov.

Bohužiaľ, podobné zmeny sú možné už vo veľmi mladom veku. Na mojom účte sa občas objavia muži vo veku 10 – 15 rokov!

Impulzom rozvoja artrózy je často nútená nepohyblivosť kĺbov pri liečbe zlomenín alebo dislokácií. Oprava kĺbu je omnoho ťažšia ako samotné liečenie zlomeniny alebo dislokácie.

Stáva sa, že artróza sa začína vyvíjať v dôsledku artritídy, ktorá bola spôsobená z jedného alebo druhého dôvodu. Potom dve skupiny chorôb – artróza a artritída – bežia ako jeden vlak vo vlaku, jeden po druhom. Iba objednávky sa niekedy menia.

Pýtate sa: „Prečo to všetko potrebujem? Prečo by som mal rozumieť artritíde a artritíde? Prečo potrebujem všetky tieto jemnosti? Koniec koncov, existuje medicína, možno nie najlepšia na svete, ale niektoré kĺby. “

Nanešťastie je ochorenie kĺbov mimoriadne nebezpečné a jeho význam sa značne podceňuje. Ako najvyšší úspech modernej medicíny sa chirurgia zavádza nahradením veľkých kĺbov. Ale umelé kĺby nie sú večné, ale spoľahlivejšie … ako kostné tkanivo pacienta, ktoré je zničené skôr.

Preto je mimoriadne dôležité porozumieť javom, ktoré sa vyskytujú v postihnutých kĺboch. Porozumenie nám dáva schopnosť zabrániť, spomaliť a dokonca zvrátiť tempo choroby a proces deštrukcie kĺbov. A bez toho, aby boli ocenené prebiehajúce procesy, ľudia prichádzajú znova a znova s ​​rovnakými postupmi, čo v zásade nemôže pomôcť. Existuje veľa takýchto metód. Uvidíme, či ťa poznajú?

1. Použitie rôznych abrazív, tukov a lepidiel, niekedy veľmi exotických.

Malo by sa pamätať na to, že liečivé látky nemôžu vstúpiť do kĺbu z povrchu pokožky bez ohľadu na prísľub reklamy. Činnosť týchto nástrojov je rušivá. Nezastavia ani nespomalia vývoj choroby..

2. Viac alebo menej intenzívne cvičenie.

Proces deštrukcie kĺbov sa zvyčajne urýchľuje.

3. Tepelné ošetrenie – kúpeľ, horúci piesok alebo soľ.

Účinky blízke brúseniu a mazivám.

4. Všetky druhy čistenia tela.

Aplikácia je prijateľná, ale nie vo všetkých prípadoch. Čistenie môže urýchliť vývoj osteoporózy, vylúhovania vápnika a draslíka z tela, záchvatov, srdcových chorôb. Pozitívne účinky sú zanedbateľné.

Tento nástroj je veľmi silný, niekedy užitočný, niekedy škodlivý..

6. Použitie Vitrofónu a iných zariadení ovplyvňujúcich postihnutú oblasť zvukovými vlnami, ultrazvukom, ultrafialovým a infračerveným žiarením, magnetickými poľami..

Vývojári a vývojári tvrdia, že tieto zariadenia môžu liečiť veľa chorôb vrátane artrózy. V skutočnosti niektoré z nich vykazujú známky zlepšenia svalov a kapilár, ale tieto zariadenia nemajú prakticky žiadny účinok na kĺb, hoci vo väčšine prípadov bolesť zmierňuje. Ostatné zariadenia sú úplne zbytočné..

7. Použitie korektorov bioenergie.

Liečba zahŕňa nosenie konkrétneho amuletu v boľavých miestach – kapsulu naplnenú rastlinou, zvieraťom, minerálom alebo akoukoľvek špirálou. Hovoria, že Move & Flex z nich vychádza, koriguje ľudské biologické pole a má terapeutický účinok. To všetko je veľmi diskutabilné … Samozrejme, veľké množstvá škodlivých látok v jadrových reaktoroch alebo jedových kapsulách prišitých do špionážneho goliera sa pri absencii úniku nebáli..

8. Používanie zariadení, ktoré vytvárajú bezpriestorové elektromagnetické polia (podľa vývojárov, od gama lúčov po rádiové vlny).

Všetky moje pokusy odhaliť údajné účinky u distribútorov týchto zariadení zlyhali.

… A pridajte na kliniku najrôznejšie druhy liečby, ktoré nemajú zmysel – ožarovanie laserom s nízkym výkonom a vystavenie magnetickému poľu. Tu môžete urobiť silné injekcie na zmiernenie zápalu – čo nie je také zlé! – a urýchľuje rast chrupavky, ale v prípade potreby nie. Z toho je oveľa viac škody ako úžitku.

Okrem toho každý rok trh s liekmi podporuje niekoľko nových „zázračných“ ošetrení kĺbov. Bohužiaľ, po viac či menej zdĺhavých súdnych konaniach sa človek presvedčí – a posledný „zázračný“ prostriedok nefunguje! Medzitým existujú informácie o najnovších a naj magickejších (a samozrejme drahších!) Liekoch a zariadeniach. Testy je možné reštartovať. Cyklus sa opakuje. Čas sa kráti. Ochorenie sa vyvíja …

Odovzdaný útržok práce bol poskytnutý po dohode s distribútorom zákonného obsahu Liters LLC (až 20% zdrojového textu). Ak si myslíte, že zverejnenie materiálu porušuje práva niekoho iného, ​​oznámte nám to.

Leave a Reply