Ranné cvičenia kĺbov

Spoločné posilňovacie cvičenia, ktoré možno vykonať priamo v posteli. Zabudnite na neznesiteľnú bolesť!

Prebudenie v dopoludňajších hodinách môže byť veľmi ťažké – mozog aj telo potrebujú urgentné tónovanie, ktoré je niekedy nereálne. Nevkladajte okamžite z postele, nevykonávajte náhle pohyby!

Situácia to len zhorší a telo bude viac zaťažovať. Je oveľa vhodnejšie urobiť špeciálnu akciu spoločné cvičenia – ľahký, ale účinný.

To je úžasné zahriať sa Nielenže vám pomáha rýchlejšie sa zobúdzať a zlepšuje krvný obeh. Vďaka tomu môžete zabrániť osteochandróze, urobiť vaše kĺby svižnými, zbaviť sa bolesti a napätia v nohách.

Ak máte bolesti hlavy, toto cvičenie bude zázraky: aktivácia nôh zlepší krvný obeh jednoduchými pohybmi. To vás ušetrí od bolesti hlavy a núti váš mozog pracovať tak produktívne počas celého dňa!

Bežné cvičenia

Každé cvičenie by sa malo vykonávať 15-krát, prípadne 20-krát. Ak počujete praskanie – nebuďte prekvapení, že to časom prejde. Pre správne fungovanie musia byť kĺby neustále vylepšované.!

  1. Cvičenia nôh
    odrazení
    Ľahnite si na chrbát, voľne položte ruky na bok, držte nohy rovno, šírku ramien od seba. Palec potiahnite jeden po druhom, až kým nie je vyrovnaný čo najviac a ohnutý v opačnom smere.

Strážcovia
Otočte palce k sebe a rozmiestnite ich čo najviac. Počas miešania sa pokúste položiť prsty na povrch postele. Počas šľachtenia pomaly otočte celú dolnú časť nohy a cítite svalové napätie.

“Krútenie”
Otočte nohu v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek. Dajte si pozor na veľké prsty, pokúste sa nakresliť prstami prsty.

mitt
Stlačte si prsty čo najviac, ako by ste si chceli vziať malú loptičku so sebou. Potom dlaňou roztiahnite prsty čo najširšie.

Cesta k múru
Držte nohy od seba pri šírke ramien a ohýbajte kolená. Natiahnite ruky do strán, dlane. Stočenú nohu striedavo položte do postele smerom dovnútra – ľavé koleno k pravému chodidlu, pravé koleno k ľavému.

“Polovica mosta”
Ohýbajte kolená, udržiavajte kolená spolu, nohy by sa mali navzájom dotýkať. Po stranách držte ruky voľné. Pri výdychu sa snažte čo najviac zdvihnúť panvu tak, že zatlačíte na sliznicu.

Ak počas cvičenia máte kŕč – Nerobte si starosti, je to prirodzený efekt. Odstráňte problém a pokračujte v tom. Takáto záťaž je lepšia ako akékoľvek lieky po poranení šliach a kĺbov pri artritíde, osteochandróze a kŕčových žilách..

Vaše nohy budú na konci dňa pružné, ľahké a na konci dňa sa prestanú unavovať. Nohy by mali byť vystužené, keď na ne padnú hlavné zaťaženie pri chôdzi, Toto je obzvlášť dôležité pre ľudí s nadváhou. Zamerajte sa na to, zostaňte aktívny s Move & Flex!

Podeľte sa o tieto cenné cvičenia so svojimi priateľmi.

Leave a Reply