Recenzie na Honda forte

Recenzie na Honda forte

Negatívne recenzie

Ďalšie plytvanie peniazmi: jedná sa o figurínu, nie o liek ani o výživový doplnok, ktorý nemá vôňu ako vŕba alebo lopúcha…

Honda Forte Evalar vypila 2 ulakovki, placebo bez úspechu.

Počas cvičenia iaidy ochoreli a rozdrvili kolenné kĺby. Tento typ bojového umenia má veľkú záťaž na kolenách a mnoho cvičení je napoly prázdnych. Výsledok nebol dlhý. Po prvé, kolenné kĺby sa pri chôdzi stlačia. Cesty boli obzvlášť počuteľné pri šplhaní po schodoch. Keby tu bolo ticho, bolo to ešte nepríjemné, zatiaľ čo fumigátory tak praskali.

Potom boli menšie bolesti. Táto myšlienka zmizla. Zatiaľ nie. Išiel som k doktorovi. Váš lekár odporučil túto Honda. Po prečítaní recenzií som si myslel: Dobrý nástroj. Opatrenie môže byť dobré, nechcem nič hovoriť, ale nepomohlo mi to. Praskanie nezmizlo, bolesť zostala taká, aká bola. No, to sa nezhoršilo.

Budem hľadať niečo efektívnejšie. Honda neprešiel mojou cestou.

Natalia Dmitrievna

Výrobca Honda forte od spoločnosti Evalar začal liečiť kĺby a chrbticu. Tiež, keď som sa hýbal, bol som unavený chrbát a môj manžel bol tak chorý na spodnej časti chrbta. Niekoľko dní po užití lieku som si všimol, že mi bolí dolná časť chrbta. Viac je viac. Bolesť chrbta sa nakoniec stala takou ostrou, že som sa sotva mohla hýbať a dokonca som sa pokojne obávala napätia a nepohodlia v chrbte. Navrhol som, že dôvodom je Honda. Zrušené vstupné – bolesť postupne ustupovala. Rovnaký príbeh s manželom, ale príznaky nie sú také výrazné. Celkovo má Honda jasný vplyv na chrbticu, ale účinok je trochu opačný.
Negatívny výsledok použitia Honda v žiadnom prípade nevrhá tieň na produkty spoločnosti Evalar, pretože vyžaduje mnoho ďalších liekov od tejto spoločnosti, ktoré priniesli vynikajúce výsledky..

Olga Vasilievna

Honda videl bolesť v kolenných kĺboch. Neviem, kde som si myslel, keď som kúpil túto takzvanú drogu. Neviem s kým niekomu pomohol? Tomu neverím! Droga je úplne neúčinná, zbytočná. Keď som sa potom stretla s reumatológom, povedala, že liek s chorobou kĺbov nikdy nepomôže. Môžem viniť len seba, nemôžete kupovať drogy na odporúčanie farmaceuta, ako som to urobil. Musím navštíviť lekára!

To isté. Kúpil som ho na liečbu spinálnej spondyloartrózy, pijem 2 jedlá, teraz pijem 3 jedlá s dvojmesačnou prestávkou. Začal som si všimnúť, že keď nepijem Honda Forte, moja chrbtica neubližuje – keď začnem piť, bolí to dokonca hrozne. Neviem prečo. Vyzerá to, že by to malo byť naopak. Môžem len predpokladať, že podľa anotácie je prepracované tkanivo chrupavky, čo znamená, že bolesť a nervy sú stlačené. Ale určite účinok tabliet je, otázkou je, čo to je.

Neutrálne recenzie

Djivanova

výhody:

nevýhody:

  • na začiatku liečby sa môže vyskytnúť exacerbácia

Kúpil som tablety Honda forte už vyzbrojené pozitívnymi hodnoteniami tejto drogy. Takže som mal veľa entuziazmu a veľa som od týchto piluliek očakával. Recenzia, že bolesť okamžite zmizne a omladenie kĺbov sa na prvý pohľad zdajú fantastické. Ale skutočne som im veril. A jedno balenie tejto drogy nie je lacné.

Keď som si kúpil Honda, nepáčilo sa mi bolesti v kĺboch, ale bolo neskoro na jar a myslel som si, že moje kĺby treba naložiť. K exacerbácii nedošlo. A stane sa mi, keď sa náhle počasie zmení. Celkovo bol prípad najvhodnejší.

Nikto ma nevaroval pred možným zhoršením choroby kĺbov. Bol som preto prekvapený, keď som nasledujúci deň po konzumácii trpel bolesťou celého tela, najmä chrbtice, doslova neschopným narovnať sa. Ihneď som si uvedomil možnú príčinu a rozhodol som sa neužiť tablety. O niekoľko dní som sa k nim vrátil – situácia sa opakovala. Pripomínajúc, že ​​samoliečba môže byť škodlivá, na vlastné riziko a riziko som sa preto rozhodla užívať jednu kapsulu denne prerušovane na zmiernenie bolesti. Pilulka postupne nespôsobovala žiadne spoločné reakcie. Keď som pilulku užíval asi tri týždne, konečne som sa začal zlepšovať. Nie príliš rozkošný, ale viditeľný. Stal som sa flexibilnejším a mal som na kĺboch ​​pocit zázračného mazania. Po absolvovaní celého kurzu môžem tvrdiť, že tablety skutočne pomáhajú pri pohybe kĺbov. Ale nezabudnite, k tejto skúsenosti som prišiel bolesťou. Kto vie, pretože keby som sa bál a prestal som užívať tabletky tým, že som ich hádzal do koša, potom by som neočakával účinok. a ja by som mal inú recenziu. Viac negatívne. Takže som zostal pekný, aj keď s niekoľkými nástrahami.

Tento liek odporúčam, ale s opatrnosťou. Ak to bolí, urobte si prestávku a začnite časom. Musíte len znášať priťaženie a čakať na liečivý účinok.

Kristal71

výhody:

  • teoreticky malo byť, ale nenašiel som to

nevýhody:

Už dlho som počul o liekoch obsahujúcich chondroitín a premýšľal som o ich použití. Chondroitín je stavebný materiál, ktorý sa skladá z tkaniva chrupavky; Move & Flex a celá chrupavka, ako viete, sú kľúčmi k dobrému spojeniu a chrbtici. Rozhodli ste sa pre kapsulu Honda od spoločnosti Evalar.

Patrí medzi ne chondroitín (ktorý by mal stimulovať opravu chrupavkových tkanivových buniek), glukozamín (stimuluje tvorbu kolagénu a podieľa sa na tvorbe spojivovej tekutiny a spojivového tkaniva), kôra bielej vŕby a koreňový extrakt z koreňa lopúcha (zlepšuje metabolizmus vody a solí, má protizápalové a protizápalové účinky). ) Táto plne rozvinutá kompozícia ma inšpirovala a rozhodla sa absolvovať mesačný priebeh tejto drogy, ktorá sa odporúča pri rôznych problémoch s kĺbmi, chrbticami, osteochondrózou atď…

Trochu sa obávam o cestu, pokiaľ ide o šport – je to „lepkavé“ a výrobca sľubuje, že so spoločnosťou Honda začne proces opravy a obnovy chrupavky..

Nebudem drogy vyskúšať – pravdepodobne je niečo užitočné, proste mi to „neprinieslo úžitok“ a cesta stále počuje. Ale pokiaľ ide o vedľajšie účinky, chcem to nenávidieť – pokyny sľúbili, že keďže produkt je úplne prirodzený, žiadne vedľajšie účinky nebudú mať žiadne vedľajšie účinky. Takmer o pár dní neskôr došlo k nadúvaniu, vedľajšie účinky nie sú najhoršie, ale nepríjemné. A asi o týždeň neskôr žalúdok a črevá prežívali ustálenú bolesť – nie príliš silnú, ale perzistentnú a dosť nápadnú. Na jedlo som nemyslel – vždy jím iba kvalitné a čerstvé jedlo a moja strava už dávno uplynula. Honda som si vybral iba z inovácie. Napriek tomu všetkému pokračovala v užívaní drogy po dobu jedného týždňa – bolesť sa zosilnila. Nakoniec si vzdychla a rozhodla sa to prestať brať. Jedného dňa po ukončení liečby sa vaše zdravie vráti – nikto nie je zranený ani obťažovaný. Trasenie cesty – stvrdne, ale dvojtýždňová prestávka je pravdepodobne príliš krátka, iba môj tráviaci trakt ju už dlhšie nemôže tolerovať. Zdá sa mi neprijateľné, že sa neuvádzali potenciálne vedľajšie účinky tejto drogy, naopak, zdôraznilo sa, že vôbec nebude existovať. Droga je pomerne drahá, kúpil som si malé balenie s 30 kapsulami, ktoré by sa malo užívať 4 denne – celkovo takéto balenie môže trvať asi týždeň a priebeh by mal byť najmenej mesiac – veľmi značné množstvo. Za takúto cenu, s takýmito vedľajšími účinkami a, v mojom prípade, bez akéhokoľvek účinku, je zrejmé, že som mal na liek iba negatívny názor. Neodporúčal by som to, ale neodradil by som – možno môj prípad je taký.

Pozitívna spätná väzba

Mám 32 rokov, ale kolenné kĺby ma obťažovali asi pred 3 rokmi. Išiel som k doktorovi. V mojom prípade je dôvodom mojej bolesti kĺbov to, že som cvičil dlho a potom som zrazu premýšľal. Plus fajčenie. To všetko je veľmi nepríjemné a musel som sa uchýliť k tabletám Honda Forte. Potreboval som proces obnovy tkaniva chrupavky. Skutočne som neočakával žiaden efekt. Ale po mesiaci som cítil ten rozdiel. Nohy mi prestali bolieť, aj keď som musel celý deň bežať v práci. Nezabudnite opakovať liečbu každých šesť mesiacov.

Je to dobrá príprava, naozaj pomohla vyriešiť všetky moje spoločné problémy. Tieto tablety som zobral dva týždne a nesťažoval som sa na žiadnu bolesť. Nevyskytli sa žiadne vedľajšie účinky, pretože liek je úplne prirodzený a bezpečný a nie je to drahé, najmä v porovnaní s cudzími analógmi

výhody:

  • akty
  • lacný
  • dobrý výsledok

nevýhody:

Mám artrózu kolena I. stupňa. Bohužiaľ, a ja som mal problémy s kolenom od 23 rokov, pretože je to komplikácia po bolesti v krku. A napriek svojmu veku už viem, aké sú bolesti kĺbov a obmedzenia pohyblivosti. A ja žijem celkom aktívny životný štýl a rád tancujem. A držím sa dobre na oboch nohách, nechcem. A artróza je posadnutosť, ktorá nie je vyliečiteľná a iba postupuje s vekom. Ak však užívate chondroprotektory, môže vás to spomaliť. Napísali ma veľa, vrátane drahých, ale ja som už dávno našiel Evalara, pretože ich Honda je pre mňa ideálna z hľadiska ceny a kvality..

Každá tableta obsahuje 500 mg glukozamínu a 500 mg chondroitínu, ako aj extrakt z vŕbovej kôry a koreňa lopúcha s protizápalovými vlastnosťami. Užite jednu tabletu denne. Počas období exacerbácie beriem 2 tabletky a potom bolesť ustupuje pomerne rýchlo a obnovuje pohyblivosť kĺbov. Cena 447. Balenia, ktoré sú oveľa lacnejšie ako rovnaký Teraflex, keď sa účinné látky dávkujú jednotne. Predtým som pil pravidelné Honda, kde dávka bola 2-krát nižšia a potrebovala 2 dávky. Cena kurzu 2 recepcie Honda a 1 spotreba Honda forte sú približne rovnaké. Ide o pohodlie. Osobne považujem za vhodnejšie užiť celú dávku naraz.

Celkovo som veľmi spokojný: lacný a efektívny. Podvádzam na Evalara s výnimkou pridania Ayherbu, kde sa k tráveniu pridáva síra do glukozamínu a chondroitínu. Ale pri čakaní na balíček pijem v pevnosti Honda.

Landiševa

výhody:

nevýhody:

  • efekt čakať

Pred nákupom online som si prečítal zloženie tohto doplnku výživy, ktorý obsahuje chondroitín a glukozamín, ktoré pomáhajú osviežiť tkanivo chrupavky. Chondroitín sulfát chráni chrupavky a pomáha znižovať bolesť. Prvým viditeľným zlepšením, ktoré som po dvoch týždňoch pociťoval, bolo to, že bolesti boli tichšie a menej časté. O mesiac a pol neskôr sa kĺby stali mobilnejšími. Bicykel sa samozrejme nedovolil, ale s postupom dňa to bolo stále preč. Kurz skúsim znova o pár mesiacov.

výhody:

nevýhody:

Nikdy som si nemyslel, že by som mohol mať spoločné problémy … Počas novoročných sviatkov som lyžoval a padal na kolená. Nehovorím, že boli utrpené silné bolesti. Potom všetko zmizlo, ale dopad sa stal zrejmým – kolená začali bolestivo reagovať na akýkoľvek druh cvičenia, najmä na bicykel, eliptický (pravidelne cvičím v telocvični). Išiel som k lekárovi – predpísali fyzioterapiu a tento doplnok Honda Forte. Môj liečebný cyklus bol 1 mesiac – už som nemohol ublížiť kolenu v reakcii na počasie. Myslím, že každý mal spoločný dopad. Mimochodom, pri užívaní doplnkov výživy som nenašiel žiadne vedľajšie účinky. Je to vždy plus, keď sú v zmesi prírodné zložky. Tento doplnok obsahuje výťažok z kôry klinčekov a koreň lopúcha..

gallin1234

výhody:

  • Má pozitívny vplyv na kĺby.

nevýhody:

Pre mňa je nový liek určený na ošetrenie chrbta a pásu. Chrbát veľa bolí. Beriem rôzne lieky, cvičím v telocvični za chrbtom, aplikujem masti a gély. Chvíľu pomáha. A opäť všetko. Opäť som sa pozrel na nové lieky a lekárňa ma informovala o aktívnych doplnkoch. Tiež som vytvoril úplnú nedôveru. Prišiel som domov a začal hľadať podobné lieky a doplnky. Zistil som, že aktívna zložka tabliet Eva Chondroitín Sulfát sodný a Glukozamín Hydrochlorid Evalar sú podobné tablety, oveľa drahšie ako tablety Honda a obsahujú niekoľkokrát menej účinnej látky ako tablety Honda. Rešpektujem Evalara.

Kúpil som si jeden. Pohodlné balenie – stačí užiť tabletu denne. Balenie tabliet má len jednu porciu. Potom si musíte urobiť prestávku pred ďalším kurzom.

Pokiaľ ide o vaše zdravie – je možná zhoda, ale možno nie. Chrbát bol po prvej pilulke oveľa ľahší. Užívam tablety už tri týždne.

Morducaya

Od detstva mám veľmi slabé kĺby a kosti, zlomenie mojej ruky v škole pre mňa nebolo problémom. Nedávno som sa po prihlásení do osobného tréningu v telocvični rozhodol urobiť nejaké vážne športy a zvýšiť vytrvalosť. Po prvých cvičeniach som si stiahol nohu a celkovo celé svoje telo, a to najmä bolesti kĺbov. Kúpil som si fortu na výživu Honda, vzal som si tabletu na 2 týždne, počas ktorých moja natiahnutá noha práve prešla a potom išla opäť do telocvične. Prvé školenie bolo úspešné, veľmi ťažké, ale všetky moje kĺby zostali nedotknuté)) A zatiaľ dva týždne žiadny problém a verte mi, že je to úspech. Teraz sú pripravené na akýkoľvek stres, unavené nohy a chrbát sa stávajú oveľa menej. Dokonca premýšľate o tom, že sa stanete fitnes trénerom))

Teraz je Honda Forte so mnou vždy v kabelke, pretože každých 6 mesiacov chodím na bolesti kĺbov. Prvýkrát som si všimol nepohodlie, keď som sa zaoberal stacionárnym bicyklom vo fitness klube. Potom mi to bolo jedno, myslela som si, že som príliš natiahla nohu alebo nepohodlne umiestnila sedadlo. Ale bolesti sa objavili v nasledujúcej lekcii a všeobecne som sa začal pravidelne prekonávať. Od tej doby som prijal Honda Forte od Evalara a zažil som výrazné zlepšenie pohody. Jazdím simulátorom pohodlne bez bolesti a praskania.

Veronica Orlovskaya

Môj otec vezme drogu z Honda forte na Evalara. Mal na rukách dlhé napäté šľachy, to znamená, že jeho ruka nebola úplne narovnaná (podľa Dupuytrenovej vedeckej kontraktúry). Navyše, keď otáčate kefami, praskali.

Dedko začal používať Hondu, ale neveril tomu a prvý mesiac prijatia nepriniesol žiadne výsledky. Stojí 270 – 270 rubľov za balenie 36 tabliet (v závislosti od lekárne). Mali by ste užiť jednu tabletu denne s jedlom a je dostatočne veľká.

A áno, po jednom mesačnom prijatí bol starý otec rád, že sa o výsledky podelil – jeho ruky už netlačili a šľachy sa stali viac väzňami..

Po jeho príbehoch som sa tiež rozhodol kúpiť (kolená a dolná časť chrbta veľmi nadšená – do môjho šoku – pracovať ako tréner), pil 1,5 mesiaca, všimol som si vylepšenia. V pripomienkach sa tiež uvádza, že by sa mal brať najmenej mesiac.

Droga je teda dobrá, obsahuje chondroitín sulfát sodný a glukozamín hydrochlorid, čo má pozitívny vplyv na kĺby.

Po dlhšej prestávke som začal jogging – a boleli ma kolená. Chvíľu som bežal a očakával som, že sa moje telo zotaví, ale bolesť sa začala stupňovať, niekedy sa neznesiteľne šila a začala som. Namiesto dosť traumatického behu som išiel plávať a strečing a začal som piť v pevnosti Honda. Samozrejme nie príliš lacný, ale tento zlý priateľ mi odporučil, aby som tak urobil, a preto som sa rozhodol, že to neriskujem a dôverujem osvedčenému nástroju. Po dokončení balenia (asi mesiac) teraz budem trvať sekundu. Samozrejme, stále ma navštevuje nepohodlie, ale určite sa zastavili ostré návaly bolesti, vznikli bolestivé pocity. Budem pokračovať v tomto kurze.

Zhuravleva Karina

Od mladosti som trpel „cvaknutím“ v kolenných kĺboch, ale to ešte nespôsobilo žiadne nepohodlie. S pribúdajúcim vekom cvaknutie narastalo a občas sa vyskytla mierna bolesť kolena, únava. Bál som sa vziať nejaké vážne lieky (a to aj bez toho, aby som sa poradil s lekárom), ale v lekárni mi padli oči na výživový doplnok Honda Forte. Na konci mesiaca som cítil pozitívny efekt, na konci kurzu „kliknutie“ takmer zmizlo, bez bolesti. Teraz chodím pravidelne dvakrát do roka na kurz a stále sa zúčastňujem chirurgovi.

Leave a Reply