Shexiang Qutong Chaji Sprayer na bolesti kĺbov a svalov

Shexiang Qutong Chaji Sprayer na bolesti kĺbov a svalov

Predajca ukončený.

Ďalšie časti predajcu

Shexiang Qutong Chaji Sprayer na bolesti kĺbov a svalov

Opis dávky

Shexiang Qutong Chaji Sprayer na bolesti kĺbov a svalov

Sprej Shexiang Qutong Chaji Spray sa môže rýchlo zbaviť bolesti a zápalu kĺbov a svalov. Vďaka komplexu bylinných extraktov produkt zmierňuje zápaly, opuchy a odstraňuje kŕče.

Sprej je účinný pri akejkoľvek bolesti kĺbov, svalov, chrbtice, poranení a výronov. Droga je založená na starých orientálnych receptoch a pozostáva z prírodných prvkov rastlinných extraktov, biologicky aktívnych látok.

Zloženie spreja: Hlavnými účinnými látkami sú: slnečnica (divoký šafran) ako adstringentná a antiseptická látka; gáfor je látka, ktorá kríva periférne krvné cievy, znižuje tok mediátorov zápalu a zmierňuje bolesť, opuch, zápal; koreň angeliky (Doubleteeth Pubesscent) uvoľňuje napäté svaly, kde posttraumatický spazmus svalov reflexu, patológia medzistavcových platničiek, má slabý baktericídny účinok; Borneol uvoľňuje kŕče, pôsobí ako antiseptikum, analgetikum, liečivo; Dračí šťava (Resina Draconis & # 187 antiseptická, hojenie rán, dekongestantná, analgetická zložka; koreň liečivých prípravkov (Rehmannia Root) obsahuje vitamíny A, B, C, pôsobí ako antioxidant, inhibuje uvoľňovanie protizápalových mediátorov do tkaniva, a tým znižuje zápal; koreňové sanchi (falošný ženšen), regeneračné a tonizujúce; mentol ochladzuje, obmedzuje krvné cievy a súčasne zmierňuje bolesť.

Pain Spray: Inhibuje zápalovú reakciu spôsobenú vazokonstrikciou a spomaľuje uvoľňovanie zápalových mediátorov do poškodených tkanív. Tento účinok zmierňuje bolesť, opuch, zmierňuje začervenanie a obnovuje funkciu kĺbov a svalov. Okrem toho odstraňuje reflexné svalové kŕče a podporuje regeneráciu postihnutých tkanív..

Indikácie pre použitie: Používa sa pri mnohých chorobách a patologických stavoch: bolesti chrbta, nôh, kĺbov; zranenia (výrony, dislokácie); patológia stavca (protrúzia, stláčanie, herniation); choroby kĺbov: artritída (reumatoidná, reumatoidná), polyartritída, osteoartritída, brachiálna periartritída, artróza, dna; spinálna patológia: cervikálna osteochondróza, spondylóza, lumbosakrálna radikulitída.

Aplikácia: Shexiang Qutong Chaji Spray sa aplikuje iba v mieste lézie. Aplikujte dvakrát denne na postihnuté tkanivo a masírujte 10 minút. V prípade silnej bolesti sa odporúča aplikovať na miesto bolesti zvlhčený roztok.

Skladovanie: Produkt by sa mal skladovať na chladnom a tmavom mieste.

Balenie: 56 ml fľaša.
stálo 500 rubľov

Leave a Reply