Sirup Fitokaltsin na kĺby

Sirup Fitokaltsin na kĺby. Cena a recenzie

Fytocaltsínový sirup je preventívny liek, ktorý pomáha obnoviť vápnik v tele. Určené pre dospelých akéhokoľvek veku..

Droga sa používa na liečbu chorôb spojených s:

  • artritída;
  • osteoporóza;
  • ankylóza;
  • sekundárne ochorenie.

Vyrába sa z múky, vysoko koncentrovanej marhuľovej šťavy, dubovej kôry a mäty piepornej. Priaznivo zlepšuje imunitu, zmierňuje bolesti kĺbov. Má kontraindikácie vo forme alergických reakcií a v jednotlivých prípadoch, ako je tehotenstvo a laktácia.

Správne používanie lieku môže zlepšiť stav pacienta. V závislosti od závažnosti ochorenia je zvolený konkrétny priebeh liečby. Lieky by sa mali užívať maximálne do tridsiatich dní s niekoľkými prestávkami. Ohlasy o sirupe Fitokaltsin nechávajú ľudia, ktorí pomohli po prvom kurze, a tí, ktorí vôbec nepomohli..

Recenzie sirupu Fitokaltsin sú veľmi odlišné. Niektorí ľudia sa sťažujú na závažnú alergickú reakciu, niekto tento liek oceňuje. Hlavnou nevýhodou lieku sú náklady. Náklady na takéto liečivo sú omnoho vyššie ako iné lieky s podobnými účinkami..

Ak máte alergiu, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Návod na použitie sirupu Fytocalcín poskytuje pacientovi všetky potrebné informácie a môže pomôcť pri rozhodovaní. Cena sirupu fitokaltsínu začína na 500 Rs a môže sa líšiť v závislosti od lekárne.

Pred začatím liečby by ste sa mali dôkladne oboznámiť s účinkami lieku na iné orgány. Neodporúča sa ľuďom trpiacim cukrovkou. Je tiež možná osobná neznášanlivosť..

Sirup Fitokaltsin si môžete kúpiť v lekárňach aj online. Dodržiavajte skladovacie podmienky. Ak je skladovaný nesprávne, môže rýchlo zlyhať a stať sa nevhodným pre človeka. Droga je určená ako doplnok výživy a má preventívny účinok..

Leave a Reply