Smart Sum Cream Sumach, Pokyny

Inteligentný krém na kĺby zmierňuje bolesť

Prečo bolí kĺby

Pred začatím liečby je dôležité zistiť príčinu bolesti. V skutočnosti ich je omnoho viac, ako si ľudia zvyknú myslieť, a je ohrozených takmer každý, bez ohľadu na vek, pohlavie a životný štýl. Ochorenie je najzávažnejšie u starších ľudí a detí, pretože tie už oslabili imunitný systém a tie sa ešte nevytvorili..

Bolesť kĺbov môže byť spôsobená nasledujúcimi dôvodmi:

Komplikácie po vírusových ochoreniach a infekciách.

Zlý životný štýl.

Mnohí často pripisujú občasnú bolesť únave alebo cvičeniu, ale ani zďaleka to tak nie je. Preto lekári odporúčajú návštevu reumatológa, ak sa bolesti kĺbov objavujú pravidelne alebo netrvajú dlho.

súčasti

Výrobca tvrdí, že krém môže vďaka svojmu jedinečnému zloženiu zmierniť akúkoľvek bolesť kĺbov. Všetky zložky sú prírodné, časovo testované a efektívne sa používajú na liečbu mnohých chorôb. Spoločný krém Smart Cream bol klinicky testovaný.

Výťažky z rastlín majú pozitívny vplyv na stav tkanív a kĺbov. Po aplikácii bolesť zmizne, zvýši sa pohyblivosť problémovej oblasti a šľachy sa stanú pružnejšími.

Okrem analgetického účinku Sumakh’s Smart Cream účinne odstraňuje príčinu ochorenia a prispieva k rýchlej oprave poškodených tkanív, chrupaviek a kostí…

Z tohto dôvodu veľa potenciálnych kupujúcich v tento typ nástroja nemá veľkú dôveru. Je ťažké si predstaviť, ako môže samotná masť napríklad liečiť plesňové ochorenie kĺbov alebo efektívne „pestovať“ novú chorobu..

Kľúčovým tajomstvom tejto drogy je jej jedinečné zloženie, ktoré obsahuje veľa rastlinných zložiek. Liečba má pozitívny účinok a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky..

Extrakt z listov Sumac má účinok na obehový systém, ktorý zabraňuje opuchom v mieste aplikácie. Má tiež silný protizápalový účinok..

Kostival je rastlina, ktorá rýchlo eliminuje účinky zranení a často sa používa na terapeutické účely. Znižuje zápal, podporuje hojenie a má antibakteriálne účinky.

Martinia je rastlina, ktorá nerastie v našich zemepisných šírkach. Pochádza z Afriky, kde je u populácie veľmi populárna. Liečia artritídu, reumatizmus a mnoho ďalších chorôb kĺbov. Pomáha znižovať hladinu kyseliny močovej, ktorá je hlavnou príčinou dny.

Elecampán odstraňuje soli z tela.

Ledum má analgetické a antiseptické účinky.

Komplex vhodných vitamínov a minerálov prispieva k rýchlemu uzdraveniu kĺbu.

To je tajomstvo magického spoločného nástroja inteligentného krému. Zloženie je skutočne správne a môže mať pozitívny vplyv na Move & Flex.

Každé balenie smotany obsahuje pokyny na použitie lieku, s mnohými odporúčaniami a ďalšími nuanciami, ktoré sú veľmi dôležité pre štúdium pred začiatkom liečby. Obsahuje tiež zoznam zložiek, ktoré tvoria krém. Je to potrebné pre tých, ktorí nevedia, že sú alergickí na určité látky, alebo naopak, vedia a mali by vedieť, či sú to zložky..

Medzi množstvom liekov je inteligentný krém na kĺby uznávaný ako alternatíva k lekárskej liečbe. Sumakh – názov masti a jej hlavná zložka.

Je vhodný na použitie, má vynikajúce liečivé vlastnosti: pomáha odstraňovať patologické ochorenia kĺbov, normalizuje pohyblivosť, zlepšuje kvalitu života.

Ak sa používa ako doplnok k základným ortopedickým terapiám, môže sa znížiť používanie liekov: analgetiká, NSAID, diuretiká. Napriek pozitívnym vlastnostiam masti by ju však mal predpísať lekár..

Vlastnosti spoločného krému

Move & Flex je indikovaný na symptomatickú liečbu porúch pohybového aparátu. Reumatológovia, ortopédovia, neurológovia ho zaradia do terapeutického režimu po podaní piluliek a roztokov na parenterálne podanie. Ale niekedy sa lieky a doplnky kombinujú, aby sa znížila farmakologická záťaž v tele pacienta znížením dávky liekov.

Move & Flex dobre zvláda príznaky, ktoré sa niekedy objavia aj po úspešnej základnej liečbe:

 • eliminuje bolestivé pocity, ktoré sa vyskytujú pri zmene vzduchu, po podchladení a cvičení;
 • podporuje resorpciu malého edému, ktorý sa zvyčajne vyskytuje ráno;
 • zvyšuje rozsah pohybu vo veľkých a malých kĺboch;
 • eliminuje škrabance, praskliny, kliknutia, ktoré sú zreteľne počuteľné pri ohýbaní alebo ohýbaní kĺbov, čím sa zvyšuje produkcia synoviálnej tekutiny .

Indikácie na použitie krému

Reumatické bolesti kĺbov.

Zápalové ochorenie kĺbov.

Tieto informácie sa uvádzajú na samotnom výrobku. Ukazuje sa, že kĺbový krém Smart Cream stále nie je príčinou bolesti, ktorú je možné liečiť.

Krém aplikujte krúživým pohybom na očistenú pokožku niekoľko minút, kým sa úplne nevstrebe. Postup sa opakuje 2 až 4 krát denne.

Mnoho zákazníkov bohužiaľ poukazuje na to, že krém má skôr mastnú štruktúru, a preto je zle absorbovaný. Táto tendencia však nie je viditeľná u všetkých pacientov a nie je možné s istotou povedať, že liek neabsorbuje pokožka…

Jedinou kontraindikáciou, ktorá sa má použiť, je individuálna intolerancia akýchkoľvek zložiek kompozície a výskyt alergických reakcií. V skutočnosti však krém používa celkom aktívne látky, ktoré môžu pôsobiť ako nebezpečné alergény.

Ochorenia, pri ktorých sa odporúča tento liek:

 • artróza s deformitou kĺbu;
 • artritída;
 • predchádzanie poraneniam kĺbov pri silnom fyzickom alebo športovom zaťažení;
 • kĺbový syndróm u ľudí, ktorí sú citliví na poveternostné podmienky;
 • poranenia kĺbových komponentov bez poranení;
 • osteochondróza chrbtice.

Predpis vydáva iba lekár.

Pri výrobe lubrikantov sa používajú iba prírodné látky, ktoré môžu takmer úplne eliminovať vedľajšie účinky lieku. Jedinou kontraindikáciou je preto alergia na niektoré zložky.

Ak si pacient nebol vedomý precitlivenosti na niektorú zo zložiek, k alergii by došlo iba v mieste aplikácie. Pred nanesením masti je lepšie skontrolovať jej účinok na pokožku, aplikovať malú plochu a chvíľu počkať. Ak nedochádza k začervenaniu a svrbeniu, všetko je v poriadku.

Použitie tohto materiálu na účely Oove & Flexing si vyžaduje prísne dodržiavanie predpisu lekára, ktorý predpísal priebeh inteligentnej inteligentnej masti. Ak ste samoliečba, je lepšie nerobiť to, potom užite aspoň lieky podľa pokynov na písomnej informácii pre používateľov…

Sumah smart cream je veľmi účinný liek na ochorenie kĺbov a jeho vzorec sa používa už veľmi dlho a odkazuje skôr na tradičnú medicínu ako na medicínu, takže je to len lepšie.

Autor článku: Vasily Shevchenko

Dovoľte mi predstaviť sa. Moje meno je Vasily. Viac ako 8 rokov pracujem ako masážny terapeut a chirurg. Som presvedčený, že som odborníkom vo svojom odbore a chcem pomôcť všetkým návštevníkom svojich stránok vyriešiť ich problémy. Všetky údaje na webe boli zhromaždené a starostlivo spracované, aby poskytovali všetky potrebné informácie v prístupnom formáte. Pred použitím funkcií popísaných na webe sa musíte vždy poradiť so svojím špecialistom..

Move & Flex sa používa nielen na liečenie, ale aj na prevenciu patologických ochorení kĺbov. Osobitne sa odporúča ľuďom s rizikom zápalových a degeneratívnych-dystrofických ochorení. Zvyčajne majú nadváhu, vedú neaktívny životný štýl alebo trpia nadmernou fyzickou aktivitou v kĺboch..

 • reumatoidná dna, psoriatická, reaktívna, infekčná artritída;
 • deformujúca osteoartritída;
 • reumatizmus, radikulopatia;
 • Pohyb a flexológia, myalgia, neuralgia;
 • synovitída, burzitída;
 • tendinitída, tenosynovitída;
 • Stacionárna a ankylozujúca spondylitída;
 • zmluvy o akejkoľvek lokalizácii;
 • spondylóza;
 • osteochondróza bedrovej oblasti, krčka maternice, hrudníka a ich komplikácie – výčnelky, medzistavcové prietrže .

Move & Flex sa nepoužíva u detí, tehotenstva a laktácie. Výrobca neposkytol výsledky klinických skúšok, ktoré by mohli potvrdiť bezpečnosť doplnkov výživy pre tieto kategórie pacientov.

Individuálna kontraindikácia aktívnych a pomocných zložiek bioaktívneho potravinového doplnku sa tiež stáva absolútnou kontraindikáciou liečby. Pred nanesením malého množstva krému votrite do flexie lakťa alebo zápästia. Ak po jednej hodine koža nevyzerá začervenaná alebo sfarbená, môžete pokračovať v liečbe.

Relatívne kontraindikácie, ktoré sa majú použiť – závažná patológia obličiek, pečene, kardiovaskulárnych orgánov, hypertenzia.

Move & Flex by sa nemal nanášať na pokožku, ak je narušená jej integrita, napríklad v dôsledku poranení, poškriabania, popálenia. Obsahuje extrakt z kajenského korenia, ktorý po aplikácii na povrch rany spôsobí vážne pálenie.

Ak sa príznaky po 3 až 5 dňoch liečby nezlepšia, mali by ste sa spojiť so svojím lekárom. Vysvetlí diagnózu a potom upraví liečebný režim. Váš lekár môže zvýšiť dávku alebo predpísať účinnejší prostriedok..

Ak sa necítite dobre, mali by ste sa poradiť aj so svojím lekárom. V dôsledku nízkej penetrácie zložiek potravinových doplnkov do krvi sa nevyskytli žiadne systémové vedľajšie účinky. Pravdepodobnosť výskytu miestnych alergických reakcií je však dosť vysoká v dôsledku prírodných prísad v kréme. Nemal by sa používať, ak je krém červený, opuchnutý, svrbivý, svrbivý..

Súčasné analógy krémov Move & Flex sú exteriérovými výrobkami ich červených a modrých balzamov Artro-Aktiv, Sophia a Dikul, Rescuer, Keeper. Zo všetkých farmakologických výrobkov Teraflex, Chondroxid, Chondroitin-Akos masti majú podobné liečivé vlastnosti..

Pôsobenie krému

Prispieva k vymiznutiu zápalu.

Má antibakteriálny účinok.

Zoznam všetkých vyššie diskutovaných komponentov uľahčuje získanie všeobecnej predstavy o tom, ako funguje technológia Move & Flexing:

 • antibakteriálne;
 • decongescens;
 • protizápalové;
 • imunomodulačnej;
 • otepľovania;
 • normalizuje krvný obeh.

Vo všetkých uvedených prípadoch je inteligentný krém užitočný pri rôznych patologických stavoch kĺbov..

Použitie a dávkovanie

Pred použitím krému Move & Flex sa poraďte so svojím lekárom. Určuje trvanie liečebného cyklu, vypočítava jednotlivé a denné dávky. Množstvo doplnku výživy závisí od veľkosti postihnutých patologických ochorení kĺbov. Napríklad namazanie boľavého kolena si vyžaduje asi 3-4 g produktu a 1 g stačí na vtieranie do prstov prstov…

Na lepšie vstrebanie účinných látok je potrebné predbežné čistenie pokožky. Mali by ste ju umyť teplou vodou s mydlom alebo gélom a potom ju utrieť dosucha. Krém by mal byť aplikovaný na oblasť bolesti a zápalu a potom trieť ľahkými masážnymi pohybmi. Neabsorbované zvyšky by sa mali odstrániť papierovou utierkou.

V návode na použitie odporúčame krém používať až 3 krát denne po dobu jedného mesiaca. Ak je to potrebné, liečba môže pokračovať aj po týždňovej prestávke. Na prevenciu artritídy, artrózy, osteochondrózy sa bioaktívny doplnok používa 1-2 krát denne. Je terapeuticky najúčinnejšie aplikovať krém pred spaním, pretože hlavné regeneračné procesy prebiehajú v noci.

Rozdiely medzi originálom a falšovaním

„Lekári skrývajú pravdu!“

Dokonca aj „zanedbané“ spoločné problémy môžu byť vyliečené doma! Len nezabudnite aplikovať raz denne …

Navštívte webovú stránku výrobcu, aby ste si ľahko overili pravosť krémov Move & Flex. Stačí len odstrániť nálepku, ktorá skrýva kód, a potom zadajte čísla do osobitného formulára. Po niekoľkých sekundách sa zobrazí výsledok testu. Čo iné by mohlo znamenať falošný bioaktívny doplnok:

 • nízka cena. Pri výrobe potravinových doplnkov sa používajú špeciálne technológie a komponenty, takže nemôže stáť menej ako 750 rubľov;
 • chýbajú dokumenty. Pri prevzatí tovaru sa musíte uistiť, že obsahuje osvedčenia o kvalite, ako aj pokyny na použitie;
 • čitateľný text. Všetky dokumenty by mali byť dobre vytlačené;
 • dostupnosť kódu. Pod nálepkou by mala byť určitá sekvencia autentifikačných čísiel;
 • chýbajú informácie o výrobcovi a / alebo dodávateľovi produktu.

Falošný znak je nízka kvalita primárneho alebo sekundárneho balenia, heterogénna štruktúra krému a prítomnosť cudzích nečistôt..

Inteligentný krém pre kĺby: Recenzie

Celkovo ľudia opisujú liek pozitívne. Vďaka svojej účinnosti a nízkej cene (až 100 rubľov) veľa ľudí má radi kĺbov ako Smart Cream. Ohlasy nechávajú ľudia, ktorí majú bolesti kĺbov z rôznych dôvodov, ale účinnosť je zrejmá pre každého, dokonca aj pre športovcov. Páči sa mi tiež účinok krému na starších pacientov trpiacich bolesťou kĺbov spojenou s vekom. Chváľte to aj tým, ktorí práve poškodili termostat a zmrazili končatiny.

Zriedkavo existujú prípady, keď krém nemá vôbec žiadny účinok. Kupujúci sami hovoria, že v rôznych tubách je krém, iní pomáhajú, iní nie. Preto je možné, že liek má dvojitú alebo analógovú skupinu.

Na druhej strane rovnaké názory sú znepokojujúce. Nakupujúci, keď hovoríme o rôznych príčinách bolesti kĺbov, jednoznačne tvrdia, čo je to krém – všeliek na všetky choroby. To naznačuje, že nie všetky recenzie sú správne, ale napísala ich jedna osoba, aby „propagovala“ drogu.

Rôzne lekárne majú rôzne balenia krému, čo je mätúce. Informácie na obale sú rovnaké, obchodná značka je rovnaká, ale dizajn je odlišný. Preto rozhodnutie, či máte skutočnú vzorku krému, bude pri nákupe nereálne, budete musieť skontrolovať všetko, čo je vo vašej skúsenosti.

V každom prípade sa pred použitím akéhokoľvek produktu musíte poradiť so svojím lekárom, ktorý stanoví presnú diagnózu, poskytne jasné odporúčania na použitie. Aj keď vo všeobecnosti neexistuje individuálna intolerancia, Smart Cream Joint Cream sa dá použiť na prevenciu súvisiacich problémov..

Tento liek sa skladá z najúspešnejších zložiek s cieleným účinkom na zlepšenie metabolických procesov a regeneráciu kĺbov, odstránenie dyspnoe v postihnutej oblasti kĺbu a výrazné zníženie intenzity kostnej kosti postihnutého kĺbu pri ďalších nepríjemných prejavoch…

Inteligentný krém na kĺby má minimálne vedľajšie účinky a súčasne zaručuje jemný a vysoký výkon. Tento liek sa líši od ostatných liekov, ktoré spadajú do tejto kategórie, a to z dôvodu týchto vlastností.

Kombinácie s inými drogami

Move & Flex sa môže používať na komplexnú liečbu chorôb kĺbov, pretože jeho chemická interakcia s inými bioaktívnymi prísadami alebo farmakologickými látkami nebola stanovená. Ich kombinácia však zvyšuje protizápalové a analgetické účinky, čo nie je vždy opodstatnené.

Na komplexné vyhodnotenie patológie kĺbov sa poraďte so špecialistom, ktorý vám predpíše účinné postupy a lieky na zlepšenie účinkov krému:

 1. S pokrokom reumatického procesu je potrebné kombinovať liečivo s hlavným cytostatickým ošetrením v tabletách. Takže môžete nielen kontrolovať príznaky choroby, ale tiež zastaviť progresiu artritídy.
 2. Osteochondróza v prominentnom štádiu by sa mala liečiť chondroprotektormi spolu s protizápalovými krémami. Táto kombinácia chráni kĺbovú chrupavku pred poškodením a zastaví chorobu..

Sumakh krém možno kombinovať s fyzioterapiou, bahennou terapiou, masážou v mieste zápalu. Takáto liečba urýchli účinok a zmierni príznaky už počas procedúry..

Trvanie a podmienky skladovania

Čas použiteľnosti potravinových doplnkov je 24 mesiacov. Mal by sa skladovať na tmavom mieste chránenom pred priamym slnečným žiarením pri izbovej teplote. Po otvorení je doba použiteľnosti plastovej fľaše obmedzená na niekoľko mesiacov, pretože účinné látky sa môžu pri kontakte s kyslíkom rozkladať..

Nie je k dispozícii v lekárňach Move & Flex. Môžete si ich objednať na oficiálnej webovej stránke výrobcu alebo od dodávateľov. Náklady na krém sú Rs 990 na 50 ml balenie vypočítané na asi mesiac liečby.

Inteligentný krém na kĺby zmierňuje bolesť

Prečo bolí kĺby

Pred začatím liečby je dôležité zistiť príčinu bolesti. V skutočnosti ich je omnoho viac, ako si ľudia zvyknú myslieť, a je ohrozených takmer každý, bez ohľadu na vek, pohlavie a životný štýl. Ochorenie je najzávažnejšie u starších ľudí a detí, pretože tie už oslabili imunitný systém a tie sa ešte nevytvorili..

Bolesť kĺbov môže byť spôsobená nasledujúcimi dôvodmi:

Komplikácie po vírusových ochoreniach a infekciách.

Zlý životný štýl.

Mnohí často pripisujú občasnú bolesť únave alebo cvičeniu, ale ani zďaleka to tak nie je. Preto lekári odporúčajú návštevu reumatológa, ak sa bolesti kĺbov objavujú pravidelne alebo netrvajú dlho.

súčasti

Výrobca tvrdí, že krém môže vďaka svojmu jedinečnému zloženiu zmierniť akúkoľvek bolesť kĺbov. Všetky zložky sú prírodné, časovo testované a efektívne sa používajú na liečbu mnohých chorôb. Spoločný krém Smart Cream bol klinicky testovaný.

Výťažky z rastlín majú pozitívny vplyv na stav tkanív a kĺbov. Po aplikácii bolesť zmizne, zvýši sa pohyblivosť problémovej oblasti a šľachy sa stanú pružnejšími.

Okrem analgetického účinku Sumakh’s Smart Cream účinne odstraňuje príčinu ochorenia a prispieva k rýchlej oprave poškodených tkanív, chrupaviek a kostí…

Z tohto dôvodu veľa potenciálnych kupujúcich v tento typ nástroja nemá veľkú dôveru. Je ťažké si predstaviť, ako môže samotná masť napríklad liečiť plesňové ochorenie kĺbov alebo efektívne „pestovať“ novú chorobu..

Kľúčovým tajomstvom tejto drogy je jej jedinečné zloženie, ktoré obsahuje veľa rastlinných zložiek. Liečba má pozitívny účinok a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky..

Extrakt z listov Sumac má účinok na obehový systém, ktorý zabraňuje opuchom v mieste aplikácie. Má tiež silný protizápalový účinok..

Kostival je rastlina, ktorá rýchlo eliminuje účinky zranení a často sa používa na terapeutické účely. Znižuje zápal, podporuje hojenie a má antibakteriálne účinky.

Martinia je rastlina, ktorá nerastie v našich zemepisných šírkach. Pochádza z Afriky, kde je u populácie veľmi populárna. Liečia artritídu, reumatizmus a mnoho ďalších chorôb kĺbov. Pomáha znižovať hladinu kyseliny močovej, ktorá je hlavnou príčinou dny.

Elecampán odstraňuje soli z tela.

Ledum má analgetické a antiseptické účinky.

Komplex vhodných vitamínov a minerálov prispieva k rýchlemu uzdraveniu kĺbu.

To je tajomstvo magického spoločného nástroja inteligentného krému. Zloženie je skutočne správne a môže mať pozitívny vplyv na Move & Flex.

Každé balenie smotany obsahuje pokyny na použitie lieku, s mnohými odporúčaniami a ďalšími nuanciami, ktoré sú veľmi dôležité pre štúdium pred začiatkom liečby. Obsahuje tiež zoznam zložiek, ktoré tvoria krém. Je to potrebné pre tých, ktorí nevedia, že sú alergickí na určité látky, alebo naopak, vedia a mali by vedieť, či sú to zložky..

Medzi množstvom liekov je inteligentný krém na kĺby uznávaný ako alternatíva k lekárskej liečbe. Sumakh – názov masti a jej hlavná zložka.

Je vhodný na použitie, má vynikajúce liečivé vlastnosti: pomáha odstraňovať patologické ochorenia kĺbov, normalizuje pohyblivosť, zlepšuje kvalitu života.

Ak sa používa ako doplnok k základným ortopedickým terapiám, môže sa znížiť používanie liekov: analgetiká, NSAID, diuretiká. Napriek pozitívnym vlastnostiam masti by ju však mal predpísať lekár..

Vlastnosti spoločného krému

Move & Flex je indikovaný na symptomatickú liečbu porúch pohybového aparátu. Reumatológovia, ortopédovia, neurológovia ho zaradia do terapeutického režimu po podaní piluliek a roztokov na parenterálne podanie. Ale niekedy sa lieky a doplnky kombinujú, aby sa znížila farmakologická záťaž v tele pacienta znížením dávky liekov.

Move & Flex dobre zvláda príznaky, ktoré sa niekedy objavia aj po úspešnej základnej liečbe:

 • eliminuje bolestivé pocity, ktoré sa vyskytujú pri zmene vzduchu, po podchladení a cvičení;
 • podporuje resorpciu malého edému, ktorý sa zvyčajne vyskytuje ráno;
 • zvyšuje rozsah pohybu vo veľkých a malých kĺboch;
 • eliminuje škrabance, praskliny, kliknutia, ktoré sú zreteľne počuteľné pri ohýbaní alebo ohýbaní kĺbov, čím sa zvyšuje produkcia synoviálnej tekutiny .

Indikácie na použitie krému

Reumatické bolesti kĺbov.

Zápalové ochorenie kĺbov.

Tieto informácie sa uvádzajú na samotnom výrobku. Ukazuje sa, že kĺbový krém Smart Cream stále nie je príčinou bolesti, ktorú je možné liečiť.

Krém aplikujte krúživým pohybom na očistenú pokožku niekoľko minút, kým sa úplne nevstrebe. Postup sa opakuje 2 až 4 krát denne.

Mnoho zákazníkov bohužiaľ poukazuje na to, že krém má skôr mastnú štruktúru, a preto je zle absorbovaný. Táto tendencia však nie je viditeľná u všetkých pacientov a nie je možné s istotou povedať, že liek neabsorbuje pokožka…

Jedinou kontraindikáciou, ktorá sa má použiť, je individuálna intolerancia akýchkoľvek zložiek kompozície a výskyt alergických reakcií. V skutočnosti však krém používa celkom aktívne látky, ktoré môžu pôsobiť ako nebezpečné alergény.

Ochorenia, pri ktorých sa odporúča tento liek:

 • artróza s deformitou kĺbu;
 • artritída;
 • predchádzanie poraneniam kĺbov pri silnom fyzickom alebo športovom zaťažení;
 • kĺbový syndróm u ľudí, ktorí sú citliví na poveternostné podmienky;
 • poranenia kĺbových komponentov bez poranení;
 • osteochondróza chrbtice.

Predpis vydáva iba lekár.

Pri výrobe lubrikantov sa používajú iba prírodné látky, ktoré môžu takmer úplne eliminovať vedľajšie účinky lieku. Jedinou kontraindikáciou je preto alergia na niektoré zložky.

Ak si pacient nebol vedomý precitlivenosti na niektorú zo zložiek, k alergii by došlo iba v mieste aplikácie. Pred nanesením masti je lepšie skontrolovať jej účinok na pokožku, aplikovať malú plochu a chvíľu počkať. Ak nedochádza k začervenaniu a svrbeniu, všetko je v poriadku.

Použitie tohto materiálu na účely Oove & Flexing si vyžaduje prísne dodržiavanie predpisu lekára, ktorý predpísal priebeh inteligentnej inteligentnej masti. Ak ste samoliečba, je lepšie nerobiť to, potom užite aspoň lieky podľa pokynov na písomnej informácii pre používateľov…

Sumah smart cream je veľmi účinný liek na ochorenie kĺbov a jeho vzorec sa používa už veľmi dlho a odkazuje skôr na tradičnú medicínu ako na medicínu, takže je to len lepšie.

Autor článku: Vasily Shevchenko

Dovoľte mi predstaviť sa. Moje meno je Vasily. Viac ako 8 rokov pracujem ako masážny terapeut a chirurg. Som presvedčený, že som odborníkom vo svojom odbore a chcem pomôcť všetkým návštevníkom svojich stránok vyriešiť ich problémy. Všetky údaje na webe boli zhromaždené a starostlivo spracované, aby poskytovali všetky potrebné informácie v prístupnom formáte. Pred použitím funkcií popísaných na webe sa musíte vždy poradiť so svojím špecialistom..

Move & Flex sa používa nielen na liečenie, ale aj na prevenciu patologických ochorení kĺbov. Osobitne sa odporúča ľuďom s rizikom zápalových a degeneratívnych-dystrofických ochorení. Zvyčajne majú nadváhu, vedú neaktívny životný štýl alebo trpia nadmernou fyzickou aktivitou v kĺboch..

 • reumatoidná dna, psoriatická, reaktívna, infekčná artritída;
 • deformujúca osteoartritída;
 • reumatizmus, radikulopatia;
 • Pohyb a flexológia, myalgia, neuralgia;
 • synovitída, burzitída;
 • tendinitída, tenosynovitída;
 • Stacionárna a ankylozujúca spondylitída;
 • zmluvy o akejkoľvek lokalizácii;
 • spondylóza;
 • osteochondróza bedrovej oblasti, krčka maternice, hrudníka a ich komplikácie – výčnelky, medzistavcové prietrže .

Move & Flex sa nepoužíva u detí, tehotenstva a laktácie. Výrobca neposkytol výsledky klinických skúšok, ktoré by mohli potvrdiť bezpečnosť doplnkov výživy pre tieto kategórie pacientov.

Individuálna kontraindikácia aktívnych a pomocných zložiek bioaktívneho potravinového doplnku sa tiež stáva absolútnou kontraindikáciou liečby. Pred nanesením malého množstva krému votrite do flexie lakťa alebo zápästia. Ak po jednej hodine koža nevyzerá začervenaná alebo sfarbená, môžete pokračovať v liečbe.

Relatívne kontraindikácie, ktoré sa majú použiť – závažná patológia obličiek, pečene, kardiovaskulárnych orgánov, hypertenzia.

Move & Flex by sa nemal nanášať na pokožku, ak je narušená jej integrita, napríklad v dôsledku poranení, poškriabania, popálenia. Obsahuje extrakt z kajenského korenia, ktorý po aplikácii na povrch rany spôsobí vážne pálenie.

Ak sa príznaky po 3 až 5 dňoch liečby nezlepšia, mali by ste sa spojiť so svojím lekárom. Vysvetlí diagnózu a potom upraví liečebný režim. Váš lekár môže zvýšiť dávku alebo predpísať účinnejší prostriedok..

Ak sa necítite dobre, mali by ste sa poradiť aj so svojím lekárom. V dôsledku nízkej penetrácie zložiek potravinových doplnkov do krvi sa nevyskytli žiadne systémové vedľajšie účinky. Pravdepodobnosť výskytu miestnych alergických reakcií je však dosť vysoká v dôsledku prírodných prísad v kréme. Nemal by sa používať, ak je krém červený, opuchnutý, svrbivý, svrbivý..

Súčasné analógy krémov Move & Flex sú exteriérovými výrobkami ich červených a modrých balzamov Artro-Aktiv, Sophia a Dikul, Rescuer, Keeper. Zo všetkých farmakologických výrobkov Teraflex, Chondroxid, Chondroitin-Akos masti majú podobné liečivé vlastnosti..

Pôsobenie krému

Prispieva k vymiznutiu zápalu.

Má antibakteriálny účinok.

Zoznam všetkých vyššie diskutovaných komponentov uľahčuje získanie všeobecnej predstavy o tom, ako funguje technológia Move & Flexing:

 • antibakteriálne;
 • decongescens;
 • protizápalové;
 • imunomodulačnej;
 • otepľovania;
 • normalizuje krvný obeh.

Vo všetkých uvedených prípadoch je inteligentný krém užitočný pri rôznych patologických stavoch kĺbov..

Použitie a dávkovanie

Pred použitím krému Move & Flex sa poraďte so svojím lekárom. Určuje trvanie liečebného cyklu, vypočítava jednotlivé a denné dávky. Množstvo doplnku výživy závisí od veľkosti postihnutých patologických ochorení kĺbov. Napríklad namazanie boľavého kolena si vyžaduje asi 3-4 g produktu a 1 g stačí na vtieranie do prstov prstov…

Na lepšie vstrebanie účinných látok je potrebné predbežné čistenie pokožky. Mali by ste ju umyť teplou vodou s mydlom alebo gélom a potom ju utrieť dosucha. Krém by mal byť aplikovaný na oblasť bolesti a zápalu a potom trieť ľahkými masážnymi pohybmi. Neabsorbované zvyšky by sa mali odstrániť papierovou utierkou.

V návode na použitie odporúčame krém používať až 3 krát denne po dobu jedného mesiaca. Ak je to potrebné, liečba môže pokračovať aj po týždňovej prestávke. Na prevenciu artritídy, artrózy, osteochondrózy sa bioaktívny doplnok používa 1-2 krát denne. Je terapeuticky najúčinnejšie aplikovať krém pred spaním, pretože hlavné regeneračné procesy prebiehajú v noci.

Rozdiely medzi originálom a falšovaním

„Lekári skrývajú pravdu!“

Dokonca aj „zanedbané“ spoločné problémy môžu byť vyliečené doma! Len nezabudnite aplikovať raz denne …

Navštívte webovú stránku výrobcu, aby ste si ľahko overili pravosť krémov Move & Flex. Stačí len odstrániť nálepku, ktorá skrýva kód, a potom zadajte čísla do osobitného formulára. Po niekoľkých sekundách sa zobrazí výsledok testu. Čo iné by mohlo znamenať falošný bioaktívny doplnok:

 • nízka cena. Pri výrobe potravinových doplnkov sa používajú špeciálne technológie a komponenty, takže nemôže stáť menej ako 750 rubľov;
 • chýbajú dokumenty. Pri prevzatí tovaru sa musíte uistiť, že obsahuje osvedčenia o kvalite, ako aj pokyny na použitie;
 • čitateľný text. Všetky dokumenty by mali byť dobre vytlačené;
 • dostupnosť kódu. Pod nálepkou by mala byť určitá sekvencia autentifikačných čísiel;
 • chýbajú informácie o výrobcovi a / alebo dodávateľovi produktu.

Falošný znak je nízka kvalita primárneho alebo sekundárneho balenia, heterogénna štruktúra krému a prítomnosť cudzích nečistôt..

Inteligentný krém pre kĺby: Recenzie

Celkovo ľudia opisujú liek pozitívne. Vďaka svojej účinnosti a nízkej cene (až 100 rubľov) veľa ľudí má radi kĺbov ako Smart Cream. Ohlasy nechávajú ľudia, ktorí majú bolesti kĺbov z rôznych dôvodov, ale účinnosť je zrejmá pre každého, dokonca aj pre športovcov. Páči sa mi tiež účinok krému na starších pacientov trpiacich bolesťou kĺbov spojenou s vekom. Chváľte to aj tým, ktorí práve poškodili termostat a zmrazili končatiny.

Zriedkavo existujú prípady, keď krém nemá vôbec žiadny účinok. Kupujúci sami hovoria, že v rôznych tubách je krém, iní pomáhajú, iní nie. Preto je možné, že liek má dvojitú alebo analógovú skupinu.

Na druhej strane rovnaké názory sú znepokojujúce. Nakupujúci, keď hovoríme o rôznych príčinách bolesti kĺbov, jednoznačne tvrdia, čo je to krém – všeliek na všetky choroby. To naznačuje, že nie všetky recenzie sú správne, ale napísala ich jedna osoba, aby „propagovala“ drogu.

Rôzne lekárne majú rôzne balenia krému, čo je mätúce. Informácie na obale sú rovnaké, obchodná značka je rovnaká, ale dizajn je odlišný. Preto rozhodnutie, či máte skutočnú vzorku krému, bude pri nákupe nereálne, budete musieť skontrolovať všetko, čo je vo vašej skúsenosti.

V každom prípade sa pred použitím akéhokoľvek produktu musíte poradiť so svojím lekárom, ktorý stanoví presnú diagnózu, poskytne jasné odporúčania na použitie. Aj keď vo všeobecnosti neexistuje individuálna intolerancia, Smart Cream Joint Cream sa dá použiť na prevenciu súvisiacich problémov..

Tento liek sa skladá z najúspešnejších zložiek s cieleným účinkom na zlepšenie metabolických procesov a regeneráciu kĺbov, odstránenie dyspnoe v postihnutej oblasti kĺbu a výrazné zníženie intenzity kostnej kosti postihnutého kĺbu pri ďalších nepríjemných prejavoch…

Inteligentný krém na kĺby má minimálne vedľajšie účinky a súčasne zaručuje jemný a vysoký výkon. Tento liek sa líši od ostatných liekov, ktoré spadajú do tejto kategórie, a to z dôvodu týchto vlastností.

Kombinácie s inými drogami

Move & Flex sa môže používať na komplexnú liečbu chorôb kĺbov, pretože jeho chemická interakcia s inými bioaktívnymi prísadami alebo farmakologickými látkami nebola stanovená. Ich kombinácia však zvyšuje protizápalové a analgetické účinky, čo nie je vždy opodstatnené.

Na komplexné vyhodnotenie patológie kĺbov sa poraďte so špecialistom, ktorý vám predpíše účinné postupy a lieky na zlepšenie účinkov krému:

 1. S pokrokom reumatického procesu je potrebné kombinovať liečivo s hlavným cytostatickým ošetrením v tabletách. Takže môžete nielen kontrolovať príznaky choroby, ale tiež zastaviť progresiu artritídy.
 2. Osteochondróza v prominentnom štádiu by sa mala liečiť chondroprotektormi spolu s protizápalovými krémami. Táto kombinácia chráni kĺbovú chrupavku pred poškodením a zastaví chorobu..

Sumakh krém možno kombinovať s fyzioterapiou, bahennou terapiou, masážou v mieste zápalu. Takáto liečba urýchli účinok a zmierni príznaky už počas procedúry..

Trvanie a podmienky skladovania

Čas použiteľnosti potravinových doplnkov je 24 mesiacov. Mal by sa skladovať na tmavom mieste chránenom pred priamym slnečným žiarením pri izbovej teplote. Po otvorení je doba použiteľnosti plastovej fľaše obmedzená na niekoľko mesiacov, pretože účinné látky sa môžu pri kontakte s kyslíkom rozkladať..

Nie je k dispozícii v lekárňach Move & Flex. Môžete si ich objednať na oficiálnej webovej stránke výrobcu alebo od dodávateľov. Náklady na krém sú Rs 990 na 50 ml balenie vypočítané na asi mesiac liečby.

Leave a Reply