Solgar no. 7 “kĺby – spätná väzba od zákazníka o liečbe

Prihláste sa na zobrazenie.
Trvá to menej ako 1 minútu.

Veľmi vhodná alternatíva k čistým chondroprotektorom a tradičným liekom proti bolesti, ktoré si vyžadujú dlhú dobu orálneho príjmu a ktoré môžu poškodiť žalúdok. Tento komplex bol podplatený, pretože obsahuje iba rastlinné zložky, ktoré sa používajú ako analgetiká aj ako redukčné činidlá pre všetky tkanivá: lubrikanty kostí, svalov a kĺbov. Zmiernenie bolesti Solgar-7 do 2 týždňov. Lepšie fungovali nielen kosti, ale aj svaly – únava a nočné kŕče zmizli. Vo fľaši obsahujúcej 30 kapsúl som ju pil raz denne, takže som ju stále chodil, ak som ju znova chytil. Našťastie doba použiteľnosti je veľmi dlhá, nie sú potrebné žiadne zvláštne podmienky na uchovávanie..
Na injekčnej liekovke sa nachádzajú podrobné pokyny, ktoré vysvetľujú mechanizmus účinku a možné vedľajšie účinky lieku – našťastie môžu byť spôsobené jedine individuálnou neznášanlivosťou. Neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa veku, pohlavia alebo bolesti. Tiež sa mi páčila skutočnosť, že telefón horúcej linky je uvedený na obale, funguje nepretržite. Samotný dôvod sa nezavolal, ale je pekné pochopiť, že existuje možnosť kedykoľvek sa poradiť s odborníkom.

Kúpim kĺby, jedná sa o komplexný preventívny liek. Pri práci na počítači sa niekedy cítia kĺby a svaly sa sťahujú, najmä chrbát a krk a praskanie kolien. Beriem tento liek 1-krát denne a pomaly sa zlepšuje. Neposkytuje rýchly účinok, iba efektívny výmenný kurz, takže sa liek predáva vo veľkých bankách. Cena je drahšia ako lokálne podobné lieky, ale za kvalitu som úmyselne preplatila.
Plechovka je pohodlná, štýlová a príjemná pre oko. Kapsuly sú bez zápachu a chuti, jednoducho sa prepláchnu vodou. Mnoho ľudí užíva drogy na kĺby s chondroitínom a glukozamínom, ale nefungujú, alternatívne fungujú a dosahujú podobné výsledky. Kompozícia obsahuje iba rastlinné extrakty a vitamín C. Po mesiaci používania sa moje kĺby mäkšie, chrbát je znecitlivený a moje kolená sú bez bolesti…

Liek nevyžaduje osobitný účel, je vhodný pre každého, nemá žiadne vedľajšie účinky. Komponenty rastlín v komplexe pôsobia na kĺby Move & Flexier a bojujú proti zápalu zvnútra. Navyše som čítal o dlhodobých účinkoch tohto lieku. Objednal som si ho online a dostal som ho o pár dní neskôr domov. To je tiež predáva v lekárňach, môžete si kúpiť rýchlejšie, ale tam je cena vyššia.
Používajte iba 1 kapsulu denne. Dal som to do kuchyne vedľa rýchlovarnej kanvice a ráno som pil lieky, nezabudol som. Týždeň som mal syndróm bolesti, kĺby boli stále pripútané, ale ostrá bolesť už neprepichovala. Edém tiež zmizol v dôsledku liečiteľného zápalu, takže liek je pri týchto príznakoch účinný, ale pôsobí niekoľko dní..
Čím dlhší je priebeh, tým lepšie – účinok liečby je fixovaný a svalové tkanivo je opravené, potom sa kĺby pohybujú lepšie, plynulejšie. Vzal som si celú šálku kapsúl a šesť mesiacov po kurze si nesťažujem na kĺby.

Solgar no. 7 mi už dlhší čas pomohol zbaviť sa bolesti kĺbov a nepohodlia. Rozhodol som sa vziať liek na prvé negatívne príznaky v kĺboch, aby som neutrpel alebo nezačal vážne ochorenie. Denne som si vzal len 1 kapsulu a teraz si ani nepamätám na spoločné problémy.
Bolesť úplne zmizla po prvých 5 dňoch od prijatia, nasledoval ľahší pohyb a zvýšená flexibilita kĺbov. Teraz mám pocit, že konektory Move & Flex sú plne mobilné a odolné. Výrobca lieku je americký, dobre známy a všetky zložky, ktoré obsahuje, sú vysoko kvalitné. Táto spoločnosť propaguje a predáva inovatívne rastlinné produkty a prírodné vitamíny..
Solgar no. 7 “tiež obsahuje rastlinné extrakty a vitamíny, ktoré nahrádzajú chondroitín a glukozamín, ktoré sa často používajú pri ochoreniach kĺbov. Tento liek je tiež skvelý na profylaxiu, ochranu kĺbov pred zápalom a deštrukciou. Môže mať liečivý účinok v skorých štádiách ochorenia kĺbov a pri exacerbáciách pomáha zmierňovať nepríjemné príznaky a zápaly, ktoré sú tiež nevyhnutnosťou.

Skvelý nástroj, ktorý pomáha zmierniť bolesť v dôsledku ochorení kĺbov. Pijem 3 týždne podľa pokynov. A môžem povedať, že to veľmi pomáha pri artritíde a osteochondróze. Bolesť zmizne asi po 20 až 30 minútach po užití. Výsledok navyše trvá dlho a je určite dostatočný do konca dňa.
Pokiaľ ide o terapeutické účinky, robí to tiež. Opuch kĺbov sa znížil, ale ich mobilita sa naopak zlepšila. Samozrejme, že je príliš skoro hovoriť o komplexnom Move & Flex, musíte najskôr absolvovať aspoň 1 kompletný kurz. Ale aj teraz sa môžem pohybovať sám bez toho, aby som sa ponáhľal po schodoch. A predtým bolo ťažké vstať z postele, nehovoriac o každodenných činnostiach bez pomoci zvonku.
Umožňuje tiež obnovu tkanív a chrupaviek. Vďaka tomu pri chôdzi nedochádza k praskaniu ani inému nepohodliu. A pri zdvíhaní závaží nie je v lakťoch ani na chrbte žiadna tuhosť a bolesť. Zdá sa teda, že liek pomáha, môžem sa s ním vrátiť do normálneho života. A celkový zdravotný stav sa teraz výrazne zlepšil a teraz nie je ustavičná únava, slabosť, letargia.

Leave a Reply