Spoločná liečba vaječných bielkovín

Spoločná liečba vaječných bielkovín

Aký zábavný život! Hneď ako sme s manželkou kúpili nosnice, prečítal som si recept o tom, ako vajíčka zachránia bolesť kĺbov za pár dní. Tento spôsob poskytol samec hydiny.

Podľa autora nie sú kuracie vajcia jednoduché a vôbec nie zlaté, ale určite liečivé. Mnohí mali spoločné problémy v spoločnosti, ale keď recept prijali ľudia, bolesť sa zmiernila. Táto technika je teda celkom uskutočniteľná. Všetko, čo musíte urobiť, je vyskúšať sami.

Takže ste vyzvaní, aby ste urobili nasledujúce kroky:

Vezmite štandardnú trojlitrovú nádobu. K tomu pridajte dobre umyté kuracie vajcia. Objem by sa mal zmestiť do banky na pleciach. Potom vytlačte citrónovú šťavu do pohára, aby všetky vajcia boli úplne zbité. Možno budete potrebovať pár kíl citrónov. Potom dajte nádobu na 14 dní do chladnej miestnosti.

Do dvoch týždňov sa škrupiny úplne rozpustia v citrónovej šťave. Z času na čas zmes dobre premiešajte v pohári s drevenou špachtľou alebo paličkou. Potom potiahnite dvoma vrstvami gázy, aby sa vajíčka odfiltrovali – nerozpúšťajú sa.

Potom nalejte do pohára koňaku a pol pohára tekutého medu. Dobre zamiešajte a uložte do chladničky. Užívajte tri polievkové lyžice denne, pol hodiny pred jedlom. Kurz je jednou takouto bankou.

Teraz zbieram svoje domáce vajcia a pripravím sa na tento liek. Veľmi by som to chcel vyskúšať. O výsledkoch sa opýtam neskôr.

Pridajte komentár Zrušiť odpoveď

O mne a webe

Dobrý deň pre vás! Moje meno je Vladimir Koval, na tejto stránke chodím na zbierku receptov na liečbu bolesti kĺbov a kĺbov. Zhromažďujem sa postupne, preosial som si zbytočné a prázdne informácie. Čiastočne sa snažím tieto odporúčania sám. Ľudský život, najmä po 30 rokoch, je napokon plný prekvapení súvisiacich s bolesťou chrbta, kolena a lakťa. Koniec koncov, človek je veľmi krehký mechanizmus.

Z tohto dôvodu chcem nielen uchovávať recepty pre seba, ale tiež zdieľať svoje skúsenosti a osvedčené postupy so všetkými. Bývam v Bielorusku, v regióne Vitebsk, v súkromnom dome so svojou manželkou a dvoma deťmi. Na tomto webe chcem sprostredkovať znalosti o veku Move & Flex a mobilných kĺboch. Dúfam, že moje skúsenosti sú pre vás užitočné.

Koleno je jedným z najdôležitejších kĺbov v našej kostre. Výsledkom je, že stehenná kosť, fibula a kolenný kĺb zostávajú spolu a môžu sa posúvať a vytvárať rôzne pohyby, ako sú beh, chôdza, sedenie a veľa pohybov, ktoré v našom každodennom živote robíme…

Opotrebenie vozovky môže spôsobiť celý rad nepríjemností. Bolesť a zápal sú najbežnejšie, ale môžu spôsobiť stratu pohyblivosti. Dôležitosť ich včasného liečenia. Týmto spôsobom môžeme zabrániť najťažšiemu a možno nenapraviteľnému poškodeniu kĺbu..

Bolesť na kolenách: Odstráňte ju navždy podľa prírodného receptu.

Ak chcete eliminovať bolesť kolena bez použitia akýchkoľvek ďalších liekov, nemôžete prestať čítať tento článok..
Kvôli užitočnosti je veľmi často kĺbová zlomenina. Obzvlášť starší ľudia môžu takéto opotrebenie zažiť. Našťastie existujú ingrediencie, ktoré nám príroda poskytuje na zmiernenie bolesti kolena bez potreby liekov as iba dvoma vajíčkami..

Na druhej strane musíme mať na pamäti, že táto časť nášho tela podporuje 80% našej telesnej hmotnosti. Opotrebenie kolena preto nie je neobvyklé. Ďalšími faktormi, ktoré môžu významne ovplyvniť opotrebenie tohto kĺbu, sú: nadváha, trauma, preťaženie, artritída alebo jej lézie..

Potom vám ukážeme, ako sa rýchlo a ľahko zbaviť bolesti kolena pomocou silného prírodného lieku..

Zmiernenie bolesti kolien

Na prípravu tohto nástroja budete potrebovať:

 • vaječný žĺtok
 • dve čajové lyžičky soli
 • elastický obväz

Spôsob varenia

Pridajte žĺtok, potom pridajte soľ a dobre premiešajte.

Spôsob použitia

 1. Bavlnu ponorte do zmesi a položte na boľavé koleno, pripevnite bavlnu elastickým obväzom.
 2. Bavlnu nechajte na kolene dve hodiny a potom ju môžete odstrániť.
 3. Tieto obklady používajte najmenej 4-krát denne.

Ako tento nástroj funguje:

Soľ má vysoký obsah horčíka. Dermálna absorpcia pomáha zmierňovať zápal a tým aj menšie bolesti..

Na druhej strane, vaječný žĺtok je bohatý na bielkoviny a minerály, ktoré môžu prenikať cez našu pokožku a posilňujú tkanivá, väzivo a kosti tejto oblasti…

odporúčania

Ďalším užitočným spôsobom, ako zmierniť bolesť kolena, je obliecť si ľad. Na postihnutú cestu môžete naniesť ľad 4 alebo 5 krát denne.

Okrem toho môžete koleno jemne masírovať horčicovým éterickým olejom. Horčica je korenie, ktoré sa osvedčilo pri zlepšovaní krvného obehu. Zvýšený krvný obeh v tejto oblasti ľadu pomôže zmierniť zápal, takže bolesť zmizne..

Ďalšou netradičnou liečbou artrózy je ošetrenie vajíčok.

Okrem toho všetko „použité“ je bielkoviny, žĺtky a škrupiny.

Tak ako takmer všetky recepty tradičnej medicíny, aj tento je atraktívny kvôli svojej dostupnosti, ľahkej výrobe a efektívnosti..

Tradičná medicína môže dosiahnuť úžasné výsledky..

Znižuje bolesť, zmierňuje zápalové procesy, zvyšuje pohyblivosť kĺbov.

Zastavte vývoj choroby a zbavte sa tak chirurgického zákroku výmeny kolena.
Kuracie vajce obsahujú vitamíny B (B6, B9, B12), vitamíny A, E a D.
Je tiež bohatá na vápnik, železo, zinok, fosfor, draslík …

Vápnik spolu s vitamínom D je nevyhnutný pre naše kosti a kĺby..

Škrupina na liečbu artrózy

Okrem vyššie uvedeného vápnika a železa obsahuje fluór, síru, mangán, meď a ďalšie užitočné stopové prvky.
Použitie škrupín v potrave vo forme doplnkovej látky nemá žiadne kontraindikácie a telo sa ľahko vstrebáva..

Vezmite škrupinu z vajec umytých mydlom (netreba ich variť), odstráňte vnútorný film, vypustite a jemne rozdrvte na prášok.

Potom ho pridajte do akéhokoľvek jedla alebo nápoja. Môžete jesť až 3 gramy. za deň, počas exacerbácie artrózy do 8 g.

Ďalší recept: veľmi dobré použitie s citrónovou šťavou. Urobte tak asi ½ čajovej lyžičky. prášok, vytlačte citrónovú šťavu, počkajte asi 2 minúty, kým sa chemická reakcia skončí a vypite.

Recepty z vaječných bielkovín

 • Potrebujeme vziať jedno zelené vajíčko. Bielky oddeľte od žĺtka, mierne rozšľahajte a zmiešajte s lyžičkou múky. Naneste túto zmes na boľavé škáry, prikryte pergamen a teplo. Make komprimovať na noc.
 • Jeden proteín zmiešaný s 50 g. horčičný prášok, obidva gáforový olej. Pridajte dostatok alkoholu, aby vznikla hustá hmota. Aplikujte obklad v noci každý deň v týždni.
 • Pri vyprážaní použitých vajíčok odstráňte všetok proteín, ktorý zostal v škrupine, trite ich a okamžite pridajte škvrnu.

Kĺbové mazivo – vajíčko s octom

 • Surový vaječný žĺtok v pomere 1: 1 sa zmieša so stolovým octom, okamžite sa aplikuje na boľavý kĺb a tepelne sa zabalí. Kompresiu vykonajte dvakrát, trikrát týždenne. Takáto masť rýchlo prináša úľavu.
 • Vložte celé surové vajce do pohára a nalejte do octovej esencie, v tomto okamihu rozpustite balenie masla a nalejte do pohára. Zabaľte poháre do tmavého papiera a chladte 3 dni. Potom dobre premiešajte a použite trením.
 • A ďalší recept: terpentín a amoniak v pomere 1: 1, zmiešajte s dvoma surovými vajcami. Túto zmes votrite do bolestivých oblastí.

A nakoniec, chutný a zároveň veľmi užitočný recept.

Budete musieť 10 čerstvých bielych vajec, asi 15 – 20 citrónov, libra medu a pol litra koňaku.
Škrupinu dôkladne umyte kefou a mydlom, dobre opláchnite a vyčistite.
Opatrne zložte do pohára, aby sa zabránilo rozbitiu škrupiny.

Pridajte citrónovú šťavu, aby ste vajcia skryli. Krk pohára uviažte gázou a na 10 dní ho umiestnite na tmavé miesto.

Približne v tomto čase je škrupina úplne rozpustená v kyseline a žĺtok s proteínom je ako „puzdro“…

Opatrne si tieto „vrecká“ vpichnite, nalejte obsah späť do pohára a zlikvidujte škrupinu.

Pridajte med a koňak, dobre premiešajte a uložte do nádob. Tinktúru udržiavame v chladničke. Vezmite 30-40 ml. trikrát denne pred jedlom, po pretrasení.

Tinktúra kompenzuje nedostatok vápnika v tele.

Ďalšie informácie o iných netradičných liečebných postupoch nájdete tu. .

Pri liečbe gonartrózy by nemali byť prehliadané výhody cvičenia.

Leave a Reply