Stránka pre alkoholovú tinktúru MACLURA (Move & Flex, False Orange)

Stránka pre alkoholovú tinktúru MACLURA (Move & Flex, False Orange)


alexander
Ukrajina
Záporožský región
+38 0951242765 mob.Vodafon (tu Viber +)
+38 0975408034 mob.Kievstar
shurhen1965
http://12-2000.io.ua
Google+

dozrievanie mlieka

na hlbokom petroleji

cena jednej sady je 300 hrivien (Ukrajina) od 01.11.2017

okrem dodávky

sada: nádoba s extraktom 270 ml + školiaca príručka.

Zariadenia určené na použitie ako darček:

30 ml kanister s odkvapkávacím zariadením,

(Doručenie zákazníkom zo zahraničia Ukrposhta je 30 dolárov. Plus, prepravné náklady na súpravu sú asi 8 dolárov (pozemné) alebo 10 dolárov (AVIA). Pri dodaní 2 alebo 3 súprav sa prepravné zvýši na 12 a 15 dolárov (pozemné)) / počasie).

Zákazníci z Litva a Bielorusko cena 20 dolárov za sadu, preprava vlakom do Moskvy alebo Minska z mesta Kamenskaya (ex-Dneprodzeržinsk) plus vodič za doručenie balíkov. Ekonomické množstvo takejto zásielky – z 3 sád.

Cena tinktúry Maclura a alkoholického koláče

uvedené v pravom dolnom rohu tejto stránky

(nádor v konečníku, ochorel v roku 2000)

sa odráža v samoliečebnom programe, ktorý je v podstate komplexom metód bez drog

(Move & Flex, Fake Orange, Chinese Orange, Boží strom)

Ovocná tinktúra Maclura s 96% Nutričný alkohol

2016. Ovocie Maclura zozbierané na Kryme v novembri

(tento mesiac sa ovocie zmení na žlté – úplne uzdravené)

Prečo robím túto tinktúru? Faktom je, že v určitom okamihu v roku 2000 som mal strach v podobe „rakoviny hrubého čreva a konečníka“. Ochorela som na 35 rokov. Nádor dosiahol veľkosť kuracieho vajca. V Doneckej onkológii som podstúpil niektoré tradičné postupy, po ktorých som musel prestavať niektoré orgány. Po ožarovaní a chemoterapii „oddychujú“ takmer mesiac pred operáciou, kým hnačka (hnačka) nezmizne. Nasledujúci deň po nemocnici (15. decembra 2000) ma priviedli k lekárom v Lugansku, kde som nekúpil žiadne tinktúry, ale iné tinktúry: zrelý orech, pokryté hlbokým leteckým petrolejom. Bol to tento ľudový liek, ktorý zničil môj nádor. Odmietol som operáciu s predpoveďou lekárov, že budú žiť dlho – asi šesť mesiacov. Ale od roku 2001 V januári. Uplynulo veľa času a teraz nemám čo liečiť! Ako som sa zbavil svojho nádoru pomocou petrolejovej tinktúry (a iných neliečivých metód), ako vyhnať rakovinu zo seba a ako zabrániť tomu, aby sa nevracala do môjho tela, napísal som článok a uverejnil tu: http://12-2000.io.ua/.

Po samoliečbe začal študovať tradičnú medicínu, zbierať najúčinnejšie recepty a lieky Raz som sa dozvedel o Maclure. Požadoval petrolej, ale ako sa ukázalo neskôr, toto ovocie potrebovalo alkohol. Ľudia mali radi tinktúru, objednali si aj lekárov (špecialista na masáže, lekár, homeopat) .

Tinktúra sa vyrába vo forme koncentrátu o konzumácii alkoholu zakúpeného v liehovare. Názov znie: Etylalkohol 96% jedlo, luxus, extra, zrná, vysoká kvalita (z dokumentácie).

Celú panvicu naplnímem nakrájaným ovocím plníme pod krkom, potom plníme alkoholom do veka, aby sa zabránilo vzduchu, viečko pevne uzavrite a hornú časť z polyetylénu a gumy. 20-litrová sklenená fľaša s jemne nasekaným ovocím obsahuje 10 litrov alkoholu.

Tinktúra získava svoju plnú liečivú silu, keď sa zmení na svetlozelenú až čajovú farbu (svetlohnedú), to znamená asi po 4-6 mesiacoch. Pri tejto tinktúre je lepšie použiť 96 percent alkoholu, pretože pri umývaní ovocia nie je možné umyť všetky baktérie z jablka kvôli lepkavému povrchu. Niektoré mikróby zomierajú iba na 96% alkoholu. V dôsledku oddelenia vodného komponentu od makro ovocia a jeho prímesi s alkoholom klesá koncentrácia alkoholu po približne jednom roku infúzie na približne 55 stupňov. Pri plnení nádrže by sa malo zohľadniť, že by nemala obsahovať vzduch. Ak sa tinktúra zmení na farbu čaju, prítomnosť vzduchu v nádobe nie je relevantná, pretože alkohol už z ovocia vybral potrebné zložky a nebude oxidovať polyfenol. Ovocie nie je vyhodené z tekutej časti nádoby! Je to liečivý liek! Rozomelú ho pomocou mlynčeka na mäso, aby získali koláč s alkoholickými chorobami Maclura! Koláč sa nanáša na pokožku na kĺby, chrbticu, dnu, osteoporózu, koartrózu, reumatizmus, rôzne nádory kože a plesne (podrobnosti pozri nižšie). Mastnota Maclura sa vyrába z olejových koláčov.

Naneste alkoholovú tinktúru na (informácie prevzaté z internetu):

poškodenie metabolizmu voda-soľ; polyartritída; osteochondróza dny;

usadzovanie solí; radikulitída, bedrová bolesť; reumatizmus; Šišky a sadla;

pomoc pri niektorých rakovinách;

mastopatia; fibrom, fibrom; akékoľvek studené;

žilové preťaženie; kŕče na nohách; hemoroidy; ischias; popáleniny na ekzémy; kapilárna krehkosť migrény

Zvláda vonkajšie rakoviny, vrátane rakoviny týmusu.

Úspešne sa používa v pooperačných obdobiach, ako aj na odstránenie následkov úrazov, vývrtov, zlomenín, dislokácií, prasknutí väzov, svalov..

Veľa písania na stránkach Maclura, však? Možno predať viac?

A niektorí „predajcovia“ tvrdia, že táto tinktúra môže vyliečiť AIDS, rakovinu, tuberkulózu. Nie je to ani smiešne. Rakovina nemôže byť zničená použitím konkrétnej tinktúry, môže zabiť nádor alebo jeho časť, rozpustiť sediment a zmeniť ho na mobilný. Rakovinu môžete eradikovať iba pomocou integrovaného prístupu, ktorý som podrobne napísal vo svojom článku .

Zatiaľ neexistujú žiadne údaje o alergiách, migrénách a iných chorobách, ale Maclura robí dobrú prácu pri fixácii chrupavky, menisku a obnovení podobnosti chrupavky zničenej artrózou. Niektoré súkromné ​​lekárske zariadenia to objednávajú odo mňa..

Niekoľko recenzií:

2012. Bol som informovaný, že maclura pomáha liečiť gangrénu (v Nemecku). Ako sa moja tinktúra dostala k nemeckým lekárom, ešte neviem 🙂

Tiež ľudia na Ukrajine uviedli, že maklyura pomohla človeku, ktorého nádory boli pľúca, nazývané susedia, že už klamal, takmer zomiera! Z nejakého dôvodu sám pacient nezavolal.

Hodnotí sa účinnosť liečby nádoru v hrtane .

Jedna žena trpiaca bolesťou päty viac ako 30 rokov povedala, že vyskúšala všetko, problém vyriešil iba Adamova jablková tinktúra..!

2012. 74-ročný chlapec ma informoval, že fajčil takmer 40 rokov a keď sa znova oženil, prestal fajčiť. Pre profylaxiu sa rozhodol vziať makulárnu tinktúru az vonkajšej strany extrakt z vlašských orechov na petrolej bol vtieraný do jeho chrbta. Keď dosiahlo 20 kvapiek, roubový reflex pracoval v noci. štyri čierne hlieny veľkosti päsťou v ústach cítili štyri! Dýchanie sa stalo oveľa jednoduchšie! Všetko, čo sa v priebehu roka ukladalo v pľúcach z cigaretového dymu, bolo očividne jasné..

2013. Vo februári. Zavolali zo západnej Ukrajiny a hlásili, že 60-ročná žena mala vo svojich vaječníkoch metastázy, a počas operácie zistili, že jej žalúdok je obklopený veľkým nádorom podobným doštičke, ako je bochník chleba, v iných orgánoch sa lekári dotýkali, šili. , Poslaná domov s tvrdením, že nebude žiť dlhšie ako 2 mesiace. Liečbu začali v roku 2012. V júni. Makulárna tinktúra (vo vnútri) a výťažok z vlašských orechov na petroleji (zvonka vtieraný do podbrucha a žalúdka). Teraz sa žena cíti dobre, nedávno prešla testami, sú dobré! Toto je neuveriteľne zriedkavá udalosť. Možno dostala príležitosť vrátiť sa Move & Flex. S takýmto problémom nežijú dlho..

Jedna žena povedala, ako pred dvomi rokmi odstránila bolesť dolnej časti chrbta pred 2 rokmi. Nemocnice jej nemohli pomôcť. Najprv urobila 1,5 – 2 cm hrubú modrú hlinenú obklad, namočenú v hlinenej vode, aby vyzerala ako hlina a priľnula k spodnej časti chrbta, s navrchu papierom. Ležala hore nohami po dobu 1,5 hodiny, potom odstránila hlinu a veľkoryso ju pomazala Maclurovou alkoholovou tinktúrou. Zomrela 20 minút po namočení v Maclure a zohriala spodnú časť chrbta šatkou. Potom položila oválne kamienky na spodnú časť chrbta, zahriala horúcou vodou, čakala, až vychladnú a odstránia ich. V noci bola silne zašpinená na spodnej časti chrbta orechovým extraktom na petroleji. Nasledujúci deň sa objavili vyrážky na svrbenie kože. Bolesť dolnej časti chrbta zmizla. Čo sa stalo Clay a Maclura zničili hlbokú hubovú infekciu – plesňové huby. Kamene vytiahli mŕtvych húb na povrch kože. Extrakt ukončil infekciu a poškodil kĺby balzamom a vitamínmi. O niekoľko dní neskôr vyrážka ustúpila.

2014. (Október) Žena uviedla, že tinktúra pomohla liečiť hypertenziu.

POSTUPY PRI APLIKÁCII

zvonka : Na použitie vo forme mlynčekov, obkladov. Časť tinktúry môžete zriediť vodkou 40 stupňov v pomere 1: 1 (rovnaké pomery). Črepiny a lopatky trite chladom. V prípade radiikulitídy, osteochondrózy a reumatizmu trieť a nanášať pleťové vody po dobu 10-15 minút. Naneste malú tinktúru na chrbát a obrúste, až kým nebude teplá. Potom obalte chrbtom na 15 až 20 minút. Najlepšie je robiť v noci (ruky by sa mali umyť). Liečba trvá 1 – 2 mesiace, dvakrát ročne. Zároveň sa odporúča odobrať 2 čapíky maklorovej tinktúry. na 1 čajovú lyžičku vody raz denne pred jedlom. 30-dňový kurz.

Tinktúru trite trikrát denne herniou chrbtice, slabiny, kĺbov a iných druhov bez použitia silného tlaku. Tiež zabaľte 5-10 minút.

Počas liečby sú zakázané alkohol, antibiotiká a jedovaté tinktúry!

vnútri : online, prakticky všetkým stránkam propagujúcim tento nástroj sa odporúča, aby ho prevzali do nižšie uvedenej schémy:

  • – na liečbu novotvarov sa na zvýšenie dávky používa tinktúra. Prvý týždeň začína 3 kvapkami jedenkrát denne pred jedlom. Druhý týždeň – 3 kvapky 2-krát denne. Tretí týždeň – 3 krát denne. Potom každý týždeň zvýšte o 1 kvapku (to znamená, že po 4 týždňoch užite 3 kvapky trikrát denne, 4 kvapky). Zvyčajne sa podáva až 30 kvapiek v každej dávke trikrát denne po dobu 30 týždňov. Toto je najvyššia dávka pre ľudí vo veku 30 a viac rokov. Pre mladších ľudí je maximálny počet kvapiek vek. Tinktúru zrieďte čistou vodou tak, aby ju bolo možné prehltnúť jedným ústami.

Dávka sa potom každý týždeň zníži o jednu kvapku. Takže klesajú na 3 kvapky trikrát denne. Toto je celý kurz = 1 rok a 2 mesiace. Potom si urobte prestávku na 1-2 mesiace. Ak všetko pôjde dobre, prechádzajú na preventívne opatrenia. Ak nádor úplne nezmizol, začnite druhý cyklus po 1-2 týždňoch. Kurz však zvyčajne stačí.

Existuje iný spôsob, miernejší:

  • – 1 deň 1 kvapka 20 g vody. Potom naneste 1 kvapku každý deň. Zvýšte sumu na 20. Potom jednu po druhej kvapnite. Kurz trvá 39 dní. Nemôžete si oddýchnuť, trvať tri cykly.

Liečbu maclury môžete kombinovať s akoukoľvek inou liečbou, ako je chemoterapia.

Kombinujte makulárne ošetrenie s kýmkoľvek.

Pri liečbe kĺbov (zhubné bujnenie, artritída, artróza, slzy) najskôr ošetrite nohu alebo iný orgán arašidovým extraktom na petroleji (týždeň až mesiac), pričom čo najviac uvoľnite staré usadeniny (kamene močoviny, soľ fosforečnanu vápenatého), potom externe naneste Macluru. tinktúra. Tiež ovplyvňujú asi mesiac, trieť a zahriať častejšie, najmä v noci (voľná bandáž). Krv musí v tejto oblasti voľne cirkulovať! Po liečbe Maclurou si urobte prestávku v týždni a pokračujte v liečbe extraktom z petroleja.

poriadok je to možné telefonicky:

+38 0951242765 mob.MTC + 38 0975408034 mob. K Ievstar

dodávkaA: Nový e-mail, včas, Autolux,

Tinktúry na alkohol Maclura stoja 270 hrivien

od 2017-01-01 pre 270 ml kontajner bez dopravy (Ukrajina). Zahŕňa sa 30 ml fľaša na striekanie s odkvapkávacím zariadením pre ľahšie použitie a pokyny. Náklady pre zahraničných zákazníkov sú 25 dolárov + doprava okolo 10 dolárov. V takom prípade je zakázané prevádzať takéto prostriedky, takže musíte uhradiť náklady, aby ich mohol klient získať. Cena pre zákazníkov od Litva a Bieloruska 20 dolárov (plus poštovné) za odoslanie vlakového sprievodcu z Kamenskej (ex Dneprodzeržynsk) do Moskvy a Minska.

Existujú nižšie ceny, pretože tinktúra sa môže vyrábať s bežným alkoholom 40 stupňov vodky namiesto luxusného alkoholu a infúzia sa plní rezanými plodmi, ktoré nie sú uprostred krku. A ovocie sa často používa nezrelé, ale zelené.

Koláč alkohol bez tlaku (liečivé živice).

Cena 60 hrivien na plechovku je 250 gramov. Objem nádoby je 250 ml.

Čo možno liečiť cestovinovým koláčom? Čítajte ďalej:

Koláč je vyrobený zo zrelého ovocia Maclura zozbieraného v roku 2016. November na Kryme. Olejový koláč sa uchováva v alkohole, aby sa mohol dlhodobo skladovať. Je bohatá na balzamy a vitamíny, liečivé živice vrátane mliečnych štiav, ktoré obsahujú obrovské množstvo biologicky aktívnych látok a stopových prvkov, organických kyselín. Ako dezinfekčné prostriedky (dezinfekčné prostriedky a zvláčňovadlá) sa bežne používa väčšina alkoholov s triterpénom (40 atómov uhlíka), nízka rozpustnosť vo vode, vysoká viskozita. Tieto alkoholy majú preukázané antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti..

Rozsah pôsobnosti .

Používa sa na polyartritídu, osteochondrózu, koartrózu, depozíciu solí, radikulitídu, dnu, ostrohy, rast kostí na nohách, fibrocystickú a uzlovú mastopatiu, fibroadenóm prsníka, rakovinu kože, pery, genitálie, zápal lymfatických uzlín, ekzém, dermatitídu. , zbavuje, zmierňuje bolesť spôsobenú zápalom svalov a chorobami kĺbov, miechami, kĺbmi a inými kýlami, trofickými vredmi, hnisavými chorobami (vary, vary, abscesy), plesňové nechtové infekcie.

Technika aplikácie .

Môžete použiť hotový tortu, ale veľa ľudí si z neho robí tuk sami. Tvorba tuku nie je náročná: do koláča pridajte trochu predhriaty olivový olej (objem oleja sa rovná objemu koláča) a porazte mixérom. Môžete pridať viac oleja, potom bude mazivo tekutejšie a preniká hlbšie. Ak pridáte menej, ako je objem koláča, získate husté mazivo.

Aplikujte obklad vo forme boľavého miesta. Napríklad, keď mastopatia olejový koláč (výhodne masť) sa aplikuje niekoľkokrát na oparený list z kapusty, ktorý sa nanáša na mliečnu žľazu v noci alebo počas 4-5 hodín. Na hornú časť prilepte kúsok bavlnenej látky a zateplite ju šatkou alebo šatkou. Prípadne trieť (bez masáže) alkoholovú tinktúru Maclura na mieste nádoru. na medziobratlová kýla Naneste vrstvu olejového koláča (mastnoty) na látku alebo gázu (štyrikrát poskladané) a naniesť na herniu cez noc alebo 4-5 hodín. Na vrch sa položí pergamenový papier (alebo papier na pečenie, pauzovací papier), potom vlnený šál alebo šatka. Urobte to každý druhý deň po dobu 2-3 mesiacov. Počas liečby lopúch do obkladu z olejového koláča pridajte niekoľko kvapiek octu (jablčného muštu).

Po aplikácii obkladu z koláča sa na pokožke vytvorí dechtový povlak, ktorý sa nedá umyť vodou. Túto oblasť musíte zbrúsiť pomocou oleja (slnečnice, olív), aby ste odstránili zubný povlak. Živice vypadnú z pokožky. Teraz ho môžete opláchnuť tekutým mydlom a teplou vodou. Pri koxartróze (deformujúca bedrová artritída) je potrebné naniesť masť a aplikovať ju na pokožku! Výsledky mojej úspešnej liečby coxartrózy prišli z moskovského lekárskeho zariadenia, kde z môjho jedla pripravili masť.

Alternatívna liečba (obklady (koláč alebo masť)) s extraktmi z petrolejových orechov, ako aj trenie alkoholovou tinktúrou Maclura sú veľmi užitočné pri liečbe erytematóznych kožných stavov, kĺbov, chrbtice, prietrže, mastopatie, rôznych hnisavých zápalov…

Olejový koláč (mastnota) sa nanáša na boľavé miesta, kým nestvrdnú. V prípade bolesti končatín bolesť často po prvej aplikácii zmizne. Kýly a nádory sa liečia dlhšie.

Prvé hodnotenie liečby torty Maclura:

1. V detstve mala 74-ročná žena matné prsty, nasledované obdobím odporu, ktoré bolo potrebné pravidelne orezávať. Položil som obklad na skrutky, vymieňal som ho každý deň, odstraňoval som ho, balil som ho do teplej látky a navliekol si ponožky. Kompresia samotná bola zabalená do polyetylénu. Asi týždeň po oplodnení sa zdá, že kukurica je veľkým kusom kože. Používa sa tiež na bolesti trupu s polyartritídou. Bolesť sa takmer okamžite upokojila.

2. Žena uviedla, že ošetrovala skrutky na pätách a na nohách. Do komprimátu z koláča som pridal pár kvapiek octu. Po 2 dňoch sa lopúch ľahko uvoľnil, napríklad po odstránení ponožky. Olejový koláč ničí huby, telo odmieta odumreté huby, ocot podporuje lupiny – všetko je jednoduché!

3. Žena uviedla, že podľa informácií z internetu (z tejto stránky: http://vitusltd.ru/maklyura.html) sama vyrábala makulárnu masť s použitím olivového oleja, olejového koláča a gumy. Masť bola pripravená za pár minút. Po použití je jemnejší ako olejový koláč a ľahšie opláchnite pokožku. Používa sa na miechové kýly a chrbát v kombinácii s extraktom z kerozínu a orechov. Kýla aj wen boli zničené.

4. Hlásené z Moskvy, majitelia zdravotníckych zariadení. Z môjho olejového koláča pripravili masť, zmiešali ho s olivovým olejom a šľahali ho strúhačkou. Pomôžte bedrovému pacientovi s koxartrózou. Po 2 dňoch bolesť ustúpila! (požiadali o jednu tonu olejového koláča).

5. Mladé dievča z Krymu uviedlo, že má vzdelanie v mliečnej žľaze. Počas externého vyšetrenia (bez počítačovej tomografie a biopsie) lekár povedal, že potrebuje urgentnú operáciu, že ide o rakovinový nádor a že je potrebné odstrániť celú žľazu! Dievča bolo v šoku. Jej príbuzní ma požiadali o tinktúru z vlašských orechov na petroleji a ako darček som dal pohár maklyury. Cez deň som začal masírovať extrakt z orechov bez masáže a v noci som aplikoval čistý koláč priamo na miesto nádoru. Niekoľko dní po týchto zákrokoch nádor zmäkčil, mierne sa znížil a po 2 týždňoch sa táto tvorba znížila dvakrát. Vo vnútri žľazy je nejaký proces, pohyb, bolesť. Po niekoľkých týždňoch sa nádor otvoril a hnisavé tekutiny začali unikať.

6. Muž z Kamenskej (predtým Dneprodzeržinsk) hlásil silné potenie nôh. Od Zhmykha pripravil masť s olivovým olejom a len si ju trepal na prsty, chodidlá, členky a cez noc aplikoval gázový obväz. Po dvoch takýchto procedúrach sa potenie úplne stratilo..

Niektorí ľudia sa ma pýtajú, prečo prinášam olejový koláč na ošetrenie namiesto toho, aby bol vyrobený z hotovej masti. Po prvé, ten, kto si kúpil koláč, ho vidí ako koláč Maclura a žiadne iné prostriedky. Po druhé, olejový koláč je omnoho lacnejší ako mastnota pripravená na použitie, napríklad mastnota Maclura stojí v priemere 250 rubľov na 30 ml (v Litve), čo je asi 120 hrivien na hrivnu. Ak pripravíte masť z 250 gramov olejového koláča, získate asi 500 ml masti! A je určený pre 60 hrivien, je to takmer 33-krát lacnejšie ako hotové mazivo. Po tretie, nesmiete používať celý koláč na masť, ale na jeho časť, druhú časť na miešanie s octom (na ošetrenie plesní, chorôb obuvi u žien) alebo na kolíky naniesť čistý koláč. Tiež doplním informácie od ľudí, ktorí porovnávali alkoholovú masť s masťou vyrobenou s vrkôčikmi a nepretržite zahrievanou v peci. Olej z olejového koláča funguje lepšie, je silnejší. Tuk vyrobený pri horúcom spracovaní stráca väčšinu užitočných zložiek, pri zahrievaní odumiera.

Preskúmanie tinktúry makra (z internetu)

A takto opisuje terapeutický účinok alkoholovej tinktúry Maclura náš čitateľ z Kyjeva, ktorého sám prežil.

Ako deviaty zrovnávač som mal zranenie kolena, to znamená roztrhaný meniskus. Žil v dedine a nehľadal lekársku pomoc. Nie, nie, áno a moje kolená padli, potom som ležal na zemi a moji spoločníci dali koleno do normálnej polohy a napäto mi napäli nohu. Potom sa zrútil: položil nohu Move & Flex na pacientovu nohu a prudko trhol, položil koleno na miesto..

Jedného dňa na jeseň som však bolel v kolene, po ktorom som nemohol sedieť kvôli pískotu. O týždeň neskôr išiel k chirurgovi, potom k rtg. Cestou sa nachádzal veľký soľný nález. Lekár navrhol operáciu ako jediný spôsob, ako sa dostať zo situácie, ale kvôli nedostatku nemocničných postelí musel čakať týždeň. Tento týždeň sa mi stal osudovým.

Môj priateľ ma predstavil svojmu starému otcovi, homeopatovi, súkromnému obchodníkovi, ktorý bol, mierne povedané, prenasledovaný trhovou políciou. (Tento starý otec použil literatúru predrevolučného ruského profesora Kleipa.) Na odporúčanie nového známeho som od nich kúpil dve Adamove jablká (dozrievajú koncom septembra – októbra a vyrastajú na Kryme na Kaukaze) a narezávajú ich na gumu. Tarka sa dôkladne umyla, pretože toto ovocie je jedovaté. Rozdrvil 2 Adamove jablká v jednom litri trojitého kolínska voda (môžete použiť vodku alebo mesačný svit), požadoval 12 dní, potom cez noc pravidelne trel tinktúru cez koleno, zabalený do teplej handričky a potom spal. Celú túto tinktúru som používal 3 mesiace a 10 dní. A mäso z ovocia bolo tiež nanesené na kĺb a zabalené.

Bože, nedělej si srandu, ale od roku 1971. Dodnes som bol na nohách – mohol som bežať a skákať, akoby sa nič nestalo. V čase, keď sa tinktúra trie, roztrhaný meniskus stuhne a soľ už nie je prítomná. Dedko, ktorý ma uzdravil, zomrel už dávno. A s jeho radou som pomohol mnohým priateľom. Jeden pracovník trpel soľou v stavcoch. Povedal som jej o Adamovom jablku a použila trenie už spomínanej tinktúry – veľa to pomohlo. Podľa toho istého starého otca táto tinktúra pomáha pri radikalizme.

Zaitsev Viktor Nikiforovich, Turovskaya 18/20, St. 8, Kyjev, 04080

Od autora stránky (moja recenzia makulárneho):

Vyššie uvedený príbeh Viktora Zaitseva o liečbe roztrhaného menisku mi dal pokyny, ktoré mi umožnili aplikovať tinktúru Maclura počas môjho samoliečenia, ktoré mi prinieslo šťastie bezbolestného pohybu! 2010. V novembri. S kamarátmi sme šli na piknik a cestou späť sa auto uviazlo v hlinenej pôde nasýtenej pramenitou vodou. Musel som tlačiť. Na ľavej nohe kolena niečo explodovalo. Nasledujúce ráno som nemohol normálne kráčať, vrhali kamene pod kolenné rovnátka ako kamene, a keď som sa hýbal, bola ostrá bolesť až po kotník a lopatky, praskanie, opuch kolena. Pri registrácii som šiel k traumatológovi. Bolo mi povedané, že možno nastal čas pre môj meniskus … Predpísali liečbu: injekcie s RANEXELEXOM (3 ml kapsuly, iba 5 injekcií), Rapten 75 tabliet (10 jednotiek) (ako je zrejmé z pokynov Rapten, je to užitočné) mŕtve. ) a … „nejaká masť“ (ako povedal lekár!) ☺. Skúsil som pár pre Maze! Disciplína je zakázaná a všetky lieky sa užívajú. Účinok toho všetkého škrabanca! Všetky tieto oficiálne prípravy sú úplne nezmysly! Spomenul som si na Macluru a tento Viktorov príbeh o menisku. Rozhodol som sa opustiť práve túto metódu. Použitá tinktúra s 96 percentami alkoholu. Neriedený. Pozor, kľúč! Veľmi často sa votrite do boľavého miesta! Natieral som to asi 8-krát denne, dokonca som sa zobudil v noci a trel si tinktúru na bok šálky, doslova som ju aplikoval po celom kolene. Potom zabalený do teplého šálu (cez noc). Počas prvých dvoch dní by mala byť noha odpočívaná, menej chôdze, bez nákladu, lepšie sedieť alebo ležať s narovnanou nohou. O týždeň neskôr kráčal bez bolesti. Po dvoch prechádzkach praskanie úplne zmizlo a zdá sa, že nedošlo k zraneniu. Na úplnú opravu chrupavky potrebujete najmenej ďalší mesiac.

alexander, Donecká oblasť, Ukrajina. Tel. +380951242765

O makule:

Strom je pôvodom v Severnej Amerike a pochádza z čeľade moruše (moruše). Ovocie vrásčité, oranžové, s priemerom 7-15 cm, svetlo zelené, zrelé v októbri. Zavedené sadenice sa nachádzajú v južnej Litve, na Ukrajine av strednej Ázii. Strom je fotofilný, odolný voči suchu a teplu. Tento strom nebol v úradnom lekárstve dostatočne preskúmaný, ale uvádza sa ako zdroj cenných výživných látok. Pri rezaní nožom sa uvoľní lepkavá tekutina, mliečna šťava, ktorá doslova nasiakne všetky časti rastliny. Dojčenie obsahuje vysoké hladiny cyklických triterpénalkoholov vo forme esterov mastných kyselín. Do tejto triedy biologicky aktívnych látok, ktoré sú v rastlinnom svete široko distribuované, patria steroly, žlčové kyseliny, saponíny. Celkové množstvo triterpenoidov v plodoch makro plodín je 4% počas dozrievania mlieka. Chemické zloženie ovocia je veľmi rôznorodé, ale v moruši sa nachádza veľa podobných látok. Plody maklury sú však nepožívateľné. Ovocné plodiny majú vysoký obsah cukrov a pektínu – až 10% a listy – takmer 13% kyseliny citrónovej. Semená – malé orechy umiestnené vo vnútri ovocia obsahujú takmer 30% mastných kyselín. Flavonoidové zlúčeniny sa však môžu považovať za najcennejšie makronutrienty. Štruktúra tejto skupiny látok je podobná ako u vitamínu P. V skutočnosti sú to silné antioxidanty s antislererotickými a protirakovinovými vlastnosťami, ktoré súčasní ľudia zúfalo potrebujú. Najvyšší obsah flavonolov je v kampferole – až 1,2%. Práve tieto látky majú žltooranžovú (oranžovú) farbu. Veľké množstvo (asi 6%) sa nachádza v ovocí a izoflavónoch, izomérnych flavonoidových zlúčeninách. Väčšina z nich je osain. Rovnako ako mnoho polyfenolov bohatých na P posilňujú krvné cievy a kapiláry. Osain je tiež omnoho účinnejší ako dobre známy postup. Nečudo, že sa flavonoidy izolované z ovocia macrouroi môžu široko používať ako účinné kardiovaskulárne činidlá. Žiaľ, zatiaľ niet nadšencov na vytváranie, testovanie a organizovanie makuly.

Chcel by som upriamiť pozornosť na polyfenolické látky, ktoré sa v posledných rokoch čoraz viac považujú za antisklerotické, ale aj proti rakovinotvorné. Existuje veľa tried týchto látok, ale niektoré z nich sú desiatky a stokrát účinnejšie ako vitamín P (rutín), vitamín E a C, čo sú silné antioxidanty. Mnoho antioxidantov má tiež dobré preventívne protirakovinové vlastnosti. Mnohí vedci sa však domnievajú, že medzi týmito látkami je možné nájsť a odlíšiť veľmi účinné látky, ktoré majú nielen preventívne, ale aj liečebné vlastnosti pri rakovine…

UPLATŇOVANIE V NÁRODNEJ LIEKU

Hovorí sa, že Maclura pomaly, ale isto odstraňuje rôzne nádory, vrátane zhubných nádorov. Maclura sa bežne používa ako alkoholová tinktúra na dlhú dobu, zvyčajne asi rok alebo viac. Len taký dlhý príjem umožňuje úplné odstránenie všetkých nádorov vrátane metastáz. Zároveň vedú očistu tela, terapeutickú diétu bez šťavy podľa Broysa a ešte lepšie diétu zo surových potravín…

Tinktúra make-upu sa užíva každý deň bez prerušenia. Predpokladá sa, že posilňuje imunitný systém, znižuje únavu, intoxikáciu, bojuje proti nádorom, ničí vírusy, posilňuje nervový a kardiovaskulárny systém. Na prípravu tinktúry dozrievajú plody v októbri až novembri. Vyžaduje sa minimálne šesť mesiacov. Liečebná tinktúra sa naplní farbou nasýteného čierneho čaju. Trvanlivosť make-upovej tinktúry je najmenej 5 rokov.

Leave a Reply