Vlnená niť na zápästí od bolesti kĺbov, ako uviazať

Vlnená niť na zápästí od bolesti kĺbov, ako uviazať

Prečo vlnené nite zmierňujú bolesť zápästia

Ľudia s bolesťou kĺbov sa často cítia nepohodlie v zápästí. Existuje veľa tradičných a ľudových spôsobov, ako sa vysporiadať s takouto bolesťou. Často sú ľudia, ktorí na svojich zápästiach nosia vlnené nite. Vlnené vlákna záhadne ovplyvňujú kapilárnu cirkuláciu, pretože zápalová reakcia začína spomalením kapilárnej cirkulácie. Vlnená priadza je tiež malým zdrojom statickej elektriny. Môžete počuť veľa príbehov, ktoré s tým všetkým prišli kúzelníci a čarodejníci, ale v skutočnosti je používanie kĺbov z vlnenej priadze iba metódou tradičnej medicíny. Vlnená niť okolo zápästia zlepšuje krvný obeh, urýchľuje hojenie rán a poranení rúk a pomáha šľachám. Odstránenie stehu z zápästia môže spôsobiť bolesti kĺbov na niekoľko hodín.

Prečo vlna??

Ochrana priadze z vlny v mágii

Muži a čarodejníci vo svojej praxi často používajú vlákno z červenej vlny. Priadza z červenej vlny je považovaná za absorbujúcu všetku negativitu, akoby to bolo zlé oko. Jeho spálením je človek údajne zbavený všetkého zla. Okolo zápästia ľavej ruky je omotaná červená vlnená niť. Zároveň by niekto povedal: „Chráňte ma, zbierajte všetky negatívy na seba.“ Každé tri dni musíte spáliť plameň v plameňoch sviečok slovami: „Nasajte všetko, ochráňte ma, teraz mi dajte všetok negatívny oheň, očistite seba a seba, dobre, nech je to tak.“ Vlnená niť absorbuje všetky negatíva, ktoré blokujú energiu v poludníku rúk. Rovnako tak vlnená niť na zápästí pomáha zbaviť sa mnohých chorôb – meridiánu srdca a lymfy na palci.

Prečo vlnené nite zmierňujú bolesť zápästia

Vlnená niť na zápästí

Pred niekoľkými mesiacmi mi zápästie začalo bolieť ľavú ruku. Spočiatku len tam, kde som sa nemohol bez bolesti ukloniť ani oprieť, som musel zrušiť jogu, pretože veľa ásanov sa robí s dôrazom na ruky. Potom sa začal hrabať po lakeť, rameno, chrbát. Nezdalo sa, že by nič ťahala, poškodila jej svaly alebo šľachy. Môj manžel začal masírovať chrbát a pažu. Postupne sa to zmierňovalo, bolesť bola oveľa menšia, dobre, bolesť vo vnútri bola ako zlý zub. Hneď vysvetlím, že téma lekárov je, že v našom meste je ľahšie zomrieť ako ísť k lekárovi. Ak by k takémuto zázraku došlo, pravdepodobnosť správnej diagnózy je malá, ale vyliečená.

Raz mi moja matka priniesla vlnenú niť a odporučila mi, aby som ju priviazala okolo zápästia. Urobil som to. Silne zviazaný – bolesť, bolesť, ktorá náhle zmizla, akoby tam nebola! Zázraky, pomyslel som si, a teraz idem s ňou. Stále je bolestivé sa oprieť, ale už depresívne, hlboko vo vnútri a všetko je ľahšie a ľahšie.

Potom som sa pozrel na akciu obklopujúcu kúsok vlny a našiel cenné informácie. Zdieľam to so všetkými, pretože možno niekomu naozaj pomôže (prepáčte, ešte som ju nevidel), všimne si to.

Ako vlnená priadza ovplyvňuje telo …

Otázka: Dlho som bolesť a bolí ma ľavá ruka. Spomenul som si na metódu „babičky“ a zviazal som si vlnené vlákno na mojom zápästí … ráno bolesť zmizla. Aká je sila tohto vlákna ?

Odpoveď: Prečo vlnená priadza pomáha pri bolesti kĺbov? Vlnené vlákna nejakým spôsobom ovplyvňujú kapilárnu cirkuláciu, pretože zápalová reakcia začína, keď je kapilárna cirkulácia spomalená. Vlnená priadza je tiež malým zdrojom statickej elektriny. Existuje veľa mýtov, ktoré čarodejníci a kúzelníci vymysleli už dávno. Ale v skutočnosti je to iba tradičná medicína. Zviazaný okolo zápästia, zlepšuje krvný obeh, urýchľuje hojenie rán a poranení na paži a pomáha pri erekcii šľachy. Odstránenie jej kĺbu môže spôsobiť bolesť niekoľko hodín. Vlnené nite pomáhajú s bolesťou nielen v kĺboch ​​rúk a nôh. Prečo vlna? Vlna je považovaná za najviac „Move & Flex“, najhygienickejší a vynikajúci regulátor teploty. Jeho štruktúra umožňuje pokožke dýchať. Okrem toho má liečivé vlastnosti. Už od pradávna sa ľudia zbavovali zubov alebo bolesti hlavy, bolesti chrbta, nanášania prírodnej undyed vlny na bolestivé oblasti. V staroveku boli predčasne narodené deti umiestnené do ovčej vlny. Faktom je, že prírodné nefarbené vlnené vlákna narezané zo živého zvieraťa a nespracované žiadnymi chemickými látkami sú potiahnuté živočíšnym voskom – lanolínom (viskózna béžová hmota. Na rozdiel od iných voskov s vysokým obsahom sterolov (najmä cholesterolu)). vstrebáva sa do pokožky a má zmäkčujúci účinok. Je to hustá, viskózna hmota žltej až žltkastohnedej farby so zvláštnym zápachom, topiacim sa pri 36 – 42 ° C), čo predstavuje 12% hmotnosti poťahu. Tento cenný materiál je špeciálne extrahovaný na použitie ako základ kozmetických krémov a mastí. Ak vo svojej posteli použijete prírodnú vlnu, lanolín v nej, ktorý topí pri 35 – 37 ° C (telesná teplota), ľahko preniká pokožkou. Má priaznivé účinky na svaly, kĺby a chrbticu, zmierňuje bolesť a stimuluje krvný obeh. A jeho tepelná vodivosť je nižšia ako u mnohých textílií. Ochrana vlnených vlákien v mágii Muži a čarodejníci vo svojej praxi často používajú červené vlnené vlákna. Priadza z červenej vlny je považovaná za absorbujúcu všetku negativitu, akoby to bolo zlé oko. Jeho spálením je človek údajne zbavený všetkého zla. Okolo zápästia ľavej ruky je omotaná červená vlnená niť. Zároveň by niekto povedal: „Chráňte ma, zbierajte všetky negatívy na seba.“ Každé tri dni musíte spáliť plameň v plameňoch sviečok slovami: „Nasajte všetko, ochráňte ma, teraz mi dajte všetok negatívny oheň, očistite seba a seba, dobre, nech je to tak.“ Vlnená niť absorbuje všetky negatíva, ktoré blokujú energiu v poludníku rúk. Rovnako tak vlnená niť na zápästí pomáha zbaviť sa mnohých chorôb – meridiánu srdca a lymfy na palci.

A áno – farba vlákna nie je dôležitá, je dôležité, aby bola čistou vlnou bez syntetických prísad a prísad. Tu! Kúzelné prostriedky pre divočinu. Použite a buďte Move & Flexes!

uložiť tento príspevok doma:

Vlnená niť na ramene z bolesti kĺbov a ďalších

Vlnené vlákna nejakým spôsobom ovplyvňujú kapilárny obeh, pretože zápalová reakcia začína spomalením kapilárneho obehu..

Vlnená priadza je tiež malým zdrojom statickej elektriny. Existuje veľa mýtov, ktoré čarodejníci a kúzelníci vymysleli už dávno. Ale skutočne je to iba tradičná medicína.

Zviazaný okolo zápästia, zlepšuje krvný obeh, urýchľuje hojenie rán a poranení na paži a pomáha pri erekcii šľachy. Odstránenie jej kĺbu môže spôsobiť bolesť niekoľko hodín..

Vlnená priadza nielen zmierňuje kĺby rúk a nôh.

Vlna je považovaná za najviac „Move & Flex“, najhygienickejší a vynikajúci regulátor teploty. Jeho štruktúra umožňuje pokožke dýchať. Okrem toho má liečivé vlastnosti. Od pradávna sa ľudia zbavovali zubov alebo bolesti hlavy, bolesti chrbta, natieranej prírodnej vlny na bolestivých miestach..

V staroveku boli predčasne narodené deti umiestnené do ovčej vlny.

Prírodné nezafarbené vlnené vlákna narezané zo živých zvierat a nespracované žiadnymi chemickými látkami sú potiahnuté živočíšnym voskom, lanolínom, ktorý predstavuje až 12% hmotnosti vlny. Tento cenný materiál je špeciálne extrahovaný na použitie ako základ kozmetických krémov a mastí..

Ak vo svojej posteli použijete prírodnú vlnu, lanolín v nej, ktorý topí pri 35 – 37 ° C (telesná teplota), ľahko preniká pokožkou. Má priaznivé účinky na svaly, kĺby, chrbticu, zmierňuje bolesť a stimuluje krvný obeh..

A jeho tepelná vodivosť je nižšia ako u mnohých textílií..

Nejde o farbu. Tu je príbeh červeného vlákna.

Keď myšlienka alebo jediná nálada prechádzajú jazykom hovoriaceho, cítia sa literárnym písaním alebo pochádzajú z ľudskej činnosti znova a znova, hovoria: „Vždy to ide mojou hlavou.“..

Prečo je červená namiesto bielej alebo modrej? Odkiaľ pochádza tento obrázok?

Ukázalo sa, že sa dostal do jazyka niekoľkých národov z veľmi neočakávanej oblasti – jazyka anglických námorníkov konca osemnásteho storočia. Od roku 1776. Na príkaz admirality bola jedna nit – červená – tkaná do všetkých lán anglického námorníctva v továrňach po celej jej dĺžke. Tkajte sa tak, aby sa niť mohla vytiahnuť iba zničením samotného lana. Takže bez ohľadu na to, aký malý kus lana bol odrezaný, vždy ste vedeli, že je to námorné.

To bolo miesto, kde bolo zvykom hovoriť o červenej nite ako o samotnej podstate, o konštantnom ohme.

Prečo, keď bolesť ruky zviazané vlnené vlákno

Vlnené vlákna nejakým spôsobom ovplyvňujú kapilárny obeh, pretože zápalová reakcia začína spomalením kapilárneho obehu..

Prečo ľavú ruku? Kabalisti veria, že negatívna energia preniká ľavou rukou do ľudského tela a aury. Zviazaním amuletu na ľavom zápästí odpudzujete všetko zlo, ktoré na vás ľudia a nadprirodzené bytosti namierili. Pre prívržencov kabaly je tento zvyk veľa, iba nosia na zápästiach struny privedené zo svätých miest.

Čo chráni niť na zápästí?

V hinduistických chrámoch je bežné uviazať červenú niť na pravom zápästí slobodných žien. Prečo nie, neboli nájdené žiadne spoľahlivé informácie. Možno, že jasný predmet v pravej ruke znamená len to, že sa môžete pozrieť na dievča a hodnotiť ju ako potenciálnu nevestu.

Stojí za zmienku, že tento zvyk má menej „okultný“ účel. Napríklad v ľudovom liečiteľstve bola červená niť spojená s bolesťou rúk počas vývrtov, artritídy, chronickej únavy rúk počas tej istej práce. Domnieva sa, že vlna (hlavne s použitím červenej vlny) vytvára mikroprúdy, ktoré zlepšujú krvný obeh.

Prečo by mal byť závit červený

Na podobný účel použili červenú niť na pripevnenie pupočnej šnúry k deťom – uzavreli cestu pred zlými duchmi, chorobami a kazom..

V poslednej dobe sa predpokladá, že stehy sú pre lekárov skvelou alternatívou. Liečia ich priviazaním k zápästiam a členkom pacienta. Priadza by mala byť vlnená červená, aby sa rýchlo vrátila do normálneho obehu.

Moja stará mama, malé dievčatko, mala maláriu. Choroba bola veľmi vážna a jej matka sa modlila o pomoc od Nicholasa Ugodnika. Nicholas k nej prišiel vo sne a povedal, čo má robiť: vezmite vlákno, zviažte sedemdesiat sedem uzlov a vykonajte obrad, hovoriac slovami spásy. Na druhý deň sa babička cítila oveľa lepšie a choroba čoskoro zmizla.

Nejde o farbu. Tu je príbeh červeného vlákna.

Keď myšlienka alebo jediná nálada prechádzajú jazykom hovoriaceho, cítia sa literárnym písaním alebo pochádzajú z ľudskej činnosti znova a znova, hovoria: „Vždy to ide mojou hlavou.“..

Na tento účel neexistuje jediná verzia. Každý národ má svoju vlastnú legendu, argumentujúc tým, prečo je potrebné zviazať červenú niť, aby sme ju ochránili pred zlým okom a inými nebezpečenstvami…

Slovania majú vieru v bohyňu Swan, ktorá učí roľníkov, aby uviazali na vlnivom plote červené vlnené vlákno, aby zabránili chorobe vstúpiť do ich domovov. Aj v niektorých vzdialených dedinách sa týmto spôsobom chrípková epidémia zastaví. Naši súčasníci, ktorí chcú ľudové metódy liečenia a záchrany zlého oka, používajú červenú priadzu na liečenie prechladnutia..

Staroveké kroniky hovoria, že nite červenej vlny absorbovali silu zvieraťa a slnka, ktoré ho zafarbilo farbou ohňa. Preto tento amulet poskytuje technológiu Move & Flexier a chráni pred zlým okom.

Ak sa vlákno stratí

Bolo to o nás. Avšak s Madonnou, Britney Spears a ďalšími americkými popovými postavami je to ešte jednoduchšie: patria k novovytvorenej náboženskej sekte Philip Berg, Kabbalah. Má takmer rovnaký vzťah k pravej Kabale ako akákoľvek Sahadža joga alebo Jerry Jóga so samotnou jogou. Červené vlákno na zápästí je náboženským atribútom nekarafistov, ktorých nevedomky vyrastali zo židovského povierového komplexu. A trik je taký: v hebrejskej démonike je taký démon – Lilith. Vyzerá to, že Adamova prvá žena sa s ním chcela vyrovnať. Adam sa bránil a Lilith utiekla. Pred Červeným morom ju chytili traja anjeli a pokúsili sa dostať svojho manžela späť. Keď sa Lilith hádala s anjelmi, sľúbila, že každý deň zabije sto detí. Ale podarilo sa jej pripraviť slovo, aby sa nedotkla detí, ktorým videla mená, obrázky alebo znaky troch anjelov alebo jej vlastných mien. Jedným z mien Lilith bolo meno Červené. Preto židovské matky priviazali bábätká s červenými šnúrkami v rukách – aby ich chránili pred Lilith. Tu. A očividne nevlastníci zostávajú bábätkami celý život..

Vlnená niť na zápästí od bolesti kĺbov, ako uviazať

Prečo vlnené nite zmierňujú bolesť zápästia

Ľudia s bolesťou kĺbov sa často cítia nepohodlie v zápästí. Existuje veľa tradičných a ľudových spôsobov, ako sa vysporiadať s takouto bolesťou. Často sú ľudia, ktorí na svojich zápästiach nosia vlnené nite. Vlnené vlákna záhadne ovplyvňujú kapilárnu cirkuláciu, pretože zápalová reakcia začína spomalením kapilárnej cirkulácie. Vlnená priadza je tiež malým zdrojom statickej elektriny. Môžete počuť veľa príbehov, ktoré s tým všetkým prišli kúzelníci a čarodejníci, ale v skutočnosti je používanie kĺbov z vlnenej priadze iba metódou tradičnej medicíny. Vlnená niť okolo zápästia zlepšuje krvný obeh, urýchľuje hojenie rán a poranení rúk a pomáha šľachám. Odstránenie stehu z zápästia môže spôsobiť bolesti kĺbov na niekoľko hodín.

Prečo vlna??

Ochrana priadze z vlny v mágii

Muži a čarodejníci vo svojej praxi často používajú vlákno z červenej vlny. Priadza z červenej vlny je považovaná za absorbujúcu všetku negativitu, akoby to bolo zlé oko. Jeho spálením je človek údajne zbavený všetkého zla. Okolo zápästia ľavej ruky je omotaná červená vlnená niť. Zároveň by niekto povedal: „Chráňte ma, zbierajte všetky negatívy na seba.“ Každé tri dni musíte spáliť plameň v plameňoch sviečok slovami: „Nasajte všetko, ochráňte ma, teraz mi dajte všetok negatívny oheň, očistite seba a seba, dobre, nech je to tak.“ Vlnená niť absorbuje všetky negatíva, ktoré blokujú energiu v poludníku rúk. Rovnako tak vlnená niť na zápästí pomáha zbaviť sa mnohých chorôb – meridiánu srdca a lymfy na palci.

Prečo vlnené nite zmierňujú bolesť zápästia

Vlnená niť na zápästí

Pred niekoľkými mesiacmi mi zápästie začalo bolieť ľavú ruku. Spočiatku len tam, kde som sa nemohol bez bolesti ukloniť ani oprieť, som musel zrušiť jogu, pretože veľa ásanov sa robí s dôrazom na ruky. Potom sa začal hrabať po lakeť, rameno, chrbát. Nezdalo sa, že by nič ťahala, poškodila jej svaly alebo šľachy. Môj manžel začal masírovať chrbát a pažu. Postupne sa to zmierňovalo, bolesť bola oveľa menšia, dobre, bolesť vo vnútri bola ako zlý zub. Hneď vysvetlím, že téma lekárov je, že v našom meste je ľahšie zomrieť ako ísť k lekárovi. Ak by k takémuto zázraku došlo, pravdepodobnosť správnej diagnózy je malá, ale vyliečená.

Raz mi moja matka priniesla vlnenú niť a odporučila mi, aby som ju priviazala okolo zápästia. Urobil som to. Silne zviazaný – bolesť, bolesť, ktorá náhle zmizla, akoby tam nebola! Zázraky, pomyslel som si, a teraz idem s ňou. Stále je bolestivé sa oprieť, ale už depresívne, hlboko vo vnútri a všetko je ľahšie a ľahšie.

Potom som sa pozrel na akciu obklopujúcu kúsok vlny a našiel cenné informácie. Zdieľam to so všetkými, pretože možno niekomu naozaj pomôže (prepáčte, ešte som ju nevidel), všimne si to.

Ako vlnená priadza ovplyvňuje telo …

Otázka: Dlho som bolesť a bolí ma ľavá ruka. Spomenul som si na metódu „babičky“ a zviazal som si vlnené vlákno na mojom zápästí … ráno bolesť zmizla. Aká je sila tohto vlákna ?

Odpoveď: Prečo vlnená priadza pomáha pri bolesti kĺbov? Vlnené vlákna nejakým spôsobom ovplyvňujú kapilárnu cirkuláciu, pretože zápalová reakcia začína, keď je kapilárna cirkulácia spomalená. Vlnená priadza je tiež malým zdrojom statickej elektriny. Existuje veľa mýtov, ktoré čarodejníci a kúzelníci vymysleli už dávno. Ale v skutočnosti je to iba tradičná medicína. Zviazaný okolo zápästia, zlepšuje krvný obeh, urýchľuje hojenie rán a poranení na paži a pomáha pri erekcii šľachy. Odstránenie jej kĺbu môže spôsobiť bolesť niekoľko hodín. Vlnené nite pomáhajú s bolesťou nielen v kĺboch ​​rúk a nôh. Prečo vlna? Vlna je považovaná za najviac „Move & Flex“, najhygienickejší a vynikajúci regulátor teploty. Jeho štruktúra umožňuje pokožke dýchať. Okrem toho má liečivé vlastnosti. Už od pradávna sa ľudia zbavovali zubov alebo bolesti hlavy, bolesti chrbta, nanášania prírodnej undyed vlny na bolestivé oblasti. V staroveku boli predčasne narodené deti umiestnené do ovčej vlny. Faktom je, že prírodné nefarbené vlnené vlákna narezané zo živého zvieraťa a nespracované žiadnymi chemickými látkami sú potiahnuté živočíšnym voskom – lanolínom (viskózna béžová hmota. Na rozdiel od iných voskov s vysokým obsahom sterolov (najmä cholesterolu)). vstrebáva sa do pokožky a má zmäkčujúci účinok. Je to hustá, viskózna hmota žltej až žltkastohnedej farby so zvláštnym zápachom, topiacim sa pri 36 – 42 ° C), čo predstavuje 12% hmotnosti poťahu. Tento cenný materiál je špeciálne extrahovaný na použitie ako základ kozmetických krémov a mastí. Ak vo svojej posteli použijete prírodnú vlnu, lanolín v nej, ktorý topí pri 35 – 37 ° C (telesná teplota), ľahko preniká pokožkou. Má priaznivé účinky na svaly, kĺby a chrbticu, zmierňuje bolesť a stimuluje krvný obeh. A jeho tepelná vodivosť je nižšia ako u mnohých textílií. Ochrana vlnených vlákien v mágii Muži a čarodejníci vo svojej praxi často používajú červené vlnené vlákna. Priadza z červenej vlny je považovaná za absorbujúcu všetku negativitu, akoby to bolo zlé oko. Jeho spálením je človek údajne zbavený všetkého zla. Okolo zápästia ľavej ruky je omotaná červená vlnená niť. Zároveň by niekto povedal: „Chráňte ma, zbierajte všetky negatívy na seba.“ Každé tri dni musíte spáliť plameň v plameňoch sviečok slovami: „Nasajte všetko, ochráňte ma, teraz mi dajte všetok negatívny oheň, očistite seba a seba, dobre, nech je to tak.“ Vlnená niť absorbuje všetky negatíva, ktoré blokujú energiu v poludníku rúk. Rovnako tak vlnená niť na zápästí pomáha zbaviť sa mnohých chorôb – meridiánu srdca a lymfy na palci.

A áno – farba vlákna nie je dôležitá, je dôležité, aby bola čistou vlnou bez syntetických prísad a prísad. Tu! Kúzelné prostriedky pre divočinu. Použite a buďte Move & Flexes!

uložiť tento príspevok doma:

Vlnená niť na ramene z bolesti kĺbov a ďalších

Vlnené vlákna nejakým spôsobom ovplyvňujú kapilárny obeh, pretože zápalová reakcia začína spomalením kapilárneho obehu..

Vlnená priadza je tiež malým zdrojom statickej elektriny. Existuje veľa mýtov, ktoré čarodejníci a kúzelníci vymysleli už dávno. Ale v skutočnosti je to iba tradičná medicína.

Zviazaný okolo zápästia, zlepšuje krvný obeh, urýchľuje hojenie rán a poranení na paži a pomáha pri erekcii šľachy. Odstránenie jej kĺbu môže spôsobiť bolesť niekoľko hodín..

Vlnená priadza nielen zmierňuje kĺby rúk a nôh.

Vlna je považovaná za najviac „Move & Flex“, najhygienickejší a vynikajúci regulátor teploty. Jeho štruktúra umožňuje pokožke dýchať. Okrem toho má liečivé vlastnosti. Od pradávna sa ľudia zbavovali zubov alebo bolesti hlavy, bolesti chrbta, natieranej prírodnej vlny na bolestivých miestach..

V staroveku boli predčasne narodené deti umiestnené do ovčej vlny.

Prírodné nezafarbené vlnené vlákna narezané zo živých zvierat a nespracované žiadnymi chemickými látkami sú potiahnuté živočíšnym voskom, lanolínom, ktorý predstavuje až 12% hmotnosti vlny. Tento cenný materiál je špeciálne extrahovaný na použitie ako základ kozmetických krémov a mastí..

Ak vo svojej posteli použijete prírodnú vlnu, lanolín v nej, ktorý topí pri 35 – 37 ° C (telesná teplota), ľahko preniká pokožkou. Má priaznivé účinky na svaly, kĺby, chrbticu, zmierňuje bolesť a stimuluje krvný obeh..

A jeho tepelná vodivosť je nižšia ako u mnohých textílií..

Nejde o farbu. Tu je príbeh červeného vlákna.

Keď myšlienka alebo jediná nálada prechádzajú jazykom hovoriaceho, cítia sa literárnym písaním alebo pochádzajú z ľudskej činnosti znova a znova, hovoria: „Vždy to ide mojou hlavou.“..

Prečo je červená namiesto bielej alebo modrej? Odkiaľ pochádza tento obrázok?

Ukázalo sa, že sa dostal do jazyka niekoľkých národov z veľmi neočakávanej oblasti – jazyka anglických námorníkov konca osemnásteho storočia. Od roku 1776. Na príkaz admirality bola jedna nit – červená – tkaná do všetkých lán anglického námorníctva v továrňach po celej jej dĺžke. Tkajte sa tak, aby sa niť mohla vytiahnuť iba zničením samotného lana. Takže bez ohľadu na to, aký malý kus lana bol odrezaný, vždy ste vedeli, že je to námorné.

To bolo miesto, kde bolo zvykom hovoriť o červenej nite ako o samotnej podstate, o konštantnom ohme.

Prečo, keď bolesť ruky zviazané vlnené vlákno

Vlnené vlákna nejakým spôsobom ovplyvňujú kapilárny obeh, pretože zápalová reakcia začína spomalením kapilárneho obehu..

Prečo ľavú ruku? Kabalisti veria, že negatívna energia preniká ľavou rukou do ľudského tela a aury. Zviazaním amuletu na ľavom zápästí odpudzujete všetko zlo, ktoré na vás ľudia a nadprirodzené bytosti namierili. Pre prívržencov kabaly je tento zvyk veľa, iba nosia na zápästiach struny privedené zo svätých miest.

Čo chráni niť na zápästí?

V hinduistických chrámoch je bežné uviazať červenú niť na pravom zápästí slobodných žien. Prečo nie, neboli nájdené žiadne spoľahlivé informácie. Možno, že jasný predmet v pravej ruke znamená len to, že sa môžete pozrieť na dievča a hodnotiť ju ako potenciálnu nevestu.

Stojí za zmienku, že tento zvyk má menej „okultný“ účel. Napríklad v ľudovom liečiteľstve bola červená niť spojená s bolesťou rúk počas vývrtov, artritídy, chronickej únavy rúk počas tej istej práce. Domnieva sa, že vlna (hlavne s použitím červenej vlny) vytvára mikroprúdy, ktoré zlepšujú krvný obeh.

Prečo by mal byť závit červený

Na podobný účel použili červenú niť na pripevnenie pupočnej šnúry k deťom – uzavreli cestu pred zlými duchmi, chorobami a kazom..

V poslednej dobe sa predpokladá, že stehy sú pre lekárov skvelou alternatívou. Liečia ich priviazaním k zápästiam a členkom pacienta. Priadza by mala byť vlnená červená, aby sa rýchlo vrátila do normálneho obehu.

Moja stará mama, malé dievčatko, mala maláriu. Choroba bola veľmi vážna a jej matka sa modlila o pomoc od Nicholasa Ugodnika. Nicholas k nej prišiel vo sne a povedal, čo má robiť: vezmite vlákno, zviažte sedemdesiat sedem uzlov a vykonajte obrad, hovoriac slovami spásy. Na druhý deň sa babička cítila oveľa lepšie a choroba čoskoro zmizla.

Nejde o farbu. Tu je príbeh červeného vlákna.

Keď myšlienka alebo jediná nálada prechádzajú jazykom hovoriaceho, cítia sa literárnym písaním alebo pochádzajú z ľudskej činnosti znova a znova, hovoria: „Vždy to ide mojou hlavou.“..

Na tento účel neexistuje jediná verzia. Každý národ má svoju vlastnú legendu, argumentujúc tým, prečo je potrebné zviazať červenú niť, aby sme ju ochránili pred zlým okom a inými nebezpečenstvami…

Slovania majú vieru v bohyňu Swan, ktorá učí roľníkov, aby uviazali na vlnivom plote červené vlnené vlákno, aby zabránili chorobe vstúpiť do ich domovov. Aj v niektorých vzdialených dedinách sa týmto spôsobom chrípková epidémia zastaví. Naši súčasníci, ktorí chcú ľudové metódy liečenia a záchrany zlého oka, používajú červenú priadzu na liečenie prechladnutia..

Staroveké kroniky hovoria, že nite červenej vlny absorbovali silu zvieraťa a slnka, ktoré ho zafarbilo farbou ohňa. Preto tento amulet poskytuje technológiu Move & Flexier a chráni pred zlým okom.

Ak sa vlákno stratí

Bolo to o nás. Avšak s Madonnou, Britney Spears a ďalšími americkými popovými postavami je to ešte jednoduchšie: patria k novovytvorenej náboženskej sekte Philip Berg, Kabbalah. Má takmer rovnaký vzťah k pravej Kabale ako akákoľvek Sahadža joga alebo Jerry Jóga so samotnou jogou. Červené vlákno na zápästí je náboženským atribútom nekarafistov, ktorých nevedomky vyrastali zo židovského povierového komplexu. A trik je taký: v hebrejskej démonike je taký démon – Lilith. Vyzerá to, že Adamova prvá žena sa s ním chcela vyrovnať. Adam sa bránil a Lilith utiekla. Pred Červeným morom ju chytili traja anjeli a pokúsili sa dostať svojho manžela späť. Keď sa Lilith hádala s anjelmi, sľúbila, že každý deň zabije sto detí. Ale podarilo sa jej pripraviť slovo, aby sa nedotkla detí, ktorým videla mená, obrázky alebo znaky troch anjelov alebo jej vlastných mien. Jedným z mien Lilith bolo meno Červené. Preto židovské matky priviazali bábätká s červenými šnúrkami v rukách – aby ich chránili pred Lilith. Tu. A očividne nevlastníci zostávajú bábätkami celý život..

Leave a Reply