Záchrana vajec pred bolesťou kĺbov – metóda hydinového pracovníka – život bez poškriabania – liečebná skúsenosť

Vajcia sú zachránené od bolesti kĺbov – prístup hydinového pracovníka

Aký zábavný život! Hneď ako sme s manželkou kúpili nosnice, prečítal som si recept o tom, ako vajíčka zachránia bolesť kĺbov za pár dní. Tento spôsob poskytol samec hydiny.

Podľa autora nie sú kuracie vajcia jednoduché a vôbec nie zlaté, ale určite liečivé. Mnohí mali spoločné problémy v spoločnosti, ale keď recept prijali ľudia, bolesť sa zmiernila. Táto technika je teda celkom uskutočniteľná. Všetko, čo musíte urobiť, je vyskúšať sami.

Takže ste vyzvaní, aby ste urobili nasledujúce kroky:

Vezmite štandardnú trojlitrovú nádobu. K tomu pridajte dobre umyté kuracie vajcia. Objem by sa mal zmestiť do banky na pleciach. Potom vytlačte citrónovú šťavu do pohára, aby všetky vajcia boli úplne zbité. Možno budete potrebovať pár kíl citrónov. Potom dajte nádobu na 14 dní do chladnej miestnosti.

Do dvoch týždňov sa škrupiny úplne rozpustia v citrónovej šťave. Z času na čas zmes dobre premiešajte v pohári s drevenou špachtľou alebo paličkou. Potom potiahnite dvoma vrstvami gázy, aby sa vajíčka odfiltrovali – nerozpúšťajú sa.

Potom nalejte do pohára koňaku a pol pohára tekutého medu. Dobre zamiešajte a uložte do chladničky. Užívajte tri polievkové lyžice denne, pol hodiny pred jedlom. Kurz je jednou takouto bankou.

Teraz zbieram svoje domáce vajcia a pripravím sa na tento liek. Veľmi by som to chcel vyskúšať. O výsledkoch sa opýtam neskôr.

Pridajte komentár Zrušiť odpoveď

O mne a webe

Dobrý deň pre vás! Moje meno je Vladimir Koval, na tejto stránke chodím na zbierku receptov na liečbu bolesti kĺbov a kĺbov. Zhromažďujem sa postupne, preosial som si zbytočné a prázdne informácie. Čiastočne sa snažím tieto odporúčania sám. Ľudský život, najmä po 30 rokoch, je napokon plný prekvapení súvisiacich s bolesťou chrbta, kolena a lakťa. Koniec koncov, človek je veľmi krehký mechanizmus.

Z tohto dôvodu chcem nielen uchovávať recepty pre seba, ale tiež zdieľať svoje skúsenosti a osvedčené postupy so všetkými. Bývam v Bielorusku, v regióne Vitebsk, v súkromnom dome so svojou manželkou a dvoma deťmi. Na tomto webe chcem sprostredkovať znalosti o veku Move & Flex a mobilných kĺboch. Dúfam, že moje skúsenosti sú pre vás užitočné.

Leave a Reply