Zaoberáme sa Kinesisovým centrom v Orenburgu

Čo robíme

ČO SA STANE KINEMATERIU?

Zbaviť sa bolesti chrbta a kĺbov bez použitia tabletiek a injekcií nie je ľahká úloha, ale dá sa vyriešiť. Na riešenie tohto problému aktívne využíva moderné fyzioterapeutické techniky. Pohybová terapia účinne pomáha pri artritíde, artróze, osteochondróze, periartritíde ramena a ramena, osteoporóze a ďalších muskuloskeletálnych poruchách. V závislosti od pravidelnosti cvičení sa môžete bez chirurgického zákroku zbaviť miechy a problémov s výčnelkom..

Včasné kontaktovanie centra Kinesis môže napraviť detskú skoliózu a ploché nohy.

PREVENCIA A REHABILITÁCIA

Fyzikálna terapia môže zlepšiť zlepšenie chorôb, ktoré sa ťažko liečia. Progresia ankylozujúcej spondylitídy sa spomaľuje, bolesť pri myofasciálnom syndróme sa zmierňuje, akútna regresia dny sa urýchľuje, čím sa zabráni ďalšiemu rozvoju artrózy. Centrum Kineses poskytuje podporné kurzy pre reumatoidnú artritídu, prípravu na endoprotézu. Poskytujú sa rehabilitačné programy po endoprotéze, úrazoch, operáciách chrbtice a kĺbov..

VPLYV NA VNÚTORNÉ ORGÁNY

Zlepšením prísunu krvi má fyzioterapia pozitívny vplyv nielen na svaly a kĺby, ale aj na celé telo. To umožňuje našim pacientom úspešne bojovať s kardiovaskulárnymi, respiračnými, reprodukčnými poruchami, diabetom 2. typu, syndrómom chronickej únavy, hemoroidmi, rektálnym krakovaním a hypertenziou. Centrum sa zotavuje z mŕtvice a bráni VSD.

Cvičenie pre tehotné matky pomôže predchádzať bolesti chrbta počas tehotenstva a obnoviť krásu tela po narodení.

Kde začať svoju cestu do Move & Flex??

Ak chcete začať cvičiť v centre Kinesia a nakoniec sa zbaviť nepríjemnej bolesti, musíte sa dohodnúť so svojím lekárom, čo trvá asi 1,5 hodiny. Počas tejto doby lekár vykoná dôkladné vyšetrenie pacienta, určí príčinu choroby, stanoví diagnózu, vyberie individuálny priebeh liečby a vykoná testy. Rezervovať vopred telefonicky. 686 – 515 u vášho lekára a on vás bude čakať v určenom čase.

Leave a Reply