Zjazdové lyžovanie

živé záľuby!

Lyžiarsky pas v Krasnayskej Polyane – 2019-2020

Koľko sú skipasy pre Rosu Khutor, Gorki Gorod, Alpiku, Gazprom počas lyžiarskej sezóny 2019/2020? Ako si vybrať a ako ušetriť – čítať viac V lyžiarskom stredisku Krasnaya Poliana sa nachádzajú štyri geografické lyžiarske oblasti: Rosa Khutor Gorky City of Gazprom ]

Niečo o lyžovaní

Každý lyžiarsky nadšenec, ak to nie je potrebné, by mal chcieť iba poznať jazyk lyžovania. Aj bez týchto konceptov lyžovania je niekedy ťažké, ak nie nemožné, porozumieť tomu, čo hovoria lyžiari alebo čo vám hovorí inštruktor. Tu je niekoľko slovníkových pojmov a pojmov:

Páska je spoľahlivý lyžiarsky asistent

Mnoho ľudí, ktorí sú v športe, si je vedomí bolesti kĺbov, najmä pre milovníkov lyžovania a futbalistov. A čo môžem urobiť, je zraniť kolená, ale chcem jazdiť. Je zrejmé, že musíte navštíviť lekára, nielen chirurga okresnej kliniky. a pre odborníka, výhodne traumatológa. Lekár je lekár, a pre všetky traumatické ťažkosti, jazda […]

Ako lyžovať v Krasnaya Polyana

Od roku 2014 Na olympijských hrách v Soči v lyžiarskom stredisku Krasnaya Poliana je viac ako dosť pochvál. A pravdepodobne sen každého ruského lyžiara navštíviť a jazdiť na zjazdovkách v Soči.

Cestovanie na lyžiach bolí kolená

Z vonkajšej príťažlivosti a estetického vzhľadu je alpské lyžovanie plné druhej polovice. Mnoho ľudí, najmä začiatočníkov, je v začiatkoch na cestách v horách. Prečo mi bolí koleno po jazde? Existuje niekoľko príčin bolesti kĺbov: Jednoduchá únava pri prvej jazde na horách. Telo, […]

Lyžiarske rukavice – bez nich ako s rukami

Lyžiarske rukavice sú ďalším prvkom súboru lyžiarskeho vybavenia. V porovnaní s lyžovaním alebo bez topánok to vyzerá, akoby ste sa obišli bez špeciálnych lyžiarskych rukavíc. Čo je tam naozaj – obliecť si rukavice a byť frustrovaný. V skutočnosti existuje niekoľko tajomstiev používania lyžiarskych rukavíc..

Čo robiť, ak vaše nohy zamrznú – tipy pre lyžiarov

Lyžovanie je nevyhnutnosťou v každom počasí, ktoré bohužiaľ nebolo vybrané. Koľkokrát ste v našej praxi prišli do lyžiarskeho strediska Ural – Gubakha, Asha alebo Abzakovo a narazili ste na prirodzené prekvapenie, keď je -25 alebo dokonca nižšie ráno.

Lyžiarske vložky – rozumný doplnok k lyžiarskym výstrojom

Mnoho lyžiarov, najmä začiatočníkov, sa pýta: ako to je – kúpili si dobré drahé lyžiarske topánky, podľa všetkého si zdvihol nohy a nie je príliš pohodlná na jazdu, nohy unavené alebo znecitlivené po hodine alebo dvoch lyžiach.?

Lyžiarske stredisko Gubakha-2016

Nové dojmy z výletu do lyžiarskeho strediska Gubakha. Večnou otázkou je, ako sa lyžovať v tejto sezóne. Padlý rubeľ nejako nevzbudil zahraničné krajiny, aby sa brali do úvahy. Aj keď sa o výbere Andorry, Srbska a Čiernej Hory vážne uvažovalo. Z ruských lyžiarskych stredísk sa považuje Krasnaya Polyana, Sheregh.

Druhy lyžovania

Jednoduchý pohyb v horách s drevenými lyžami sa v priebehu rokov stal veľkou vášňou pre lyžovanie. Za dve desaťročia sa lyžovanie v 21. storočí ani nenapadlo. Pri dnešnom lyžovaní nájde každý milovník voľného času ten správny štýl lyžovania: voľný čas, nevinné lyžovanie, cestovanie na lyžiach, rezba a […]

Leave a Reply